No items

Rona pewnie ograna!

Kolejne okazałe zwycięstwo w Klasie Okręgowej odnieśli zawodnicy MKS-u Korsze. Tym razem zespół prowadzony przez Piotra Kozłowskiego rozgromił na własnym stadionie Ronę 03 Ełk aż 5:1! Śmiało można stwierdzić, że większość spotkania układało się pod nasze dyktando, a goście sporadycznie próbowali zagrozić naszej bramce. Pierwsza połowa to festiwal niewykorzystanych sytuacji z naszej strony. Dopiero w 45 minucie po rzucie rożnym, na prowadzenie wyprowadził nas Konrad Juraniec. Worek z bramkami na dobre rozwiązał się w drugich 45 minutach. Na 2:0 dla MKS-u podwyższył Piotr Kozłowski. W 58 i 69 minucie do siatki gości trafiał dwukrotnie Konrad Juraniec, kompletując tym samym hattricka. Ostatnią bramkę dla MKS-u zdobył strzałem po długim rogu Piotr Trafarski. Gości stać było jedynie na honorowe trafienie Szymona Dębka w 63 minucie meczu.

Swoje zdanie o meczu wyraził także grający trener MKS'u Piotr Kozłowski: "Chcieliśmy wygrać przed własną publicznością i dopisać kolejne trzy punkty. Drużyna to pokazała od pierwszego do ostatniego momentu. Były różne fragmenty w tym meczu. Podobnie jak przed tygodniem, w pierwszej części stworzyliśmy kilka okazji, z których przynajmniej jedna powinna skończyć się zdobyciem bramki. Byliśmy nieskuteczni, popełnialiśmy proste błędy, co sprawiło, że w naszą grę wkradł się trochę niepotrzebnych emocji i nerwowości. W drugiej połowie zarysowała się wyraźna przewaga naszego zespołu, udokumentowana zdobyciem czterech goli. Szkoda, że nie udało się zagrać na zero z tyłu. Myślę jednak, że w przekroju całego spotkania goście zasłużyli na tę jedną bramkę"

5:1
(1:0)

Rona 03 Ełk

45' Konrad Juraniec    63' Szymon Dębek