Zapowiedź trzeciej kolejki forBET IV Ligi!

Druga kolejka stała pod znakiem remisów i wygranych gospodarzy. Żaden z przyjezdnych zespołów nie był w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. A jak będzie w III kolejce forBET IV ligi?

Warmia Olsztyn – Stomil II Olsztyn

Na pierwszy rzut pojedynek olsztyńskich zespołów. Dotychczasowe wyniki w roli faworyta stawiają drużynę rezerw Stomilu. Nic dziwnego, ponieważ Warmia Olsztyn okupuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Oczywiście ciężko sugerować się tabelą już po dwóch ligowych kolejkach, jednak mimo wszystko większość graczy forBET z pewnością będzie stawiać na gości.
Drużyna Marcina Wincla ostatni mecz ligowy przegrała w Ornecie, co miało odzwierciedlenie w zapowiedziach II kolejki. Tym razem rywal wydaje się być o wiele trudniejszy, ponieważ Stomil II Olsztyn wszedł świetnie w sezon wygrywając dwa pierwsze mecze, nie tracąc przy tym gola.
Obydwa zespoły prezentują piłkę ofensywną i ciekawą dla oka, dlatego możemy spodziewać się gradu goli.

Zatoka Braniewo – Błękitni Orneta

Podopieczni Tomasza Klimczaka dopiero w trzeciej serii gier doczekają się inauguracji sezonu na własnym stadionie. Dotychczas rozegrali dwa wyjazdowe spotkania, w których zdołali ugrać 3 punkty. Warto wspomnieć, że byli również bardzo blisko wywalczenia remisu w Wikielcu, ale w końcówce meczu gospodarze znaleźli sposób na dobrze broniącego tego dnia Tomasza Ptaka.
Błękitni Orneta po przyjęciu sześciu ciosów w pierwszej ligowej kolejce od Stomilu II Olsztyn, potrafili się podnieść i kilka dni później wygrać po zaciętym boju z Warmią. Drużyna Daniela Koguta zdecydowanie powinna popracować nad grą w defensywie, ponieważ póki co przypomina ser szwajcarski. Spodziewamy się zaciętego i twardego spotkania.

Tęcza Biskupiec – GKS Wikielec

Gospodarze w słabym stylu zaczęli sezon przegrywając wysoko z Mrągowią Mrągowo na własnym terenie. Środowe spotkanie z Pisą Barczewo przeniesiono na inny termin, zatem drużyna Dariusza Balcerzaka miała sporo czasu na analizę pierwszego meczu. Poprawić humory swoim kibicom mogą już jutro, ale zadanie nie będzie łatwe, ponieważ na ulicę Wiosenną przyjedzie jeden z kandydatów do awansu - GKS Wikielec. Podopieczni Wojciecha Tarnowskiego zgodnie z planem wygrali dwa pierwsze mecze i z pewnością mają chrapkę na dopisanie kolejnych trzech punktów w sobotę. To, czy drużyna z Biskupca wyciągnęła wnioski z rywalizacji z Mrągowią okaże się już jutro.

Mamry Giżycko – Mrągowia Mrągowo

Po drużynie znad Niegocina spodziewano się więcej. Tym bardziej, że za wielkimi zapowiedziami gry o czołówkę tabeli, poszły również transfery. Wszystko wskazywało na to, że powinna być to jedna z kluczowych ekip, które będą rozdawać karty. Póki co tak nie jest. Najpierw porażka z ełckim Mazurem, a ostatnio remis przywieziony z Kętrzyna. Nie tak z pewnością wyobrażali sobie początku sezonu kibice Mamr.
Tym razem do Giżycka przyjeżdża Mrągowia Mrągowo. Zespół prowadzony przez Mariusza Niedziółkę przewodzi ligowej tabeli z kompletem punktów na koncie. Dwa pierwsze spotkania pokazały, że jest to drużyna skonsolidowana, zgrana i przede wszystkim skuteczna. 9:1 w statystykach bramek po dwóch kolejkach robi wrażenie. W Giżycku szykuje się prawdziwa piłkarska bomba. Dużo jakości z obydwu stron gwarantuje emocje.

Polonia Lidzbark Warmiński – Motor Lubawa

Beniaminek z Lidzbarka Warmińskiego po raz trzeci zagra na swoim obiekcie. Do tej pory zdążył zadziwić całe piłkarskie województwo zwycięstwem nad Jeziorakiem Iława, by kilka dni później ulec rezerwom Stomilu Olsztyn. W III kolejce forBET IV Ligi odwiedzi ich kolejny kandydat do triumfu.
Motor Lubawa w dwóch pierwszych spotkaniach nowego sezonu zanotował identyczne wyniki dwukrotnie remisując 1:1. Wydaje się być jednak kwestią czasu, kiedy podopieczni Krzysztofa Malinowskiego zaczną punktować. Czy pierwszy komplet zanotują już w najbliższą sobotę?

Olimpia II Elbląg – Pisa Barczewo

Młoda drużyna z Elbląga od początku czwartoligowych zmagań płaci frycowe. W dwóch meczach z bardziej doświadczonymi rywalami byli bez większych szans i w konsekwencji okupują dolne rejony tabeli. O pierwsze punkty powalczą z tegorocznym beniaminkiem z Barczewa.
Pisa do tej pory rozegrała jedno spotkanie mniej ze względu na przełożone starcie z Tęczą Biskupiec. Nie zmienia to faktu, że na swoim koncie mają dokładnie tyle samo punktów co ich sobotni rywal.
Zapowiada się zacięty mecz, a o końcowym wyniku decydować mogą detale.

ITS Jeziorak Iława – Mazur Ełk

Ligową kolejkę zamknie mecz w Iławie, gdzie tamtejszy Jeziorak podejmie Mazura Ełk. Wojciech Figurski i jego zawodnicy powoli się rozkręcają i śmiało można przypuszczać, że w nadchodzącym spotkaniu będą chcieli pokazać kawał dobrego futbolu. Tym bardziej, że w końcu zagrają przed własną publicznością, a wszyscy dobrze wiemy jak groźny potrafi być Jeziorak we własnym domu.
Przemysław Kołłątaj ze swoim zespołem do tej pory zdołał ugrać 4 punkty co jest wynikiem przyzwoitym. Tym bardziej jak wspomnimy, że w pokonanym polu zostawili Mamry Giżycko, a także w dość niecodziennych okolicznościach podzielili się punktami z Korszami.
Większe szanse na końcowy triumf mają jednak gospodarze i porażka na własnym obiekcie będzie niespodzianką.