Przegrane derby
niedziela, 24 kwietnia 2016 00:01

Po najsłabszym meczu tej wiosny MKS Korsze przegrał w dziś prestiżowe derby powiatu z Granicą Kętrzyn. Porażka tym bardziej bolesna, że bramkę straciliśmy w 92 minucie, a strzelcem jej był nasz wychowanek Paweł Miłoszewski.

Już od samego początku gra nam się nie kleiła. Nie potrafiliśmy przez dłuższy czas utrzymać się przy piłce, popełnialiśmy bardzo proste błędy w wyprowadzeniu jej. Natomiast młody zespół gospodarzy postawił na ambicję, determinację co w ostatecznym rozrachunku było kluczowe. Tak na dobrą sprawę jedyne niebezpieczeństwo groziło nam ze strony Tomka Bobrowskiego (asysta przy bramce). W pierwszych 45 minutach żadna z drużyn nie stworzyła sobie dogodnych sytuacji. Po przerwie trener Marczuk decyduje się na wpuszczenie Jacka Miłka (dobra zmiana), co lekko rozruszało naszą grę. Powoli zarysowywała się nasza przewaga, jednak narażaliśmy się tym samym na kontry. I na dobrą sprawę w 70 minucie gospodarze powinni objąć prowadzenie jednak jeden z zawodników zamiast podawać zdecydował się na strzał, który wybronił Dawid Zięba. Kiedy wydawało się że spotkanie zakończy się sprawiedliwym bezbramkowym remisem przypadkowa akcja gospodarzy dała im upragnione zwycięstwo.

Kolejne spotkanie rozegramy "dopiero" za sześć dni i w tym czasie jeżeli myślimy o jakiś punktach z Wikielcem koniecznie musimy się zregenerować, bo zmęczenie jest aż nadto widoczne.

Granica Kętrzyn – MKS Korsze 1:0 (0:0)

Bramki: 1:0 - Miłoszewski (92 minuta),

MKS Korsze: Zięba - Gąsiorowski A. (46' Miłek), Obidowski (77'Bociej), Woźniak, Gabrusewicz (75' Solecki), Branicki, Fedczak (85' Jędrzejewski), Sawicki, Kowalewski, Krajewski, Kozłowski

 
Bez ciśnienia
piątek, 22 kwietnia 2016 23:33

Przed nami zapewne ostatnie na długie lata derby na poziomie III ligi. Nasza drużyna udaje się na ciężki dla nas teren do Kętrzyna aby zmierzyć się z zamykającą tabelę Granicą.

Gdybyśmy do spotkania podeszli w pełnym, zdrowym składzie osobowym o wyniki pewnie bylibyśmy spokojni, gdyż na dzień dzisiejszy mamy po prostu lepszą drużynę. To jednak nie ma w tej chwili  znaczenia i nie ma co gdybać. Jeszcze dwa dni temu wiele wskazywało na to że kadrowo będzie zle, jednak niekoniecznie. Chodzi tu przede wszystkim o Piotrka Trafarskiego, który znalazł się w kadrze meczowej na jutrzejszy mecz, a ile znaczy Piotrek dla naszej ekipy nikogo nie trzeba przekonywać. Do zdrowia powrócił również Jacek Gabrusewicz, Adam Gąsiorowski, Rafał Solecki, Patryk Obidowski oraz Jacek Miłek i to pomimo tego że ostatnio nie trenowali jest bardzo dobrą informacją. Trener Marczuk nie będzie mógł skorzystać jedynie z Krzyśka Piwiszkisa, oraz Mateusza Cylińskiego.

Początek spotkania o godzinie 17.00

 
Walne zebranie
środa, 20 kwietnia 2016 23:43

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego w Korszach niniejszym zawiadamia, że zwołuje sprawozdawcze WALNE ZEBRANIE stowarzyszenia w dniu 28 kwietnia 2016 r. ( czwartek ) o godz. 19.00 w budynku na stadionie miejskim przy ul. Wojska Polskiego 39 w Korszach. Zapraszamy członków stowarzyszenia i sympatyków klubu. W przypadku braku kworum drugi termin jak wyżej o godz. 19 15

 
Bez siły ognia
środa, 20 kwietnia 2016 23:19

Tak jak można było się spodziewać MKS Korsze uległ MKS Ełk 3:0, a wynik został ustalony już do przerwy.

Spotkanie bez większej historii, prowadzone pod dyktando przyjezdnych, którzy szybko ustawili sobie mecz i przez pełne 90 minut mieli go pod kontrolą. Wpływ na to miało zmęczeniem, które było widoczne u naszych zawodników, a także urazy które są naszą zmorą. W spotkaniu nie wystąpili nasi podstawowi zawodnicy Piwiszkis, Gabrusewicz, Solecki, Cyliński oraz Miłek, Obidowski. Dodatkowo po 10 minutach z urazem mięśnia dwugłowego, który eliminuje go ze spotkania z Granicą Ketrzyn boisko opuścił Trafarski. Jakby tego było mało z dziurą w nodze w przerwie zszedł Adam Gąsiorowski, a tylko 45 minut ugrał Kozłowski, który grał z chorobą. Tak więc osoby którym zależało tak bardzo na rozegraniu w tym terminie tego spotkania mogą czuć satysfakcje. Jedynym pozytywem tego spotkania jest fakt debiutu 16 letniego Marcina Kisielińskiego.

MKS Korsze - Mazur Ełk 0:3 (0:3)

0:1- Ciuńczyk (4')  0:2 - Gondek  (25' 44' - rzut karny)

MKS Korsze: Zięba - A. Gąsiorowski (46' Jędrzejewski), Branicki (kpt), M. Gąsiorowski (85' Kisieliński), Woźniak - Sawicki, Bociej, Kozłowski (46' Rentkowski), Krajewski - Kowalewski, Trafarski (10' Fedczak)

MKS Ełk: Muzyk - Darda, Zalewski, Gryko, Ciuńczyk (61' Jagłowski ), Furman, Kuriata, Butkiewicz (4' Sklarzewski), Orpik (61' Rosoliński), Gondek, Tuttas (85' Kraska)


 
Odrabiamy zaległości
wtorek, 19 kwietnia 2016 23:03

Już jutro czeka nas zaległe spotkanie ligowe z faworyzowaną ekipą z Ełku. Jest to szósty mecz w ciągu ostatnich osiemnastu dni. Jak nie trudno wyliczyć nasza drużyna gra co trzy dni czyli najczęściej w województwie! Nic by nie było w tym dziwnego gdyby nie fakt iż ten termin bez konsultacji z naszym klubem narzucił nam związek. Pytanie brzmi: dlaczego zaległości nie nadrabia np. drużyna z Kętrzyna skoro ich spotkanie ligowe z Wissa Szczuczyn również nie odbyło się w tym samym terminie co nasze. Czy to zagrywka przed zbliżającymi się derbami wiceprezesa związku?!

Zostawiamy już pozaboiskowe sprawy i skupmy się na najbliższym meczu, który z kilku powodów będzie dla nas piekielnie ciężki. Po pierwsze w naszej drużynie plaga kontuzji Solecki, Gabrusewicz,Piwiszkis, Cyliński, Miłek, do tego za kartki pauzuje Obidowski, a pod znakiem zapytania stoi występ Krajewskiego oraz Trafarskiego. Po drugie goście to drużyna mierząca w II ligę którą w tym spotkaniu po raz pierwszy poprowadzi nowy trener Damian Łukasik(wiadomo jak działa zawsze nowa miotła). A po trzecie nasi zawodnicy mają za sobą dużo grania, mało odpoczynku a co za tym idzie sumują się pozostałości po zmęczeniu. Aby zredukować to zmęczenie należało by skorzystać z odnowy biologicznej, a takowej nie posiadamy.

Jednak piłka wiele rzeczy widziała i pomimo wielu przeciwności wierzymy że stać nas na sprawienie niespodzianki!

Początek spotkania godzina 17.

 
MKS nie zwalnia tępa!
niedziela, 17 kwietnia 2016 11:13

Po szalonym meczu nasza drużyna pokonała Warmię Grajewo 4:2. W rundzie jesiennej w 18 spotkaniach zdobyliśmy jedenaście punktów, wiosną w 6 aż trzynaście!

Tak na dobrą sprawę spotkanie już w pierwszej połowie mogliśmy zamknąć odskakując przeciwnikowi na dwie-trzy bramki, a ku temu były dogodne sytuacje. Tego nie zrobiliśmy i to Warmia po wyrównującej bramce osiągnęła przewagę będąc bardzo blisko wyjścia na prowadzenie. Jednak końcówka w wykonaniu naszej drużyny była znakomita dzięki czemu zdołaliśmy zdobyć jeszcze dwie bramki dające nam nie tylko trzy punkty ale także awans w ligowej tabeli.

MKS Korsze - WARMIA Grajewo  4:2 (2:1)

Bramki: 1:0 Paweł Kowalewski 4', 2:- Paweł Sawicki 17, 2:1 Tomasz Dzierzgowski 18', 2:2 Tomasz Dzierzgowski 58', 3:2 Piotr Kozłowski 85' (rzut karny), 4:2 Paweł Kowalewski 87'

MKS: 1.Zięba - 9.A.Gąsiorowski, 3.Branicki (Kpt), 7.Solecki (21' 6.M.Gąsiorowski, 82' 42.Rentkowski), 17.Woźniak - 11.Sawicki, 22.Bociej (68' 91.Obidowski), 8.Kozłowski, 29.Krajewski - 77.Kowalewski, 21.Trafarski (78' 5.Fedczak)

REZERWA: 85.Żywicki - 91.Obidowski, 13.Jędrzejewski, 5.Fedczak, 6.M.Gąsiorowski, 42.Rentkowski, 23.Filipowicz

WARMIA 1.Gieniusz - 4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 3.Domurat (46' 5.Randzio), 6.Stankiewicz - 15.Lekenta (50' 10.Kozikowski), 20.Matysiewicz (46' 19.Cybulski), 11.Strzeliński, 14.Mirva, 16.Sypytkowski -  7.Dzierzgowski

REZERWA: 52.Sobolewski - 13.Staniszewski, 5.Randzio, 19.Cybulski, 10.Kozikowski,

Sędzia:  Andrzej Patrejko (W-M.Z.P.N. Olsztyn)

Żółte kartki: Bociej, A.Gąsiorowski, Obidowski (dwie), M.Gąsiorowski, Sawicki, Kowalewski (MKS), Stankiewicz, Lekenta, Domurat (WARMIA)

Czerwona kartka: Patryk Obidowski 90' (w konsekwencji drugiej żółtej)

Tu można przeczytać relację LIVE http://kswarmiagrajewo.blox.pl/html

 
Kontynuować dobrą passę
sobota, 16 kwietnia 2016 12:30

Dziś o godzinie 16 rozegramy kolejne spotkanie ligowe. Tym razem do Korsz zawita kolejny reprezentant województwa podlaskiego Warmia Grajewo.

Jak wiadomo forma naszej drużyny z meczu na mecz wydaje się coraz wyższa co potwierdzają chociażby dwa ostatnie spotkania z czołowymi drużynami ligi. Dziesięć punktów w pięciu spotkaniach wiosennych to dobry rezultat tym bardziej, że w porównaniu do jesienni poprawiliśmy grę w obronie (za wyjątkiem spotkania z Concordią). Jednak dziś wystąpimy bez naszego kluczowego obrońcy Jacka Gabrusewicza(kartki), Jacka Miłka (choroba), a także Krzysztofa Piwiszkisa(złamany palec u nogi), tyle po stronie strat. Do drużyny wracają natomiast Adam Krajewski, Piotr Trafarski, Paweł Sawicki, Daniel Fedczak co zwiększa trenerowi pole manewru, jednak trzeba pamiętać, że prócz Sawickiego pozostali zawodni wracają po kontuzji.

Drużyna gości to przede wszystkim Dzierzgowski, Mirva oraz grający trener Strzeliński. Szczególnie ten pierwszy, który biega w maratonach zawsze sprawiał nam wiele problemów. Ewentualne dzisiejsze zwycięstwo naszej drużyny pozwoli nam przeskoczyć Warmię.

Początek spotkania o godzinie 16

 
Faworyt pokonany!
środa, 13 kwietnia 2016 22:44

Pomimo wielu kłopotów kadrowych MKS Korsze sprawił kolejną niespodziankę, po pięknej bramce Piotra Kozłowskiego(to już piąta bramka Piotrka) pokonał ŁKS 1926 Łomża. Dla przyjezdnych to pierwsza porażka wiosną, a dla nas już dziesiąty punkt zdobyty w rundzie rewanżowej (jesienią jedenaście).

Historia spotkań pomiędzy nami a przyjezdnymi dosyć niespodziewanie była po naszej stronie. Krótko mówiąc Łomża nam leży i to potwierdziło się w dzisiejszym spotkaniu. To co charakteryzuje naszą drużynę w tej rundzie to fakt iż we wszystkich spotkaniach łącznie z pucharem to my otwieramy wynik, a raczej Piotrek Kozłowski, który ostatnio strzela jak na zawołanie. Tym razem już w 6 minucie po zagraniu Piwiszkisa pięknym strzałem z powietrza pokonał Lipkę. Goście w pierwszych 45 minutach grali dosyć asekuracyjnie a ich akcje to głownie "kopanie" na Zaniewskiego. Dopiero w 44 minucie zapachniało bramkom dla przyjezdnych (piękna obrona Zięby). Druga połowa to już ciągłe ataki ŁKS-u dążącego do wyrównania(goście szczególnie grozni byli po stałych fragmentach gry, po których dwukrotnie minimalnie chybili). W 75 minucie strzał głową powracającego po kontuzji Trafarskiego o centymetry mija spojenie słupka z poprzeczką. W 88 minucie piłkę meczową mieli goście jednak jeden z zawodników z 3 metrów trafił w słupek.

Bardzo cieszą punkty, a szczególnie walka i zostawione zdrówko na boisku. Żadnemu zawodnikowi nie można odmówić zaangażowania i poświęcenia. Kolejne punkty mocno podniosą morale drużyny, która wydaje się że z meczu na mecz zaczyna się rozpędzać i oby tak dalej.

MKS Korsze - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (1:0)

Bramki: 1:0 - Kozłowski (6 minuta),

MKS Korsze: Zięba - Bociej( 70' Trafarski), A. Gąsiorowski, Wozniak, Gabrusewicz, Branicki,  M. Gąsiorowski(80' Miłek), Piwiszkis (50' Obidowski), Kowalewski, Solecki(78' Krajewski), Kozłowski

PS. Po meczu zawodnicy gości niemogący się pogodzić z porażką zniszczyli ścianę w korytarzu.

 
Czas odrabiać zaległości
wtorek, 12 kwietnia 2016 22:38

Do trzech razy sztuka - to polskie powiedzenie doskonale sprawdza się w przypadku naszej drużyny. Pierwotnie mieliśmy podjąć drużynę ŁKS 1926 Łomża 21 listopada jednak z powodu zalanego boiska spotkanie zostało przełożone na 5 marca, ale tym razem śnieg pokrzyżował te plany, aż w końcu 13 kwietnia spotkanie najprawdopodobniej zostanie rozegrane.

Goście to czołówka naszej ligi, drużyna przede wszystkim bardzo wybiegana i dobrze wyglądająca pod względem motorycznym. W rozgrywkach wiosennych zaliczyli trzy zwycięstwa (Drwęca, Sokół, Start) oraz jeden remis (Ełk) tracąc w tych meczach zaledwie jedną bramkę. W porównaniu do jesieni z drużyny odszedł najlepszy strzelec Maćkowiak w miejsce którego ściągnięto doświadczonego Truszkowskiego. Bramki natomiast strzeże dobrze nam znany Piotr Lipka, a w obronie prym wiedzie Brazylijczyk Maleao, który dał nam się we znaki już jesienią.

Nasza drużyna po ostatnim cennym remisie do spotkania podejdzie ponownie osłabiona brakiem Wozniaka, Trafarskiego, Fedczak oraz Krajewskiego(jest cień szansy na występ Adama). Wobec tego kolejną szansę dostaną młodzi nasi wychowankowi na których ma być oparta gra w IV lidze. Każdą zdobycz punktową w tym spotkaniu trzeba będzie uznać na duży plus.

Początek spotkania o godzinie 17.00

 
Utarli nosa ligowcom
niedziela, 10 kwietnia 2016 23:43

Skazywani na porażkę nasi zawodnicy zdobyli jeden punkt z mocną tego dnia kadrowo Jagiellonią Białystok 1:1 a bramkę zdobył bardzo skuteczny w ostatnim czasie Piotr Kozłowski.

Przed spotkanie mieliśmy wiele obaw odnośnie samego meczu, ponieważ w naszej drużynie z powodów urazów nie mogli zagrać Trafarski, Fedczak, Woźniak, Żywicki, Krajewski. Dodatkowo druga drużyna Jagiellonii została mocno wzmocniona m.in grającymi dzień wcześniej w ekstraklasie Szymonowiczem, Mystkowskim czy Wasilukiem. Początek spotkania to ataki gospodarzy, którzy za wszelką cenę chcieli zdobyć bramkę(raz nawet ta sztuka im się udała, jednak na nasze szczęście bramka została zdobyta z ewidentnego spalonego). Jednak po dziesięciu minutach nasza drużyna zaczęła grać wyżej a co za tym idzie odważniej czego efektem była bramka Piotrka Kozłowskiego, który strzałem z 18 metrów otworzył wynik spotkania. Ta bramka dała nam wiarę w dobry wynik, nasza drużyna zaczęła grać z dużym poświeceniem, ale co najważniejsze nie cofnęliśmy się czym Jagiellończycy byli lekko zdziwieni.

Druga połowa to już dominacja żółto-czerwonych, którym po naszym błędzie w kryciu udaje się w 68 minucie doprowadzić do wyrównania. Od tego momentu gospodarze przycisnęli jeszcze mocniej jednak dobrze dysponowany tego dnia Dawid Zięba nie dał się już zaskoczyć. Warto dodać, że w drugich 45 minutach my też mieliśmy swoje szanse jednak Jackowi Miłkowi brakowało dokładnego ostatniego podania, czy to Mariuszowi Gąsiorowskiemu siły w strzale czy Piotrkowi Kozłowskiemu precyzji.

W doliczonym czasie gry niemogącemu się pogodzić z wynikiem Markowi Wasilukowi puściły nerwy za co wyleciał z boiska. Natomiast naszej drużynie należą się duże słowa uznania za dobry wynik ale również dobrą grę.

Jagiellonia II Białystok – MKS Korsze 1:1 (0:1)

Bramki: Falon 66’ – Kozłowski 19’

Jagiellonia II: Karpieszuk – Sirok, Szymonowicz (65’ Radecki), Wasiluk, Straus – Kondraciuk (70’ Kondracki), Łupiński – Alvarinho, Falon (83’ Kaczyński), Mystkowski (46’ Gajko) – Giełażyn.

MKS Korsze: Zięba - Bociej (80' Obidowski), A. Gąsiorowski (85'Jędrzejewski), Sawicki, Gabrusewicz, Branicki, Miłek (75' M. Gąsiorowski), Piwiszkis, Kowalewski (87' Rentkowski), Solecki, Kozłowski

Czerwona kartka: Wasiluk (90’ Jagiellonia II, za niesportowe zachowanie)

 
Odpadamy
czwartek, 07 kwietnia 2016 23:08

Nie dziewięćdziesiąt minut, ani dodatkowe trzydzieści, a rzuty karne zadecydowały o odpadnięciu naszej drużyny z tegorocznych rozgrywek WPP.

Samo spotkanie wyglądało bardzo podobnie do tego ligowego z Concordią. Szybka zdobyta bramka przez Kozłowskiego i równie szybka odpowiedz gospodarzy, którzy grozni byli za sprawą Dzierbickiego. Pierwsza połowa jak i cały mecz dosyć otwarty, obie drużyny chciały bardziej atakować aniżeli bronić czego efektem były sytuacje zarówno dla jednych jak i drugich. W pierwszej remisowej połowie minimalnie lepsze wrażenie sprawiali gospodarze, druga połowa ze wskazaniem na nas. I to właśnie po strzale głową Bocieja wyszliśmy na prowadzenie, które straciliśmy tuż przed końcem meczu. Jeszcze w 94 mieliśmy piłkę na wagę awansu jednak Kozłowski zamiast strzelać starał się podać w efekcie czego sędzia zarządził dogrywkę zarówno dla jednych i drugich brakowało skuteczności bądz ładnymi paradami popisywali się bramkarze. W serii rzutów karnych Tęcza myli się raz (Nałysnyk przestrzelił) natomiast my dwukrotnie (Sawicki, Bociej).

  • Tęcza Biskupiec - MKS Korsze 2:2 (1:1) k. 4:2

0:1 - Kozłowski (5), 1:1 - Dzierbicki (20), 1:2 - Bociej (80), 2:2 - Ocias (87)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 117

Reklama

Reklama

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
GKS Wikielec GKS Wikielec1091037:1028
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1174034:1225
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn971121:722
Błękitni Orneta Błękitni Orneta1171322:1522
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1070332:1021
Unia Susz Unia Susz1163217:1021
7  MKS Korsze MKS Korsze1062223:1320
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo1153323:1918
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1152418:1417
10  Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn1050520:1615
11  Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1043313:1015
12  GSZS Rybno GSZS Rybno1042420:2214
13  Mamry Giżycko Mamry Giżycko1041529:2213
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1032510:1711
15  Omulew Wielbark Omulew Wielbark1123613:299
16  Warmiak Łukta Warmiak Łukta1111913:354
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
GKS Wikielec GKS Wikielec21154262:2849
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska21124551:2940
3  MKS Korsze MKS Korsze21124543:2740
Rominta Gołdap Rominta Gołdap21121855:2437
Unia Susz Unia Susz21114640:2837
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn20102839:2932
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo2095640:3332
Błękitni Orneta Błękitni Orneta2193934:3530
Mamry Giżycko Mamry Giżycko2083946:3627
10  Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec21831033:3627
11  Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn21831036:4327
12  Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo2075826:2926
13  GSZS Rybno GSZS Rybno21651033:5223
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel21641128:4422
15  Omulew Wielbark Omulew Wielbark21261319:5812
16  Warmiak Łukta Warmiak Łukta21221721:758
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
GKS Wikielec GKS Wikielec1163225:1821
2  MKS Korsze MKS Korsze1162320:1420
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1151523:1416
Unia Susz Unia Susz1051423:1816
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1050517:1715
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1042417:1414
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo942317:1414
Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn1133516:2712
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1032513:1911
10  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1132618:2711
11  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn1131718:2210
12  Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1031615:2210
13  GSZS Rybno GSZS Rybno1123613:309
14  Błękitni Orneta Błękitni Orneta1022612:208
15  Warmiak Łukta Warmiak Łukta101188:404
16  Omulew Wielbark Omulew Wielbark100376:293
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

GKS WikielecWIK : MAMMamry Giżycko
Znicz Biała PiskaZBP : GOŁRominta Gołdap
Unia SuszUSU : KORMKS Korsze
Mrągowia MrągowoMRA : KETGranica Kętrzyn
Omulew WielbarkWIE : ORLOrlęta Reszel
Warmiak ŁuktaWAR : RYBGSZS Rybno
Zatoka BraniewoZAT : STOStomil II Olsztyn
Tęcza BiskupiecBIS : ORNBłękitni Orneta
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

22.
Kolejka
23.
Kolejka
24.
Kolejka
Mamry Giżycko - Błękitni Orneta -:-
Stomil II Olsztyn - Tęcza Biskupiec -:-
GSZS Rybno - Zatoka Braniewo -:-
Orlęta Reszel - Warmiak Łukta -:-
Granica Kętrzyn - Omulew Wielbark -:-
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo -:-
Rominta Gołdap - Unia Susz -:-
GKS Wikielec - Znicz Biała Piska -:-
GKS Wikielec - Mamry Giżycko -:-
Znicz Biała Piska - Rominta Gołdap -:-
Unia Susz - MKS Korsze -:-
Mrągowia Mrągowo - Granica Kętrzyn -:-
Omulew Wielbark - Orlęta Reszel -:-
Warmiak Łukta - GSZS Rybno -:-
Zatoka Braniewo - Stomil II Olsztyn -:-
Tęcza Biskupiec - Błękitni Orneta -:-
Mamry Giżycko - Tęcza Biskupiec -:-
Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo -:-
Stomil II Olsztyn - Warmiak Łukta -:-
GSZS Rybno - Omulew Wielbark -:-
Rominta Gołdap - Mrągowia Mrągowo -:-
Granica Kętrzyn - Unia Susz -:-
MKS Korsze - Znicz Biała Piska -:-
Rominta Gołdap - GKS Wikielec -:-

Ostatnie mecze

232Omulew  2-2  Korsze
229Korsze  3-2  Tęcza
230Zatoka  1-3  Korsze
231Korsze  3-0  Warmiak
241Rybno  -  Korsze