1 GKS Wikielec 17 17 0 0 51

20.02.2019r. - 18:00 - Kętrzyn
MKS Korsze - Granica Kętrzyn
26.02.2019r. - 18:00 - Bartoszyce
MKS Korsze - Polonia L.W.
29.02.2019r. - 18:00 - Mrągowo
MKS Korsze - Błękitni Pasym
06.03.2019r. - 18:00 - Mrągowo
MKS Korsze - Orlęta Reszel
15.03.2019r. - 13:00 - Mrągowo
MKS Korsze - Mamry Giżycko

Zapowiedź ósmej kolejki forBET IV Ligi!

Za nami derbowy mecz w Iławie, gdzie górą byli zawodnicy GKS’u Wikielec. Oprócz tego warto odnotować remis MKS’u, który nie dość, że znowu podzielił się punktami z rywalem, to po raz czwarty zawody  z udziałem podopiecznych Piotra Chamika zakończyły się wynikiem 1:1. Czas na zapowiedź VIII kolejki forBET IV Ligi.

Mrągowia Mrągowo – Mazur Ełk

Gospodarze najbliższego spotkania ewidentnie są w dołku. Od trzech meczów nie potrafią zdobyć choćby punktu i nic dziwnego, że w ich szeregach można odczuć lekki niepokój. Do niedawna w podobnej sytuacji do mrągowian był ich kolejny rywal. Mazur cztery kolejne potyczki przegrał, aż w końcu w 7 kolejce przyszło przełamanie i zdołał wywalczyć 1 punkt w rywalizacji z Granicą Kętrzyn. Choć warto zaznaczyć, że zawodnicy Przemysława Kołłątaja byli bliscy zainkasowania kompletu oczek, jednak bramka stracona w ostatniej minucie spotkania zaprzepaściła szanse na 3 punkty. Mecz drużyn, które próbują się podnieść. Bukmacher z pewnością za faworyta uzna gospodarzy, także i my stawiamy na zwycięstwo Mrągowii.

Pisa Barczewo – Motor Lubawa

Pisa Barczewo to najlepiej radzący sobie zespół na wyjazdach spośród całej forBET IV Ligi. Dość powiedzieć, że wszystkie dotychczasowe punkty jakie zdobyli zawodnicy Pawła Radziwona przywieźli właśnie z delegacji. Siłą rzeczy grając na własnym terenie przegrali do tej pory pozostałe 3 mecze, a  jakby tego było mało nie potrafili ani razu trafić do bramki rywala. W sobotę o skuteczność będzie ciężko ze względu na klasę przeciwnika. Na stadion przy ul. Wojska Polskiego przyjedzie mający trzecioligowe aspiracje Motor Lubawa. Trener gości - Krzysztof Malinowski - bez wątpienia liczy na pełną pulę. Podstawy ku temu ma uzasadnione i naszym zdaniem to właśnie jego zespół wyjdzie zwycięsko z tego starcia.

Błękitni Orneta – ITS Jeziorak Iława

Daniel Kogut i jego drużyna całkiem nieźle odnaleźli się w czwartoligowej rzeczywistości. Po 7 kolejkach zajmują wysokie 7 miejsce i ze spokojem patrzą w przyszłość. W nadchodzący weekend czeka ich spotkanie z jednym z głównych kandydatów do awansu. Jeziorak Iława w ostatniej kolejce nieznacznie uległ w derbowym boju GKS’owi Wikielec przez co muszą być wyraźnie podrażnieni i głodni zwycięstw. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie podopieczni Wojciecha Figurskiego będą prowadzić grę na stadionie w Ornecie i każda strata punktów będzie uważana za sensację.

Zatoka Braniewo – Mamry Giżycko

Zatoka Braniewo do tej pory rozegrała zaledwie dwa spotkania na własnym obiekcie podczas, których udało się ugrać 1 punkt. W sobotę po raz trzeci wybiegną przed własnymi kibicami, a ich rywalem będą mocne Mamry Giżycko. Karol Lemecha i jego piłkarze wyjazdowych meczów nie zwykli przegrywać. Obok Stomilu II Olsztyn stracili również najmniej goli (2). Można spodziewać się zaciętego spotkania, a o końcowym wyniku będą decydować detale.

Tęcza Biskupiec – Olimpia II Elbląg

Gdy wydawało się, że Tęcza po zwycięstwie nad Warmią Olsztyn będzie ciułać kolejne punkty, zespoły z którymi później się mierzyła brutalnie sprowadziły ją na ziemię. Teraz zagra z rezerwami Olimpii Elbląg, które mają jedno oczko więcej od Biskupca. Mecz na dole tabeli może mieć znaczący wpływ na obie drużyny. To dobra okazja dla jednych i drugich, aby chociaż na chwilę wydostać się z dołka. W tym spotkaniu typujemy zwycięstwo gospodarzy.

GKS Wikielec – Polonia Lidzbark Warmiński

Drużyna z Wikielca idzie jak burza. Niszczy każdego kto stanie jej na drodze. Ostatnio dosadnie przekonał się o tym Jeziorak Iława, który uległ GKS’owi w derbach Powiatu Iławskiego. Siedem zwycięstw z rzędu robi wrażenie. O przerwanie passy drużyny Wojciecha Tarnowskiego postara się Polonia Lidzbark Warmiński. Goście dość niespodziewanie ulegli w ostatniej kolejce Pisie Barczewo, tym samym odnosząc pierwszą porażkę na własnym terenie. W nadchodzącym spotkaniu górą powinni być gospodarze. Czy Wikielec wygra i odskoczy od reszty zespołów?

Stomil II Olsztyn – Granica Kętrzyn

Ostatni mecz ósmej kolejki forBET IV Ligi odbędzie się w Olsztynie. Stomil ostatnią bramkę stracił w 4 kolejce, gdzie przegrał na wyjeździe w Lubawie. W kolejnych trzech spotkaniach zdołał strzelić łącznie 11 bramek. Między innymi właśnie dlatego zajmują drugie miejsce w tabeli. Ich niedzielnym rywalem będzie Granica Kętrzyn, która rzutem na taśmę zremisowała w Ełku zdobywając gola na wagę jednego punktu w doliczonym czasie gry. Nie podejmujemy się typowania tego meczu, ale liczymy na bramki.