MKS Korsze

Następny mecz

Venue: Stadion Miejski w Korszach, ul. Wojska Polskiego 39 Datum niedziela, 09 sierpień 2020 - Beginn 17:00
MKS Korsze
MKS Korsze
-:- Mamry Giżycko
Mamry Giżycko

Ostatni mecz

Venue: Stadion Miejski w Korszach, ul. Wojska Polskiego 39 Datum niedziela, 09 sierpień 2020 - Beginn 17:00
MKS Korsze
MKS Korsze
-:- Mamry Giżycko
Mamry Giżycko

Tabela

# Zespół M Z R P Pkt
1 Mamry Giżycko 2 2 0 0 6
2 Stomil II Olsztyn 2 2 0 0 6
3 Zatoka Braniewo 2 2 0 0 6
4 Polonia LW 2 1 1 0 4
5 Pisa Barczewo 2 1 1 0 4
6 Motor Lubawa 2 1 0 1 3
6 Mrągowia Mrągowo 2 1 0 1 3
8 Błękitni Pasym 2 1 0 1 3
9 GSZS Rybno 2 1 0 1 3
10 MKS Korsze 2 1 0 1 3
11 Warmia Olsztyn 2 1 0 1 3
12 Granica Kętrzyn 2 0 2 0 2
13 Olimpia II Elbląg 2 0 1 1 1
14 Mazur Ełk 2 0 1 1 1
15 Błękitni Orneta 2 0 1 1 1
16 Olimpia Olsztynek 2 0 1 1 1
17 Tęcza Biskupiec 2 0 0 2 0
18 Jeziorak Iława 2 0 0 2 0

Ostatnia kolejka

Statystyki

Bramka
# Gracz Bramka
1 Paweł Flis 1
- Adam Krajewski 1
Żółta kartka
# Gracz Żółta kartka
1 Dawid Gwizdek 2
2 Paweł Sawicki 1
- Kamil Synowczyk 1
- Adam Krajewski 1
Asysta
# Gracz Asysta
1 Paweł Sawicki 1
- Rafał Solecki 1

Sparingi

17.07.2020r. - 18:00 - Kętrzyn
Granica Kętrzyn - MKS Korsze 4:2 (2:0)
15.07.2020r. - 18:00 - Węgorzewo
Vęgoria Węgorzewo - MKS Korsze 2:3 (1:0)
11.07.2020r. - 11:00 - Korsze
MKS Korsze - DKS Dobre Miasto 4:3 (1:3)
07.07.2020r. - 18:00 - Korsze
MKS Korsze - Orlęta Reszel 3:1 (2:0)
24.06.2020r. - 18:00 - Wilkowo
Wilczek Wilkowo - MKS Korsze 2:4 (1:2)
19.06.2020r. - 18:00 - Barciany
Jurand Barciany - MKS Korsze 2:4 (0:2)
16.06.2020r. - 18:30 - Sępopol
Łyna Sępopol - MKS Korsze 2:3 (2:1)

Wyniki 21 kolejki forBET IV Ligi Warmińsko - Mazurskiej:

20 kwietnia 2019r.

Mamry Giżycko - Mrągowia Mrągowo 2:1 (0:1)
Błażej Drężek 69', Bartłomiej Zacharewicz 90+1' - Łukasz Kuśnierz 41'

Concordia Elbląg - Czarni Olecko 2:1 (2:0)
Adam Duda 3' 41' - Jakub Kozłowski 89'

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Tęcza Miłomłyn 1:3 (1:1)
Kordian Sołtysik 7' - Bartłomiej Kiljański 23', Rafał Wyralski 68' 78'

Motor Lubawa - MKS Korsze 2:1 (0:1)
Denys Diemishev 55' 80' - Piotr Kozłowski 40'

Granica Kętrzyn - Jeziorak Iława 1:3 (0:1)
Paweł Miłoszewski 77' - Wojciech Figurski 32', Radosław Galas 53', Arkadiusz Kuciński 65'

Zatoka Braniewo - Tęcza Biskupiec 4:0 (1:0)
Łukasz Wolak 10' 77' 81' Daniel Jastrzębski 64'

Unia Susz - Olimpia II Elbląg 2:0 (1:0)
Cezary Dedek 28' Kuba Szymanowski 59'

GKS Wikielec - Rominta Gołdap 4:0 (1:0)
Marcin Karczewski 32' 90+1', Michał Jankowski 67', Remigiusz Sobociński 85'

JUNIOR

MKS Korsze - Victoria Bartoszyce 3:4 (0:3)
Damian Krupczak 48' 72', Patryk Harasim 90' - ???

MKS: Robert Mielnik - Arkadiusz Rejmanowski, Albert Peterson, Ignacy Bukowski, Przemysław Fesnak - Damian Krupczak, Dominik Kurcinowski (46' Paweł Siwek), Kamil Synowczyk, Przemysław Kostek (46' Paweł Flis), Dominik Walczak (60' Kuba Żukowski) - Cyprian Frączek (46' Patryk Harasim)

TRAMPKARZ

MKS Korsze - Granica Kętrzyn 0:9 (0:4)

MKS: Kacper Czepanko (41' Igor Trybuszewski), Jakub Kaczmarek, Dominik Kułakowski (65' Jakub Opałka), Szymon Łazurkiewicz, Gabriel Mączyński, Damian Michałowski, Karol Sławiński, Kacper Głowienka, Bartosz Stec, Kamil Witkowski, Kamil Zadunajski

MŁODZIK

MKS Korsze - SKS Szczytno 1:1 (1:1)
Dawid Mandziuk 35' - Brajan Żyłajtys 29'

MKS: Bartosz Jamrowski - Dawid Auguściak, Maja Czepanko, Hubert Bukiejko, Witold Dettlaff, Krystian Kiełpiński, Dawid Sochacki, Oskar Szałapaj, Filip Strug oraz Dawid Mandziuk, Karol Kropiwnicki, Wiktor Przygoda, Oskar Piwowarczyk, Franciszek Kragiel, Iwo Kozłowski

 

Przed nami trzeci mecz wyjazdowy MKS-u Korsze w tym roku. W Wielką Sobotę tj. 20.04.2019r., podopieczni trenera Mariusza Niedziółki zmierzą się z wiceliderem rozgrywek, Motorem Lubawa.
W ostatnich siedmiu spotkaniach na poziomie III i IV ligi, MKS odniósł trzy zwycięstwa, dwukrotnie padł remis i dwa pojedynki zakończyły się zwycięstwami Motoru (w bramkach 17:9 na naszą korzyść). W sobotnim pojedynku zabraknie Pawła Branickiego oraz Kamila Kotkowskiego. Do kadry wracają natomiast nieobecni w Nowym Mieście Lubawskim, Piotr Trafarski i Paweł Flis.
Początek spotkania o godzinie 16:00.

JUNIOR

Wilczek Wilkowo - MKS Korsze 9:3 (5:1)
??? - Cyprian Frączek 43', Patryk Harasim 62', Dominik Aleksandrowicz 71'

MKS: Damian Krupczak (55' Filip Zbiciak) - Arkadiusz Rejmanowski, Albert Peterson, Przemysław Kostek, Przemysław Fesnak (46' Kuba Żukowski) - Dominik Aleksandrowicz, Ignacy Bukowski, Paweł Siwek, Cyprian Frączek, Dominik Walczak (55' Konrad Jóźwiak)

TRAMPKARZ

Orlęta Rema Reszel - MKS Korsze 4:3 (2:1)
??? - Gabriel Mączyński 26', Bartosz Stec 42', Damian Michałowski 61'

MKS: Rafał Kojro - Kacper Czepanko, Jakub Kaczmarek, Dominik Kułakowski, Szymon Łazurkiewicz, Gabriel Mączyński, Damian Michałowski, Karol Sławiński (65' Kacper Głowienka), Bartosz Stec, Kamil Witkowski, Kamil Zadunajski

MŁODZIK

DKS Dobre Miasto - MKS Korsze 4:1 (3:0)
Bartosz Włodarski 9', Bartosz Piechota 16' 29', Karol Świdwa 44' - Krystian Kiełpiński 54'

MKS: Franciszek Kragiel - Maja Czepanko, Witold Dettlaff, Krystian Kiełpiński, Iwo Kozłowski, Oskar Piwowarczyk, Filip Strug oraz Dawid Mandziuk, Karol Kropiwnicki, Wiktor Przygoda, Dawid Sochacki, Oskar Szałapaj

 

Wyniki 20 kolejki forBET IV Ligi Warmińsko - Mazurskiej:

13 kwietnia 2019r.

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Korsze 1:2 (0:1)
Michał Piceluk 52' - Piotr Kozłowski 40' 90+1' (k)

Rominta Gołdap - Unia Susz 1:2 (0:1)
Mateusz Kułak 64' - Krystian Staniec 24', Marcin Sawicki 70'

Mamry Giżycko - Zatoka Braniewo 2:2 (1:2)
Tomasz Bańkowski 41', Michał Świderski 76' - Marcin Śniegocki 20', Kamil Graczyk 35'

Tęcza Biskupiec - Granica Kętrzyn 4:2 (2:0)
Bartłomiej Bogdaniuk 21' 68' 75', Cezary Sirojć 38' - Kacper Rałowiec 81' Marcin Dwulat 87'

Jeziorak Iława - Motor Lubawa 2:0 (2:0)
Arkadiusz Kuciński 14' Daniel Madej 29'

Tęcza Miłomłyn - Czarni Olecko 1:2 (1:1)
Bartłomiej Kiljański 4' - Arkadiusz Cichocki 3', Maciej Cichocki 90+4'

14 kwietnia 2019r.

GKS Wikielec - Concordia Elbląg 1:1 (0:1)
Adrian Korzeniewski 70' - Edil De souza Barros 16'

Olimpia II Elbląg - Mrągowia Mrągowo 1:0 (0:0)
Mariusz Bucio 90+3'

MKS Korsze w dramatycznych okolicznościach pokonał na wyjeździe Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie 2:1 (1:0) w starciu 20 kolejki forBET IV ligi.
Komplet punktów ekipie Mariusza Niedziółki zapewnił Piotr Kozłowski, wykorzystując rzut karny w doliczonym czasie gry. 

Facebook

Sponsorzy

Kontakt

Miejski Klub Sportowy w Korszach

ul. Wojska Polskiego 39

11-430 Korsze

tel. 89 754 33 50