MKS Korsze

Następny mecz

Venue: Stadion Miejski w Korszach, ul. Wojska Polskiego 39 Datum niedziela, 27 wrzesień 2020 - Beginn 16:00
MKS Korsze
MKS Korsze
-:- Jeziorak Iława
Jeziorak Iława

Ostatni mecz

Venue: Stadion Miejski w Korszach, ul. Wojska Polskiego 39 Datum niedziela, 27 wrzesień 2020 - Beginn 16:00
MKS Korsze
MKS Korsze
-:- Jeziorak Iława
Jeziorak Iława

Tabela

# Zespół M Z R P Pkt
1 Zatoka Braniewo 9 7 0 2 21
2 Mrągowia Mrągowo 9 6 1 2 19
3 Polonia LW 8 5 2 1 17
4 Pisa Barczewo 10 5 2 3 17
5 Mamry Giżycko 8 5 1 2 16
6 Jeziorak Iława 9 5 1 3 16
7 Motor Lubawa 9 4 2 3 14
8 Olimpia II Elbląg 9 4 2 3 14
9 GSZS Rybno 9 4 2 3 14
10 MKS Korsze 10 4 2 4 14
11 Granica Kętrzyn 9 3 3 3 12
12 Błękitni Orneta 9 3 1 5 10
13 Stomil II Olsztyn 9 3 1 5 10
14 Błękitni Pasym 10 3 1 6 10
15 Warmia Olsztyn 10 3 1 6 10
16 Mazur Ełk 9 2 2 5 8
17 Olimpia Olsztynek 9 2 2 5 8
18 Tęcza Biskupiec 9 1 0 8 3

Ostatnia kolejka

Sparingi

17.07.2020r. - 18:00 - Kętrzyn
Granica Kętrzyn - MKS Korsze 4:2 (2:0)
15.07.2020r. - 18:00 - Węgorzewo
Vęgoria Węgorzewo - MKS Korsze 2:3 (1:0)
11.07.2020r. - 11:00 - Korsze
MKS Korsze - DKS Dobre Miasto 4:3 (1:3)
07.07.2020r. - 18:00 - Korsze
MKS Korsze - Orlęta Reszel 3:1 (2:0)
24.06.2020r. - 18:00 - Wilkowo
Wilczek Wilkowo - MKS Korsze 2:4 (1:2)
19.06.2020r. - 18:00 - Barciany
Jurand Barciany - MKS Korsze 2:4 (0:2)
16.06.2020r. - 18:30 - Sępopol
Łyna Sępopol - MKS Korsze 2:3 (2:1)

Wyniki szóstej kolejki forBET IV Ligi!

   
26 sierpnia 2020r.    
Olimpia II Elbląg 0:2 (0:0) Motor Lubawa
    Radosław Gajewski 53'
Łukasz Goździejewski 77'
Mazur Ełk 3:1 (1:0) Granica Kętrzyn
 Oleksander Berezovskyi 11' 90'+1
Patryk Rosiński 88'
  Tomasz Bobrowski 73' (k)

Mrągowia Mrągowo 3:1 (1:1) Błękitni Orneta
Mahamadou Bah 12'
Wiktor Bojarowski 68'
Patryk Romejko 90'+2 (sam)
  Sebastian Dzierzkiewicz 17'


Stomil II Olsztyn 1:2 (0:1) Pisa Barczewo
Bartosz Florek 65'

  Paweł Kapusta 13'
Tomasz Zahorski 90'
Zatoka Braniewo 3:2 (2:2) Olimpia Olsztynek
 Oskar Rynkowski 8'
Łukasz Wolak 23' 37'
  Łukasz Duch 13' 36'

GSZS Rybno 1:1 (1:1) Jeziorak Iława
Mariusz Szatkiewicz 8'   Łukasz Wietecha 21' (sam)
Warmia Olsztyn 2:1 (1:1) Błękitni Pasym
Paweł Wiśniewski 31' 75'
  Dawid Mikulak 44'
MKS Korsze  3:4 (1:0) Tęcza Biskupiec
Mariusz Gąsiorowski 42'
Patryk Jędrzejewski 59'
Paweł Sawicki 90'+1

  Bartosz Ciechacki 62'
Michał Romańczuk 69'
Przemysław Rybkiewicz 85'
Rafał Ocias 87'
Polonia Lidzbark Warmiński  przełożony Mamry Giżycko
     

Facebook

Sponsorzy

Kontakt

Miejski Klub Sportowy w Korszach

ul. Wojska Polskiego 39

11-430 Korsze

tel. 89 754 33 50