1 Czarni Olecko 0 0 0 0 0

No items

Brak wybranego Wydarzenia na zapleczu

22.07.2023r. - 17:00 - Reszel
Orlęta Reszel - MKS Korsze 4:4 (1:0)
Piotr Kozłowski, Wiktor Przygoda, Kamil Kotkowski, zawodnik testowany

MTI-Furninova partnerem MKS'u

Wraz z rozpoczęciem rundy wiosennej postanowiliśmy napisać o tych, o których niewielu z naszych kibiców wie, a którzy to mają znaczący wkład w rozwój naszego klubu. Od dłuższego czasu Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego w Korszach aktywnie rozwija się na polu sponsorskim i w miarę możliwości nawiązuje kontakty z okolicznymi firmami oraz przedsiębiorstwami. Jesteśmy zdania, że bez ich pomocy nie bylibyśmy w stanie osiągnąć tyle dobrego, stąd w ramach podziękowań pragniemy przybliżyć sylwetki wspierających nas organizacji.

Na początek MTI-Furninova

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą meblarską grupa seniorów MKS Korsze będzie miała możliwość występowania wiosną w nowych strojach piłkarskich. Otwartość, chęć współpracy i aktywny udział przy realizacji zamówienia urzekły nas i utwierdziły w przekonaniu, że skierowanie zapytania do MTI-Furninova było właściwym kierunkiem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na ufundowaniu strojów nasza współpraca się nie zakończy, a wręcz przeciwnie, będziemy mieli okazję jeszcze wspólnie Was zaskoczyć.

✅ MTI-Furninova POLSKA jest polsko-szwedzką spółką produkującą wysokiej jakości meble tapicerowane
✅ Projektowane meble łączą w sobie wygodę, niebanalny wygląd i bezpieczeństwo użytkowania
✅ Nieodłącznym walorem produktów jest wysoka jakość skór, nowoczesnych tkanin i drewna
✅ Jakość, wygląd i ergonomia produktów w dużej mierze zależą od filozofii, która firmie przyświeca
✅ Tu atrakcyjne wzornictwo mebli łączy się z funkcjonalnością i niezawodnością w użytkowaniu

W asortymencie firmy znajdziemy:
✅ Sofy tapicerowane
✅ Sofy modułowe
✅ Sofy z funkcją spania
✅ Łóżka
✅ Fotele, krzesła i dodatki

Zachęcamy do skorzystania z usług MTI-Furninova w Kętrzynie, przy ul. Zbożowej 6!

Firmie MTI-Furninova raz jeszcze dziękujemy, a przedstawicieli zapraszamy na Stadion Miejski w Korszach.