MKS Korsze

Następny mecz

Venue: Stadion MOSiR w Giżycku, ul. Aleja Wojska Polskiego 8 Datum sobota, 19 październik 2019 - Beginn 17:00
Mamry Giżycko
-:- MKS Korsze
MKS Korsze

Ostatni mecz

Venue: Stadion Miejski w Korszach, ul. Wojska Polskiego 39 Datum sobota, 12 październik 2019 - Beginn 15:30

Zwycięstwo w Biskupcu!

MKS Korsze pokonał na wyjeździe Tęczę Biskupiec w meczu 10. kolejki forBET IV ligi. Było to pierwsze wyjazdowe i drugie z rzędu zwycięstwo naszego zespołu. Na prowadzenie pierwsi wyszli gospodarze za sprawą Rafała Ociasa, który nie pomylił się w sytuacji sam na sam z Dawidem Ziębą. Nasz zespół odpowiedział w 35. minucie. Piotr Kozłowski wykorzystał błąd obrońcy Tęczy, przejął piłkę i zdecydował się na uderzenie z okolicy pola karnego. Futbolówka po drodze odbiła się od zawodnika gospodarzy, co zmyliło interweniującego bramkarza. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy. Po zmianie stron MKS bardzo szybko załatwił sprawę. W 54. minucie gola szczególnej urody zdobył Piotr Kozłowski, natomiast trzy minuty później wykorzystał dokładne podanie od Patryka Harasima i strzelił swoją trzecią bramkę, ustalając wynik meczu. Warty odnotowania jest fakt, że pod koniec spotkania na boisku przebywało aż pięciu młodzieżowców. Od pierwszych minut zagrało trzech 17-latków, Paweł Flis, Paweł Siwek i Patryk Harasim. Z ławki weszli 16-letni Ignacy Bukowski oraz o dwa lata starszy Kamil Synowczyk.

Tęcza Biskupiec - MKS Korsze 1:3 (1:1)
Rafał Ocias 12’ - Piotr Kozłowski 35’, 54’, 57’

MKS: Dawid Zięba - Rafał Solecki (71’ Ignacy Bukowski), Adam Krajewski, Paweł Flis, Mariusz Gąsiorowski - Paweł Bociej, Krzysztof Piwiszkis, Paweł Siwek (85’ Adrian Stadnyk), Patryk Jędrzejewski , Piotr Kozłowski (81’ Kamil Synowczyk) - Patryk Harasim