MKS Korsze

Następny mecz

Ostatni mecz

Tabela

# Zespół M Z R P Pkt
1 GKS Wikielec 15 15 0 0 45
2 Jeziorak Iława 16 11 1 4 34
3 Stomil II Olsztyn 16 11 0 5 33
4 Motor Lubawa 16 8 4 4 28
5 Mrągowia Mrągowo 16 9 0 7 27
6 Polonia LW 16 9 0 7 27
7 Mamry Giżycko 16 8 1 7 25
8 Mazur Ełk 16 6 2 8 20
9 Pisa Barczewo 16 6 2 8 20
10 MKS Korsze 16 5 3 8 18
11 Granica Kętrzyn 16 5 3 8 18
12 Błękitni Orneta 16 5 3 8 18
13 Olimpia II Elbląg 16 5 2 9 17
14 Zatoka Braniewo 16 5 2 9 17
15 Tęcza Biskupiec 16 4 0 12 12
16 Warmia Olsztyn 15 3 1 11 10

Ostatnia kolejka

Zapowiedź siedemnastej kolejki forBET IV Ligi!

To już drugi raz kiedy drużyna Warmii Olsztyn rezygnuje z organizacji meczu mistrzowskiego. Czyżby finał krótkiej czwartoligowej przygody olsztynian był wszystkim dobrze znany? To okaże się już wkrótce, a tymczasem zapraszamy na zapowiedź XVII serii gier forBET IV Ligi.

Pisa Barczewo – Tęcza Biskupiec

Zarówno jedni jak i drudzy złapali wiatr w żagle. Gospodarze nie przegrali od trzech meczów, natomiast goście notują dwa kolejne zwycięstwa. Bardziej zaskakuje dobra postawa Tęczy, która wywiozła trzy punkty z Mrągowa, co jeszcze do niedawna, było nie do pomyślenia. Teraz mają okazję zakończyć jesienne zmagania z przytupem i zapewne żałują, że to już ostatni mecz tego roku, bowiem z taką formą mogliby urwać punkty każdemu.

Polonia Lidzbark Warmiński – Stomil II Olsztyn

Polonia po trzech porażkach z rzędu wróciła na właściwe tory i zanotowała dwa zwycięstwa z rzędu. Znając fach trenera Żukowskiego nie poprzestanie na tym i będzie chciał wygrać ostatnie starcie przed własną publicznością. Czy tak się stanie? Zadanie będzie trudne, ponieważ do Lidzbarka Warmińskiego przyjeżdża (po raz drugi w tym sezonie) Stomil II Olsztyn. Olsztynianie konsekwentnie utrzymują się w czubie tabeli szusując pomiędzy drugą a trzecią pozycją, co rusz zmieniając się miejscami z Jeziorakiem Iława. Wiele wskazuje na to, że zimową przerwę spędzą właśnie na pozycji wicelidera.

Mamry Giżycko – Granica Kętrzyn

Obydwa zespoły nową rundę rozpoczęły solidarnie od wygranych. Przed trzema miesiącami w Kętrzynie padł wynik remisowy. Tym razem zdecydowanym faworytem meczu są gospodarze i to oni powinni zainkasować komplet oczek. Z pewnością innego zdania jest Wojciech Jałoszewski, który do Giżycka wybiera się po 3 punkty. Zapowiada się zacięte, pełne obfitych pojedynków spotkanie.

Zatoka Braniewo – GKS Wikielec

Zatoka podchodząc do pierwszego spotkania z GKS’em mogła spodziewać się blamażu, a okazało się, że była bardzo blisko osiągnięcia korzystnego rezultatu. Tym razem goszczą Wikielec na własnym podwórku i o urwanie punktów może być nieco łatwiej. Przypomnijmy, że ciągle czekamy na zespół, który jako pierwszy sprosta liderowi. Czyżby ostatni mecz roku miał przynieść niespodziankę? Zapewne na to liczą w Braniewie.

ITS Jeziorak Iława – Motor Lubawa

W drugiej kolejce sezonu zespoły podzieliły się punktami remisując 1:1. Od tamtego momentu wiele się zmieniło, a w szczególności skuteczność gości. To dzięki ofensywnej grze pod koniec rundy doszlusowali do czołówki ligi, a do samego Jezioraka brakuje im zaledwie sześciu punktów. Warto wspomnieć, że to właśnie lubawianie są ostatnio w lepszej dyspozycji. Czy aktualna forma przełoży się na wynik końcowy? Okaże się już w niedzielę.

Olimpia II Elbląg – Mrągowia Mrągowo

Ostatni mecz jesiennych zmagań rozegra się w Elblągu. Olimpia końcówkę rozgrywek może uznać za udaną, pomimo ostatniej porażki inaugurującej rundę wiosenną w Kętrzynie. Natomiast Mrągowia, od czasu meczu „oddanego” przez Warmię Olsztyn, nie może się odnaleźć przegrywając dwa ostatnie spotkania z o wiele niżej notowaną Zatoką oraz Tęczą. Mariusz Niedziółka z pewnością zrobi wszystko, aby ta ostatnia kolejka nie zakończyła się w najgorszy z możliwych sposobów.

Mecz pomiędzy Warmią Olsztyn, a Błękitnymi Orneta przełożono na 21.03.2020r. na godz. 15:00.

Facebook

Sponsorzy

Kontakt

Miejski Klub Sportowy w Korszach

ul. Wojska Polskiego 39

11-430 Korsze

tel. 89 754 33 50