Zapowiedź siedemnastej kolejki forBET IV Ligi!

To już drugi raz kiedy drużyna Warmii Olsztyn rezygnuje z organizacji meczu mistrzowskiego. Czyżby finał krótkiej czwartoligowej przygody olsztynian był wszystkim dobrze znany? To okaże się już wkrótce, a tymczasem zapraszamy na zapowiedź XVII serii gier forBET IV Ligi.

Pisa Barczewo – Tęcza Biskupiec

Zarówno jedni jak i drudzy złapali wiatr w żagle. Gospodarze nie przegrali od trzech meczów, natomiast goście notują dwa kolejne zwycięstwa. Bardziej zaskakuje dobra postawa Tęczy, która wywiozła trzy punkty z Mrągowa, co jeszcze do niedawna, było nie do pomyślenia. Teraz mają okazję zakończyć jesienne zmagania z przytupem i zapewne żałują, że to już ostatni mecz tego roku, bowiem z taką formą mogliby urwać punkty każdemu.

Polonia Lidzbark Warmiński – Stomil II Olsztyn

Polonia po trzech porażkach z rzędu wróciła na właściwe tory i zanotowała dwa zwycięstwa z rzędu. Znając fach trenera Żukowskiego nie poprzestanie na tym i będzie chciał wygrać ostatnie starcie przed własną publicznością. Czy tak się stanie? Zadanie będzie trudne, ponieważ do Lidzbarka Warmińskiego przyjeżdża (po raz drugi w tym sezonie) Stomil II Olsztyn. Olsztynianie konsekwentnie utrzymują się w czubie tabeli szusując pomiędzy drugą a trzecią pozycją, co rusz zmieniając się miejscami z Jeziorakiem Iława. Wiele wskazuje na to, że zimową przerwę spędzą właśnie na pozycji wicelidera.

Mamry Giżycko – Granica Kętrzyn

Obydwa zespoły nową rundę rozpoczęły solidarnie od wygranych. Przed trzema miesiącami w Kętrzynie padł wynik remisowy. Tym razem zdecydowanym faworytem meczu są gospodarze i to oni powinni zainkasować komplet oczek. Z pewnością innego zdania jest Wojciech Jałoszewski, który do Giżycka wybiera się po 3 punkty. Zapowiada się zacięte, pełne obfitych pojedynków spotkanie.

Zatoka Braniewo – GKS Wikielec

Zatoka podchodząc do pierwszego spotkania z GKS’em mogła spodziewać się blamażu, a okazało się, że była bardzo blisko osiągnięcia korzystnego rezultatu. Tym razem goszczą Wikielec na własnym podwórku i o urwanie punktów może być nieco łatwiej. Przypomnijmy, że ciągle czekamy na zespół, który jako pierwszy sprosta liderowi. Czyżby ostatni mecz roku miał przynieść niespodziankę? Zapewne na to liczą w Braniewie.

ITS Jeziorak Iława – Motor Lubawa

W drugiej kolejce sezonu zespoły podzieliły się punktami remisując 1:1. Od tamtego momentu wiele się zmieniło, a w szczególności skuteczność gości. To dzięki ofensywnej grze pod koniec rundy doszlusowali do czołówki ligi, a do samego Jezioraka brakuje im zaledwie sześciu punktów. Warto wspomnieć, że to właśnie lubawianie są ostatnio w lepszej dyspozycji. Czy aktualna forma przełoży się na wynik końcowy? Okaże się już w niedzielę.

Olimpia II Elbląg – Mrągowia Mrągowo

Ostatni mecz jesiennych zmagań rozegra się w Elblągu. Olimpia końcówkę rozgrywek może uznać za udaną, pomimo ostatniej porażki inaugurującej rundę wiosenną w Kętrzynie. Natomiast Mrągowia, od czasu meczu „oddanego” przez Warmię Olsztyn, nie może się odnaleźć przegrywając dwa ostatnie spotkania z o wiele niżej notowaną Zatoką oraz Tęczą. Mariusz Niedziółka z pewnością zrobi wszystko, aby ta ostatnia kolejka nie zakończyła się w najgorszy z możliwych sposobów.

Mecz pomiędzy Warmią Olsztyn, a Błękitnymi Orneta przełożono na 21.03.2020r. na godz. 15:00.