MKS Korsze

Następny mecz

Venue: Stadion Miejski w Korszach, ul. Wojska Polskiego 39 Datum sobota, 21 wrzesień 2019 - Beginn 17:00
MKS Korsze
MKS Korsze
-:- Warmia Olsztyn
Warmia Olsztyn

Ostatni mecz

Venue: Stadion Miejski w Korszach, ul. Wojska Polskiego 39 Datum sobota, 14 wrzesień 2019 - Beginn 17:00
MKS Korsze
MKS Korsze
-:- Błękitni Orneta
Błękitni Orneta

Tabela

# Zespół M Z R P Pkt
1 GKS Wikielec 6 6 0 0 18
2 Polonia LW 6 5 0 1 15
3 Jeziorak Iława 6 4 1 1 13
4 Stomil II Olsztyn 6 4 0 2 12
5 Mamry Giżycko 6 3 1 2 10
6 Błękitni Orneta 6 3 1 2 10
7 Mrągowia Mrągowo 6 3 0 3 9
8 Granica Kętrzyn 6 2 2 2 8
9 Motor Lubawa 6 2 2 2 8
10 Pisa Barczewo 6 2 1 3 7
11 Zatoka Braniewo 6 2 1 3 7
12 Warmia Olsztyn 6 2 0 4 6
13 MKS Korsze 6 1 2 3 5
14 Olimpia II Elbląg 6 1 1 4 4
15 Mazur Ełk 6 1 0 5 3
16 Tęcza Biskupiec 6 1 0 5 3

Ostatnia kolejka

Statystyki

Bramka
# Gracz Bramka
1 Paweł Sawicki 2
- Mariusz Gąsiorowski 2
- Piotr Kozłowski 2
4 Adam Krajewski 1
Czerwona kartka
# Gracz Czerwona kartka
1 Dawid Gwizdek 1
Żółta kartka
# Gracz Żółta kartka
1 Piotr Sawicki 4
2 Piotr Kozłowski 3
- Dawid Gwizdek 3
4 Paweł Sawicki 2
- Piotr Trafarski 2
Asysta
# Gracz Asysta
1 Paweł Sawicki 1
- Mariusz Gąsiorowski 1
- Piotr Trafarski 1

Wyniki 5. kolejki forBET IV Ligi!

Wyniki 5. kolejki forBET IV Ligi Warmińsko - Mazurskiej:

31 sierpnia 2019r.

Mamry Giżycko - GKS Wikielec 1:3 (1:1)
Mateusz Skonieczka 2' - Mateusz Jajkowski 25', Remigiusz Sobociński 83', Michał Jankowski 90' 

Motor Lubawa - Mazur Ełk 1:0 (0:0)
Patryk Rosiński 71' (sam)

Tęcza Biskupiec - Warmia Olsztyn 2:1 (2:0)
Bartosz Sobótka 5' (sam), Przemysław Rybkiewicz 12' - Igor Mazurek 51'

Zatoka Braniewo - Stomil II Olsztyn 0:3 (0:2)
Dawid Rudnik 33', Wojciech Dziemidowicz 42', Szymon Rak 54'

Jeziorak Iława - Mrągowia Mrągowo 5:0 (1:0)
Wojciech Figurski 33', 84', Łukasz Święty 54', Radosław Galas 65', Krzysztof Kressin 78'

MKS Korsze - Pisa Barczewo 2:4 (1:2)
Mariusz Gąsiorowski 19', Piotr Kozłowski 59' - Rafał Kowszun 37', Artur Kostrubski 43', Kacper Nawrocki 69' 76'

Polonia Lidzbark Warmiński - Granica Kętrzyn 3:0 (0:0)
Sergey Gurov 62', Daniel Wierzbowski 66', Mateusz Jurczak 67'

1 września 2019r.

Olimpia II Elbląg - Błękitni Orneta 2:3 (0:2)
Sebastian Milanowski 55' 57' - Przemysław Ziemianowicz 10' 81', Kamil Lullies 32'

 

Facebook

Sponsorzy

Kontakt

Miejski Klub Sportowy w Korszach

ul. Wojska Polskiego 39

11-430 Korsze

tel. 89 754 33 50