No items

Wysoka porażka z liderem

MKS wyjeżdżając na rywalizację do Iławy zdawał sobie sprawę, że w roli zdecydowanych faworytów stawiani są gospodarze sobotniego spotkania.Wynik pokazuje, że lider zasłużył na zwycięstwo i pierwsze miejsce w tabeli forBET IV Ligi. Początek meczu nie zwiastował tak wysokiego rezultatu, ponieważ goście toczyli wyrównany bój nie pozwalając przedostać się pod bramkę Kamila Kotkowskiego. Sami natomiast potrafiliśmy zagrozić rywalom próbując pokonać Dawida Ciurę strzałami zza pola karnego, co ostatecznie nie przyniosło skutku. W 22 minucie gry przy linii bocznej boiska nasz obrońca dał się ograć Pawłowi Saganowi, ten z kolei dojrzał w polu karnym dobrze ustawionego Tomasza Wacławskiego, któremu pozostało umieścić piłkę w bramce. Drugie trafienie padło tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę spotkania, kiedy to precyzyjne dośrodkowanie wykorzystał Tomasz Sedlewski. Mimo dwubramkowej straty drugą część meczu rozpoczęliśmy z animuszem atakując na bramkę gospodarzy. W 64 minucie iławianie ostudzili zapał naszych zawodników i kolejny raz pokonali Kamila Kotkowskiego. Przysłowiowym 'gwoździem do trumny' okazało się trafienie wychowanka MKS'u - Pawła Flisa, który wykorzystując nieporozumienie naszej defensywy podwyższył wynik spotkania na 3:0. Po tym golu zawodnicy MKS'u nie potrafili odnaleźć w sobie pokładów energii i z każdą chwilą słabli. Skutkiem były kolejne trzy trafienia gospodarzy. My byliśmy w stanie odpowiedzieć golem Piotra Sawickiego, którego świetnie obsłużył Michał Wołowik. Tym razem niespodzianki nie było i wróciliśmy do domu bez punktów i z bagażem sześciu bramek. Czas skupić się na kolejnym meczu, a w nim podejmiemy beniaminka z Dobrego Miasta.

ITS Jeziorak Iława
6:1 (2:0)
22' Tomasz Wacławski

44' Tomasz Sedlewski

64' Paweł Flis

73' Paweł Sagan
    81' Piotr Sawicki
82' Tomasz Wacławski
90'+1' Radosław Galas