No items

Pewne zwycięstwo MKS'u!

Przekonującym zwycięstwem MKS'u zakończyło się sobotnie spotkanie z dotychczasowym wiceliderem z Bartoszyc. Zawodnicy Piotra Kozłowskiego pokazali charakter i zasłużenie dopisali do swojego dorobku kolejne trzy punkty. Spotkanie nie zaczęło się najlepiej, ponieważ już w 4 minucie boisko musiał opuścić Adrian Stadnyk, który ucierpiał walcząc o piłkę z rywalem. Jego miejsce zajął Cyprian Frączek, który z kolei wytrzymał jedynie do końca pierwszej części gry i na drugą połowę już nie wyszedł. Najbardziej klarowną okazję do zdobycia gola mieliśmy już w 6 minucie, kiedy to Piotr Kozłowski po dograniu piłki przez Kacpra Czepanko, nie trafił w dogodnej sytuacji. Victoria nie potrafiła nam specjalnie zagrozić, a my szukaliśmy bramki otwierającej mecz. Sztuka ta udała się dopiero w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, kiedy to do rzutu karnego podszedł Patryk Harasim. Młody napastnik bez problemu pokonał Michała Seretnego, dzięki czemu do szatni schodziliśmy w dobrych nastrojach. Drugą odsłonę zdecydowanie lepiej zaczęli goście, którzy już po dwóch minutach wyrównali stan rywalizacji, a do bramki  dobrze spisującego się tego dnia Kamila Kotkowskiego, trafił Paweł Gajkowski. Pozostała część meczu należała jednak do nas. Najpierw gola na 2:1 precyzyjnym strzałem zza pola karnego zdobył Piotr Kozłowski, a później dwukrotnie bramkarza rywali pokonywał Kacper Czepanko. Zwycięstwo MKS'u przekonujące i jak najbardziej zasłużone. Po meczu z wiceliderem czeka nas rywalizacja z kolejnym... wiceliderem. Wobec przetasowań powstałych po 12 kolejce gier, to właśnie Mazur Ełk zajmuje aktualnie drugą pozycję w tabeli Klasy Okręgowej.

Piotr Kozłowski po meczu: "Gratuluję drużynie bardzo dobrej postawy. Jestem niezmiernie zadowolony z tego jak zagraliśmy i w jakim wymiarze wygraliśmy. W sobotę widzieliśmy zespół zdeterminowany, spójny, razem dążący do zwycięstwa. Chciałbym, żeby drużyna wygrywała w kolejnych meczach, ale przede wszystkim wykazywała podobne zaangażowanie. Dziś się jeszcze cieszymy, ale jutro zapominamy o tym meczu, bo przed nami kolejne trudne wyzwanie - wyjazd do Ełku."

4:1
(1:0)

MBKS Victoria Bartoszyce

45'+1' Patryk Harasim