MKS Korsze

Następny mecz

Venue: Stadion Miejski w Korszach, ul. Wojska Polskiego 39 Datum niedziela, 09 sierpień 2020 - Beginn 17:00
MKS Korsze
MKS Korsze
-:- Mamry Giżycko
Mamry Giżycko

Ostatni mecz

Venue: Stadion Miejski w Korszach, ul. Wojska Polskiego 39 Datum niedziela, 09 sierpień 2020 - Beginn 17:00
MKS Korsze
MKS Korsze
-:- Mamry Giżycko
Mamry Giżycko

Tabela

# Zespół M Z R P Pkt
1 Mamry Giżycko 2 2 0 0 6
2 Stomil II Olsztyn 2 2 0 0 6
3 Zatoka Braniewo 2 2 0 0 6
4 Polonia LW 2 1 1 0 4
5 Pisa Barczewo 2 1 1 0 4
6 Motor Lubawa 2 1 0 1 3
6 Mrągowia Mrągowo 2 1 0 1 3
8 Błękitni Pasym 2 1 0 1 3
9 GSZS Rybno 2 1 0 1 3
10 MKS Korsze 2 1 0 1 3
11 Warmia Olsztyn 2 1 0 1 3
12 Granica Kętrzyn 2 0 2 0 2
13 Olimpia II Elbląg 2 0 1 1 1
14 Mazur Ełk 2 0 1 1 1
15 Błękitni Orneta 2 0 1 1 1
16 Olimpia Olsztynek 2 0 1 1 1
17 Tęcza Biskupiec 2 0 0 2 0
18 Jeziorak Iława 2 0 0 2 0

Ostatnia kolejka

Statystyki

Bramka
# Gracz Bramka
1 Paweł Flis 1
- Adam Krajewski 1
Żółta kartka
# Gracz Żółta kartka
1 Dawid Gwizdek 2
2 Paweł Sawicki 1
- Kamil Synowczyk 1
- Adam Krajewski 1
Asysta
# Gracz Asysta
1 Paweł Sawicki 1
- Rafał Solecki 1

Sparingi

17.07.2020r. - 18:00 - Kętrzyn
Granica Kętrzyn - MKS Korsze 4:2 (2:0)
15.07.2020r. - 18:00 - Węgorzewo
Vęgoria Węgorzewo - MKS Korsze 2:3 (1:0)
11.07.2020r. - 11:00 - Korsze
MKS Korsze - DKS Dobre Miasto 4:3 (1:3)
07.07.2020r. - 18:00 - Korsze
MKS Korsze - Orlęta Reszel 3:1 (2:0)
24.06.2020r. - 18:00 - Wilkowo
Wilczek Wilkowo - MKS Korsze 2:4 (1:2)
19.06.2020r. - 18:00 - Barciany
Jurand Barciany - MKS Korsze 2:4 (0:2)
16.06.2020r. - 18:30 - Sępopol
Łyna Sępopol - MKS Korsze 2:3 (2:1)

Wyniki I Rundy WPP!

Wyniki I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski 2020/21:

MKS Start Nidzica - LKS Błękitni Pasym 1:3
KS Zamek Kurzętnik - LKS Płomień Turznica 1:5
LKS Różnowo - GKS Pisa Primavera Barczewo 2:6
MLKS Motor II Lubawa - MLKS Motor Lubawa 0:6
MBKS Victoria Bartoszyce - MKS Korsze 1:7
MLKS Czarni Olecko - MKS Mazur Ełk 0:1
MKS Ruciane-Nida - GKS Mamry Giżycko 0:10
GLKS Jurand Barciany - MKS Rominta Gołdap 3:1
UKS Rona 03 Ełk - CWKS Vęgoria Węgorzewo 0:5
LUKS Wilczek Wilkowo - KKS Granica Kętrzyn 2:5
SAS SZANSA RESZEL - MKS Mrągowia Mrągowo 0:11
MKS Jeziorany - RKS Orlęta Rema Reszel 1:3
SKS Pama Powodowo - ZKS Olimpia II Elbląg 2:3
LKS Agat Jegłownik - MKS Zatoka Braniewo 1:7
KS Zagłada Lisów - GKS Cresovia Górowo Iławeckie 2:1
GLKS Jonkowo - KS Barkas Tolkmicko 2:4
DKS Dobre Miasto - KS Polonia Pasłęk 3:1
LKS Wel Lidzbark Welski - MKS Olimpia Olsztynek 1:3
GZPN Omulew Wielbark - GSZS Delfin Rybno 1:0
KS Iskra Narzym - LKS Orzeł Janowiec Kościelny 3:1 (pd.)
KS Leśnik Nowe Ramuki - KKS Warmia Olsztyn 3:1
UKS Naki Olsztyn - MKS Błękitni Orneta 6:0
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - BKS Tęcza Biskupiec 1:2
GKS Stawiguda - LKS Tęcza Miłomłyn 4:4 (pd. 4:5)
GKS Ossa Biskupiec - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:0
LZS Avista Łążyn - KS Radomniak Radomno 5:3

Losowanie par kolejnej rundy odbędzie się 27 lipca 2020r.

Facebook

Sponsorzy

Kontakt

Miejski Klub Sportowy w Korszach

ul. Wojska Polskiego 39

11-430 Korsze

tel. 89 754 33 50