MKS Korsze

Następny mecz

Ostatni mecz

Tabela

# Zespół M Z R P Pkt
1 Concordia Elbląg 17 16 1 0 49
2 GKS Wikielec 17 11 3 3 36
3 Motor Lubawa 16 11 2 3 35
4 Jeziorak Iława 17 11 0 6 33
5 Mrągowia Mrągowo 16 10 2 4 32
6 Mamry Giżycko 17 10 2 5 32
7 Tęcza Biskupiec 17 9 2 6 29
8 MKS Korsze 16 8 3 5 27
9 Granica Kętrzyn 17 7 3 7 24
10 Zatoka Braniewo 17 7 2 8 23
11 Olimpia II Elbląg 17 5 3 9 18
12 Czarni Olecko 17 3 6 8 15
13 Rominta Gołdap 17 3 2 12 11
14 Unia Susz 17 2 2 13 8
15 Drwęca NML 16 1 3 12 6
15 Tęcza Miłomłyn 17 2 0 15 6

Ostatnia kolejka

Sparingi

26.01.2019r. - 10:00 - Bartoszyce
MKS Korsze - Orlęta Reszel
02.02.2019r. - 13:00 - Bartoszyce
MKS Korsze - Cresovia Górowo Iławieckie
09.02.2019r. - 12:00 - Mrągowo
MKS Korsze - Czarni Olecko
16.02.2019r. - 14:00 - Kętrzyn
MKS Korsze - Granica Kętrzyn
23.02.2019r. - 10:30 - Mrągowo
MKS Korsze - Mamry Giżycko
02.03.2019r. - 12:00 - Ełk
MKS Korsze - Mazur Ełk
09.03.2019r. - 14:00 - Bartoszyce
MKS Korsze - Polonia L.W.
16.03.2019r. - 13:00 - Mrągowo
MKS Korsze - Pisa Barczewo
23.03.2019r. - 11:00 - Mrągowo
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo

Awans MKS-u do 1/8 WPP!

Zawodnicy MKS-u Korsze pokonali na wyjeździe juniorów Stomilu Olsztyn 1:0 i awansowali do 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski. Jedyna bramka padła w 20 minucie, a jej autorem był Kacper Wasilewski czyli zawodnik Stomilu, który niefortunnie skierował piłkę do swojej bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michała Wołowika. Losowanie kolejnej rundy, która rozegrana zostanie 12 września odbędzie się w najbliższy piątek tj. 31.08.2018r. w siedzibie WMZPN o godzinie 12:00.

Stomil II Olsztyn - MKS Korsze 0:1 (0:1)
Kacper Wasilewski 20' (s)

MKS: Kamil Kotkowski - Rafał Solecki, Adam Gąsiorowski, Adam Krajewski, Jarosław Wołowik - Krzysztof Piwiszkis, Paweł Flis (81' Kamil Synowczyk), Mariusz Gąsiorowski, Michał Wołowik, Piotr Kozłowski (70' Paweł Siwek) - Piotr Trafarski (46' Dawid Gwizdek)

Wyniki rundy wstępnej WPP:

Olimpia II Elbląg - Zatoka Braniewo 3:0
GLKS Jonkowo - Concordia Elbląg 0:2
Polonia Lidzbark Warmiński - Błękitni Orneta 1:1 pd. k. 0:3
Płomień Turznica - Motor Lubawa 0:3
GKS Wikielec - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6:1
Start Nidzica - Radomniak Radomno 3:1
Victoria Bartoszyce - Orlęta Reszel 3:1
LKS Różnowo - Tęcza Biskupiec 3:2
Stomil II Olsztyn - MKS Korsze 0:1
Vęgoria Węgorzewo - Mrągowia Mrągowo 0:7
Mazur Wydminy - Granica Kętrzyn 2:6
Wałpusza 07 Jesionowiec - Śniardwy Orzysz 1:1 pd. k. 1:3

Facebook

Sponsorzy

Patron medialny:

Kontakt

Miejski Klub Sportowy w Korszach

ul. Wojska Polskiego 39

11-430 Korsze

tel. 89 754 33 50