No items

Z Mławy bez punktu

To już dziesiąta porażka MKS'u w tej edycji forBET IV Ligi. Korszanie w niedzielne popołudnie na bocznym boisku w Mławie dali sobie wbić 5 bramek i aktualnie posiadają najgorszą defensywę w rozgrywkach, bowiem licznik bramek straconych zatrzymał się na 40 golach. Oczywiście nie najlepiej świadczy to o grze całego zespołu, a nie tylko linii defensywnej, w której co kolejkę dochodzi do przemaglowań. Tym razem z powodu absencji Aleksandra Lipowskiego, Mariusza i Adama Gąsiorowskich, Ignacego Bukowskiego, a także problemów zdrowotnych Piotra Sawickiego, do składu wskoczył Adrian Stadnyk. Fakt przemeblowanej defensywy dość szybko wykorzystali gospodarze, którzy już po 20 minutach gry prowadzili 3:0. Dopiero po tych trzech ciosach zaczęliśmy coraz śmielej poczynać sobie na boisku rywala. Co ciekawe, w pierwszej odsłonie meczu padło aż 6 goli, a bramkami podzielili się Dominik Lemanek, Kacper Ciesielski i Michał Wołowik, którzy trafili po 2 razy. MKS drugą połowę rozpoczął od błyskotliwych ataków, co chwila zagrażając bramce przeciwnika. W 52 minucie spotkania gola kontaktowego zdobył Bartosz Rzeźnik i wydawało się, że będzie to przełomowy moment tej rywalizacji. Podopieczni Aleksandra Lipowskiego szukali wyrównania, jednak bili głową w mur. Kropkę nad 'i' postawił Dominik Lemanek strzelając gola w 89 minucie i ostatecznie przesądził o losach meczu. Nasi zawodnicy mogą teraz pluć sobie w brodę i żałować, że nie udało się zapunktować w Mławie. W najbliższą sobotę czeka nas pojedynek z Zatoką Braniewo.

Polonia Iłowo
5:3 (4:2)
6' Kacper Ciesielski
15' Dominik Lemanek
20' Kacper Ciesielski