MKS Korsze

Następny mecz

Ostatni mecz

Venue: Stadion Miejski w Korszach, ul. Wojska Polskiego 39 Datum sobota, 21 marzec 2020 - Beginn 13:00
MKS Korsze
MKS Korsze
-:- Mazur Ełk
Mazur Ełk

Tabela

# Zespół M Z R P Pkt
1 GKS Wikielec 17 17 0 0 51
2 Jeziorak Iława 17 12 1 4 37
3 Stomil II Olsztyn 17 12 0 5 36
4 Mrągowia Mrągowo 17 9 1 7 28
5 Mamry Giżycko 17 9 1 7 28
6 Motor Lubawa 17 8 4 5 28
7 Polonia LW 17 9 0 8 27
8 Mazur Ełk 16 6 3 7 21
9 Pisa Barczewo 17 6 2 9 20
10 Błękitni Orneta 16 5 3 8 18
11 Olimpia II Elbląg 17 5 3 9 18
12 Granica Kętrzyn 17 5 3 9 18
13 Zatoka Braniewo 17 5 2 10 17
14 MKS Korsze 16 4 4 8 16
15 Tęcza Biskupiec 17 5 0 12 15
16 Warmia Olsztyn 16 3 1 12 10

Ostatnia kolejka

Sparingi

01.02.2020r. - 13:00 - Mrągowo
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo
07.02.2019r. - 18:00 - Mrągowo
MKS Korsze - Orlęta Reszel
15.02.2019r. - 12:00 - Bartoszyce
MKS Korsze - Victoria Bartoszyce
20.02.2019r. - 18:00 - Kętrzyn
MKS Korsze - Granica Kętrzyn
26.02.2019r. - 18:00 - Bartoszyce
MKS Korsze - Polonia L.W.
29.02.2019r. - 18:00 - Mrągowo
MKS Korsze - Błękitni Pasym
06.03.2019r. - 18:00 - Mrągowo
MKS Korsze - Orlęta Reszel
15.03.2019r. - 13:00 - Mrągowo
MKS Korsze - Mamry Giżycko

Wyniki 9. kolejki forBET IV Ligi!

Wyniki 9. kolejki forBET IV Ligi Warmińsko - Mazurskiej:

28 września 2019r.

Olimpia II Elbląg - Stomil II Olsztyn 1:2 (1:0)
Mariusz Bucio 39' - Wojciech Dziemidowicz 54', Szymon Rak 90'

MKS Korsze - Zatoka Braniewo 2:1 (1:0)
Piotr Kozłowski 36', Piotr Trafarski 78' - Kamil Graczyk 70'

Jeziorak Iława - Warmia Olsztyn 7:0 (5:0)
Daniel Madej 10', Arkadiusz Kuciński 21' 45', Radosław Galas 25', Wojciech Figurski 27' 81', Łukasz Suchocki 72'

Polonia Lidzbark Warmiński - Błękitni Orneta 0:2 (0:0)
Kamil Lullies 50', Mateusz Różowicz 80'

Motor Lubawa - GKS Wikielec 2:3 (0:1)
Denys Diemishev 53' 68' - Tomasz Wacławski 8', Aleksander Kowalczyk 82', Michał Jankowski 85'

Mazur Ełk - Pisa Barczewo 4:0 (1:0)
Kamil Stawiecki 29', Jakub Lewandowski 46', Mariusz Łapiński 60', Dawid Skalski 66'

Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo 0:7 (0:2)
Wojciech Żęgota 17', Mateusz Barszczewski 24', Łukasz Kuśnierz 62', Filip Wójcik 77', Aleksander Tomasz 79' 81' 90'

Tęcza Biskupiec - Mamry Giżycko 1:2 (1:1)
Adrian Chabera 43' - Radosław Gulbierz 15', Michał Świderski 90+3'

 

Facebook

Sponsorzy

Kontakt

Miejski Klub Sportowy w Korszach

ul. Wojska Polskiego 39

11-430 Korsze

tel. 89 754 33 50