MKS Korsze

Następny mecz

Ostatni mecz

Tabela

# Zespół M Z R P Pkt
1 Mamry Giżycko 19 14 1 4 43
2 Polonia LW 19 13 4 2 43
3 Mrągowia Mrągowo 19 13 2 4 41
4 Motor Lubawa 18 12 3 3 39
5 Zatoka Braniewo 18 10 1 7 31
6 MKS Korsze 19 9 4 6 31
7 Olimpia II Elbląg 19 9 3 7 30
8 Pisa Barczewo 19 9 3 7 30
9 Jeziorak Iława 19 8 5 6 29
10 Granica Kętrzyn 18 8 4 6 28
11 Błękitni Pasym 19 8 2 9 26
12 Błękitni Orneta 18 6 4 8 22
13 Mazur Ełk 19 6 2 11 20
14 GSZS Rybno 19 5 4 10 19
15 Warmia Olsztyn 19 5 4 10 19
16 Stomil II Olsztyn 19 3 3 13 12
17 Tęcza Biskupiec 19 3 1 15 10
18 Olimpia Olsztynek 19 2 2 15 8

Ostatnia kolejka

Sparingi

17.07.2020r. - 18:00 - Kętrzyn
Granica Kętrzyn - MKS Korsze 4:2 (2:0)
15.07.2020r. - 18:00 - Węgorzewo
Vęgoria Węgorzewo - MKS Korsze 2:3 (1:0)
11.07.2020r. - 11:00 - Korsze
MKS Korsze - DKS Dobre Miasto 4:3 (1:3)
07.07.2020r. - 18:00 - Korsze
MKS Korsze - Orlęta Reszel 3:1 (2:0)
24.06.2020r. - 18:00 - Wilkowo
Wilczek Wilkowo - MKS Korsze 2:4 (1:2)
19.06.2020r. - 18:00 - Barciany
Jurand Barciany - MKS Korsze 2:4 (0:2)
16.06.2020r. - 18:30 - Sępopol
Łyna Sępopol - MKS Korsze 2:3 (2:1)

Wyniki I Rundy WPP!

Wyniki I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski 2020/21:

MKS Start Nidzica - LKS Błękitni Pasym 1:3
KS Zamek Kurzętnik - LKS Płomień Turznica 1:5
LKS Różnowo - GKS Pisa Primavera Barczewo 2:6
MLKS Motor II Lubawa - MLKS Motor Lubawa 0:6
MBKS Victoria Bartoszyce - MKS Korsze 1:7
MLKS Czarni Olecko - MKS Mazur Ełk 0:1
MKS Ruciane-Nida - GKS Mamry Giżycko 0:10
GLKS Jurand Barciany - MKS Rominta Gołdap 3:1
UKS Rona 03 Ełk - CWKS Vęgoria Węgorzewo 0:5
LUKS Wilczek Wilkowo - KKS Granica Kętrzyn 2:5
SAS SZANSA RESZEL - MKS Mrągowia Mrągowo 0:11
MKS Jeziorany - RKS Orlęta Rema Reszel 1:3
SKS Pama Powodowo - ZKS Olimpia II Elbląg 2:3
LKS Agat Jegłownik - MKS Zatoka Braniewo 1:7
KS Zagłada Lisów - GKS Cresovia Górowo Iławeckie 2:1
GLKS Jonkowo - KS Barkas Tolkmicko 2:4
DKS Dobre Miasto - KS Polonia Pasłęk 3:1
LKS Wel Lidzbark Welski - MKS Olimpia Olsztynek 1:3
GZPN Omulew Wielbark - GSZS Delfin Rybno 1:0
KS Iskra Narzym - LKS Orzeł Janowiec Kościelny 3:1 (pd.)
KS Leśnik Nowe Ramuki - KKS Warmia Olsztyn 3:1
UKS Naki Olsztyn - MKS Błękitni Orneta 6:0
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - BKS Tęcza Biskupiec 1:2
GKS Stawiguda - LKS Tęcza Miłomłyn 4:4 (pd. 4:5)
GKS Ossa Biskupiec - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:0
LZS Avista Łążyn - KS Radomniak Radomno 5:3

Losowanie par kolejnej rundy odbędzie się 27 lipca 2020r.

Facebook

Sponsorzy

Kontakt

Miejski Klub Sportowy w Korszach

ul. Wojska Polskiego 39

11-430 Korsze

tel. 89 754 33 50