Venue: Stadion Miejski w Korszach, ul. Wojska Polskiego 39 Datum sobota, 09 marzec 2024 - Beginn 14:00
-:- Vęgoria Węgorzewo
Vęgoria Węgorzewo

Zapowiedź trzynastej kolejki forBET IV Ligi!

Pisa Barczewo – Olimpia Olsztynek

Pisa na swoim boisku radzi sobie gorzej niż w delegacjach, ale to nie stawia jej na gorszej pozycji przed nadchodzącym meczem. A to dlatego, że do Barczewa przyjedzie aktualnie jeden z najsłabszych zespołów forBET IV Ligi. Olimpia ma na koncie 43 gole stracone (gorzej wypada tylko ostatnia w tabeli Tęcza Biskupiec). Można spodziewać się pewnej wygranej gospodarzy.

Błękitni Orneta – ITS Jeziorak Iława

Obie drużyny w ostatniej serii gier nie sprostały swoim rywalom zgodnie odnosząc porażki. Wyniki pokazują, że drużyny Daniela Koguta i Wojciecha Figurskiego wolą rozgrywać spotkania na własnym terenie, a ten aspekt tym razem będzie po stronie Błękitnych. Jeziorak, jak pokazał początek rozgrywek, nie wydaje się na tyle mocny co w zeszłym roku. W Ornecie śmiało mogą myśleć o komplecie punktów, ale nie ma co liczyć na to, że zwycięstwo przyjdzie z łatwością.

Polonia Lidzbark Warmiński – Błękitni Pasym

28:6 – to statystyki Polonii z ostatnich siedmiu wygranych meczów z rzędu. Robią wrażenie, prawda? Czesław Żukowski i jego podopieczni będą chcieli przedłużyć serię zwycięstw już w najbliższą sobotę, kiedy to do Lidzbarka Warmińskiego zawitają Błękitni. Pasymianie ostatnio również złapali wiatr w żagle i konsekwentnie punktują, jednak o niespodziankę na boisku lidera będzie bardzo ciężko.

Granica Kętrzyn – Warmia Olsztyn

Podopieczni Adama Fedoruka złapali odpowiedni rytm i od 4 spotkań nie oddali choćby punktu. W spotkaniu z Warmią będą zdecydowanym faworytem i wiele wskazuje na to, że dopiszą sobie kolejne 3 oczka. Olsztynianom zdecydowanie bliżej do dolnych rejonów tabeli i nie zanosi się, żeby po wyprawie do Kętrzyna podskoczyli w ligowej tabeli. Pewna jedynka.

Motor Lubawa – GSZS Rybno

Rybno na ten wyjazd nie musi zbytnio się szykować, bowiem od Lubawy dzieli je zaledwie niespełna 20 kilometrów. Przygotować się jednak musi na arcytrudne starcie, bo Motor zamierza zgarnąć komplet oczek, by wspiąć się w ligowej tabeli. Gospodarze są tu zdecydowanym faworytem, a Rybno które w ostatnich czterech spotkaniach schodziło z boiska pokonane, nie ma co liczyć na ogranie doświadczonego rywala.

Mazur Ełk – Zatoka Braniewo

W Ełku humory po meczu z Tęczą z pewnością nie dopisują. Tym bardziej, że następnym rywalem będzie ograna w czwartoligowych realiach Zatoka. Szykuje się mecz jednostronny, ale coś nam mówi, że ełczanie będą chcieli się odkuć i zmazać plamę po ostatnim wyczynie. Nie zdziwią nas stracone punkty przez Zatokę.

Mamry Giżycko – Tęcza Biskupiec

Mamry zanim ugoszczą Tęczę, w środku tygodnia pojadą walczyć o ligowe punkty do Lidzbarka Warmińskiego, by rozegrać zaległe spotkanie z VI kolejki rozgrywek. To jednak nie powinno przeszkodzić drużynie Przemysława Łapińskiego w odniesieniu zwycięstwa w sobotę. Tęcza mimo sprawienia kolejnej niespodzianki w Ełku, tym razem będzie miała problem ze zdobyciem choćby gola. Liczymy na wysoką wygraną gospodarzy.

Mrągowia Mrągowo – Stomil II Olsztyn

Zarówno Mrągowii jak i rezerwom Stomilu ostatnio się nie wiedzie. Ci pierwsi nie mogą wygrać od dwóch meczów, natomiast podopieczni Pawła Głowackiego szukają zwycięstwa już od 5 spotkań. Faworytem zdecydowanie są mrągowianie znajdujący się aktualnie na piątym miejscu w tabeli forBET IV Ligi. Gospodarze dzięki wygranej mogą zbliżyć się do podium, natomiast goście niebezpiecznie zbliżają się do końcówki tabeli.

Spotkania 13. kolejki forBET IV Ligi
10 października 2020r.       1 X 2