MKS Korsze

Następny mecz

Venue: Stadion Miejski w Korszach, ul. Wojska Polskiego 39 Datum sobota, 21 wrzesień 2019 - Beginn 17:00
MKS Korsze
MKS Korsze
-:- Warmia Olsztyn
Warmia Olsztyn

Ostatni mecz

Venue: Stadion Miejski w Korszach, ul. Wojska Polskiego 39 Datum sobota, 14 wrzesień 2019 - Beginn 17:00
MKS Korsze
MKS Korsze
-:- Błękitni Orneta
Błękitni Orneta

Tabela

# Zespół M Z R P Pkt
1 GKS Wikielec 6 6 0 0 18
2 Polonia LW 6 5 0 1 15
3 Jeziorak Iława 6 4 1 1 13
4 Stomil II Olsztyn 6 4 0 2 12
5 Mamry Giżycko 6 3 1 2 10
6 Błękitni Orneta 6 3 1 2 10
7 Mrągowia Mrągowo 6 3 0 3 9
8 Granica Kętrzyn 6 2 2 2 8
9 Motor Lubawa 6 2 2 2 8
10 Pisa Barczewo 6 2 1 3 7
11 Zatoka Braniewo 6 2 1 3 7
12 Warmia Olsztyn 6 2 0 4 6
13 MKS Korsze 6 1 2 3 5
14 Olimpia II Elbląg 6 1 1 4 4
15 Mazur Ełk 6 1 0 5 3
16 Tęcza Biskupiec 6 1 0 5 3

Ostatnia kolejka

Statystyki

Bramka
# Gracz Bramka
1 Paweł Sawicki 2
- Mariusz Gąsiorowski 2
- Piotr Kozłowski 2
4 Adam Krajewski 1
Czerwona kartka
# Gracz Czerwona kartka
1 Dawid Gwizdek 1
Żółta kartka
# Gracz Żółta kartka
1 Piotr Sawicki 4
2 Piotr Kozłowski 3
- Dawid Gwizdek 3
4 Paweł Sawicki 2
- Piotr Trafarski 2
Asysta
# Gracz Asysta
1 Paweł Sawicki 1
- Mariusz Gąsiorowski 1
- Piotr Trafarski 1

Wyniki II Rundy WPP!

Poznaliśmy zespoły, które w II rundzie WPP wywalczyły awans do 1/8 WPP. Mecz Wilczka Wilkowo z Pisą Barczewo przełożone zostało na 3 września. Tak więc znamy już 11 drużyn z awansem do kolejnej rundy. Od tej rundy do rozgrywek włączają się zespoły trzecioligowe tj. Sokół Ostróda, Concordia Elbląg, Huragan Morąg oraz Znicz Biała Piska.
W grze pozostało siedem zespołów występujących w forBET IV lidze plus ewentualnie ósmy tj. Pisa Barczewo jeśli wygra z Wilczkiem.
Losowanie par 1/8 WPP odbędzie się 30 sierpnia 2019r. (piątek), o godzinie 12:00 w siedzibie Warmińsko - Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

Wyniki II rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski:

27 sierpnia 2019r.        
Tęcza Biskupiec - Mrągowia Mrągowo 1:0  
GSZS Rybno - Motor Lubawa 0:1  
28 sierpnia 2019r. -      
Mamry Giżycko - Mazur Ełk 2:0  
Sokół II Ostróda - Kormoran Zwierzewo 0:7  
Śniardwy Orzysz - Granica Kętrzyn 5:1  
Stomil II Olsztyn - Warmia Olsztyn 3:2 pd.
Barkas Tolkmicko - Tęcza Miłomłyn 6:3  
Polonia Pasłęk - Polonia Lidzbark Warmiński 3:6  
Jordan Kazanice - Unia Susz 2:1  
Żagiel Piecki - MKS Korsze 2:4  
GKS Wikielec - ITS Jeziorak Iława 2:4  

Facebook

Sponsorzy

Kontakt

Miejski Klub Sportowy w Korszach

ul. Wojska Polskiego 39

11-430 Korsze

tel. 89 754 33 50