No items

Beniaminek lepszy od MKS'u

Kiepski styl i bezbarwna gra towarzyszyły naszym zawodnikom w starciu z DKS'em Dobre Miasto w ramach 11 kolejki forBET IV Ligi. To już ósma porażka (a z taką grą na pewno nie ostatnia) MKS'u w bieżących rozgrywkach. Mecz zaczęliśmy obiecująco, ponieważ nie dość, że nie pozwoliliśmy rywalom na zbyt wiele to potrafiliśmy dwukrotnie zagrozić bramce Damiana Czyża. Najpierw mocnym uderzeniem popisał się Maciej Jarguz, ale na nasze nieszczęście piłka zatrzymała się na słupku bramki rywala. Chwilę później swoich sił próbował Paweł Sawicki, jednak świetnie interweniował golkiper gości. Co nie udało się MKS'owi, powiodło się gościom. W 39 minucie meczu dwóch naszych zawodników dało się ograć przy linii bocznej boiska jednemu z rywali. Ten z kolei podał w pole karne, gdzie do piłki dopadł Damian Lubak zamieniając okazję na gola. Do przerwy zatem, można powiedzieć "tradycyjnie", schodziliśmy ze stratą bramkową. Na drugą połowę wychodziliśmy z nadzieją na odmienienie losów meczu, jednak żaden z naszych wypadów pod pole karne rywala nie był w stanie zagrozić gościom. Podejmując ryzyko i angażując większą liczbę zawodników w akcje ofensywne, ograniczyliśmy defensywę do minimum, co pozwoliło rozwinąć skrzydła bieniaminkowi z Dobrego Miasta. Drugą bramkę tracimy ze stałego fragmentu gry, a powodem jest bierna postawa zawodników Aleksandra Lipowskiego. Wówczas do piłki zagranej z rzutu rożnego dopadł Michał Dalecki ustalając wynik spotkania na 0:2.