Zapowiedź jedenastej kolejki forBET IV Ligi!

Olimpia Olsztynek – Olimpia II Elbląg

Pojedynek Olimpijek. Zaczynamy od meczu w Olsztynku, w którym faworyt jest oczywisty, a jest nim gość z Elbląga. Gospodarze do tej pory zdołali zdobyć łącznie 8 punktów, a do imienniczki z Zalewu Wiślanego tracą kolejne 9. Na niekorzyść beniaminka działa fakt, że dwa ostatnie mecze srogo przegrał i nic nie zapowiada przełamania w najbliższej kolejce. Elblążanie powinni wrócić do domów w radosnych nastrojach i kompletem oczek

Pisa Barczewo – Błękitni Pasym

Pisa po dwóch ostatnich spotkaniach, w których wygrywała bardzo pewnie, podejmie beniaminka z Pasymia. Goście ostatnimi czasy również punktowali i z pewnością liczą na urwanie jakichkolwiek oczek w Barczewie. Za Pasymiem przemawia chociażby dłuższy odpoczynek, bowiem ostatni swój mecz rozegrał półtora tygodnia temu. Zapowiada się ciekawe widowisko, ale mimo wszystko to gospodarze powinni triumfować po ostatnim gwizdku sędziego głównego.

Błękitni Orneta – Warmia Olsztyn

Mecz zespołów z drugiej części tabeli. Gospodarze ewidentnie złapali wiatr w żagle. Ostatnie spotkania to 3 wygrane i stosunek bramek 13:0. To musi budzić podziw w obozie Warmii, która radzi sobie w kratkę i dobre mecze przeplata słabymi. Aktualna forma Błękitnych karze stawiać ich w roli faworyta i tak też obstawiamy. Wydaje się, że seria zwycięstw z rzędu gospodarzy wzrośnie do czterech.

Polonia Lidzbark Warmiński – GSZS Rybno

Kolejny pojedynek Dawida z Goliatem. Do Lidzbarka Warmińskiego wybiera się zespół z Rybna, który grą nie zachwyca, ale ciuła punkt za punktem co pozwala na bezpieczną pozycję w środku tabeli forBET IV Ligi. W roli gospodarza wystąpi drużyna, która od sześciu spotkań jest niepokonana, a aż pięć z nich rozstrzygała na swoją korzyść. Tutaj widzimy jedynie wysokie zwycięstwo piłkarzy Czesława Żukowskiego. Innej opcji nie ma.

Granica Kętrzyn – Zatoka Braniewo

Długo, bo aż do dziewiątej kolejki Zatoka piastowała miano lidera forBET IV Ligi. Ten stan rzeczy zmienił się właśnie w ostatniej serii gier, kiedy to po raz pierwszy braniewianie musieli oddać komplet punktów na własnym boisku, a ich katem okazał się zespół z Lidzbarka Warmińskiego. Dotychczasowy lider zachłysnął się wynikami i osiadł na laurach, a tymczasem nawet nie zauważył jak reszta stawki go dogania. Tym razem Zatokę czeka wyprawa do Kętrzyna gdzie wiedzie się coraz lepiej i kolejny raz będzie ciężko o zdobycz punktową. Stawiamy na wygraną gospodarzy.

Motor Lubawa – Tęcza Biskupiec

Oto kolejne spotkanie z gatunku tych ‘oczywistych’. W tym meczu nic nie może nas zaskoczyć, a już na pewno nie wysoki wynik na korzyść gospodarzy. Piąty zespół tabeli podejmie ostatni i pomimo nienajlepszych wyników osiąganych na własnym stadionie to Motor musi odprawić gości z kwitkiem. Tęcza jedzie do Lubawy po piątą porażkę z rzędu i dziesiątą w całym sezonie. Niczego innego tutaj nie przewidujemy.

Mazur Ełk – Stomil II Olsztyn

W Ełku spotkają się rywale, których dzielą zaledwie 2 oczka, a każda zdobycz punktowa powinna napawać optymizmem. Obydwie ekipy natomiast łączy zła seria trzech ostatnich porażek, więc z pewnością liczą na zapunktowanie w kolejce numer 11. Mazur już przed tygodniem był bliski ogrania przeciwnika z Mrągowa i tym razem z pewnością postara się o dowiezienie przewagi bramkowej do końca spotkania.

Mamry Giżycko – Mrągowia Mrągowo

Mecz kolejki rozegramy z Giżycku. Z jednej strony zespół aspirujący do gry w wyższej klasie rozgrywkowej, z drugiej nieco niespodziewany lider forBET IV Ligi. Ten pierwszy odniósł dość zaskakującą porażkę wracając z Elbląga z zerowym dorobkiem punktowym. Tym razem liczy na poprawę humorów swoich kibiców i trzy kolejne punkty. Mrągowia natomiast nie zamierza się zatrzymywać i pragnie kolejnej wygranej. Zapowiada się konkretne meczycho.

Spotkania 11. kolejki forBET IV Ligi
25 września 2020r.       1 X 2