MKS Korsze

Sparingi

26.01.2019r. - 10:00 - Bartoszyce
MKS Korsze - Orlęta Reszel
02.02.2019r. - 13:00 - Bartoszyce
MKS Korsze - Cresovia Górowo Iławieckie
09.02.2019r. - 12:00 - Mrągowo
MKS Korsze - Czarni Olecko
16.02.2019r. - 14:00 - Kętrzyn
MKS Korsze - Granica Kętrzyn
23.02.2019r. - 10:30 - Mrągowo
MKS Korsze - Mamry Giżycko
02.03.2019r. - 12:00 - Ełk
MKS Korsze - Mazur Ełk
09.03.2019r. - 14:00 - Bartoszyce
MKS Korsze - Polonia L.W.
16.03.2019r. - 13:00 - Mrągowo
MKS Korsze - Pisa Barczewo
23.03.2019r. - 11:00 - Mrągowo
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo

Tabela: 2018/2019


Miejsce   Drużyna M W R P Pkt G+ G- +/-
1 Concordia Elbląg 17 16 1 0 49 68 7 61
2 GKS Wikielec 17 11 3 3 36 45 17 28
3 Motor Lubawa 16 11 2 3 35 25 11 14
4 Jeziorak Iława 17 11 0 6 33 47 30 17
5 Mrągowia Mrągowo 16 10 2 4 32 37 12 25
6 Mamry Giżycko 17 10 2 5 32 33 22 11
7 Tęcza Biskupiec 17 9 2 6 29 44 22 22
8 MKS Korsze 16 8 3 5 27 33 23 10
9 Granica Kętrzyn 17 7 3 7 24 29 27 2
10 Zatoka Braniewo 17 7 2 8 23 34 24 10
11 Olimpia II Elbląg 17 5 3 9 18 20 41 -21
12 Czarni Olecko 17 3 6 8 15 20 42 -22
13 Rominta Gołdap 17 3 2 12 11 15 50 -35
14 Unia Susz 17 2 2 13 8 17 55 -38
15 Drwęca NML 16 1 3 12 6 14 56 -42
- Tęcza Miłomłyn 17 2 0 15 6 15 57 -42

Miejsce   Drużyna M W R P Pkt G+ G- +/-
1 Concordia Elbląg 9 8 1 0 25 37 6 31
2 Mrągowia Mrągowo 10 7 2 1 23 20 5 15
3 Motor Lubawa 8 7 0 1 21 16 4 12
4 Tęcza Biskupiec 10 6 1 3 19 36 12 24
5 Zatoka Braniewo 8 6 1 1 19 24 7 17
6 GKS Wikielec 9 6 1 2 19 22 8 14
7 Granica Kętrzyn 8 6 0 2 18 19 9 10
8 Jeziorak Iława 9 6 0 3 18 26 19 7
9 Mamry Giżycko 8 4 2 2 14 20 13 7
- MKS Korsze 9 4 2 3 14 18 11 7
11 Olimpia II Elbląg 10 4 1 5 13 12 19 -7
12 Czarni Olecko 10 3 3 4 12 15 19 -4
13 Unia Susz 8 2 2 4 8 12 20 -8
14 Rominta Gołdap 8 2 1 5 7 8 18 -10
15 Tęcza Miłomłyn 9 1 0 8 3 7 32 -25
16 Drwęca NML 1 0 1 0 1 1 1 0

Miejsce   Drużyna M W R P Pkt G+ G- +/-
1 Concordia Elbląg 8 8 0 0 24 31 1 30
2 Mamry Giżycko 9 6 0 3 18 13 9 4
3 GKS Wikielec 8 5 2 1 17 23 9 14
4 Jeziorak Iława 8 5 0 3 15 21 11 10
5 Motor Lubawa 8 4 2 2 14 9 7 2
6 MKS Korsze 7 4 1 2 13 15 12 3
7 Tęcza Biskupiec 7 3 1 3 10 8 10 -2
8 Mrągowia Mrągowo 6 3 0 3 9 17 7 10
9 Granica Kętrzyn 9 1 3 5 6 10 18 -8
10 Olimpia II Elbląg 7 1 2 4 5 8 22 -14
11 Drwęca NML 15 1 2 12 5 13 55 -42
12 Zatoka Braniewo 9 1 1 7 4 10 17 -7
13 Rominta Gołdap 9 1 1 7 4 7 32 -25
14 Tęcza Miłomłyn 8 1 0 7 3 8 25 -17
15 Czarni Olecko 7 0 3 4 3 5 23 -18
16 Unia Susz 9 0 0 9 0 5 35 -30



M = Mecze W = Wygrane R = Remisy P = Przegrane Pkt = Punkty G+ = Strzelone G- = Stracone +/- = Bilans

Facebook

Sponsorzy

Patron medialny:

Kontakt

Miejski Klub Sportowy w Korszach

ul. Wojska Polskiego 39

11-430 Korsze

tel. 89 754 33 50