2017/2018
Ranking
oddo

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) ZBP Znicz Biała Piska 54  21  17  64:9  55 
2 (2) BIS Tęcza Biskupiec 38  20  11  50:24  26 
3 (3) USU Unia Susz 38  20  12  40:20  20 
4 (5) CON Concordia Elbląg 34  21  28:23 
5 (4) GOŁ Rominta Gołdap 33  20  10  32:28 
6 (6) MAM Mamry Giżycko 30  20  36:21  15 
7 (7) LUB Motor Lubawa 29  20  32:24 
8 (8) MIŁ Tęcza Miłomłyn 29  21  10  25:34  -9 
9 (10) MRA Mrągowia Mrągowo 27  20  21:20 
10 (9) KOR MKS Korsze 26  20  10  32:43  -11 
11 (11) PIS Pisa Barczewo 24  20  10  25:36  -11 
12 (12) KET Granica Kętrzyn 24  21  11  28:45  -17 
13 (13) ORL Orlęta Reszel 19  19  10  20:30  -10 
14 (14) BŁP Błękitni Pasym 19  19  10  32:48  -16 
15 (15) ZAT Zatoka Braniewo 19  19  10  22:39  -17 
16 (16) ORN Błękitni Orneta 21  17  12:55  -43 


Champions UI Cup Relegation Ulubiona drużyna 

« Poprzednia kolejka   18 19 20 21 22 23 24 25   Następna kolejka »




Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1082029:226
Concordia Elbląg Concordia Elbląg1174018:1025
Motor Lubawa Motor Lubawa1272328:1423
Unia Susz Unia Susz1171323:1122
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1171314:1022
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1053227:1318
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn1052320:2017
Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn1051411:816
Mamry Giżycko Mamry Giżycko943219:815
10  Orlęta Reszel Orlęta Reszel834114:913
11  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo841313:1213
12  Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1034311:1113
13  Pisa Barczewo Pisa Barczewo1132613:1511
14  Błękitni Pasym Błękitni Pasym1132616:2611
15  MKS Korsze MKS Korsze930614:249
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta102089:276
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska21173164:954
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec20115450:2438
Unia Susz Unia Susz20122640:2038
Concordia Elbląg Concordia Elbląg2197528:2334
Rominta Gołdap Rominta Gołdap20103732:2833
Mamry Giżycko Mamry Giżycko2086636:2130
Motor Lubawa Motor Lubawa2085732:2429
Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn21921025:3429
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo2069521:2027
10  MKS Korsze MKS Korsze20821032:4326
11  Pisa Barczewo Pisa Barczewo20731025:3624
12  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn21731128:4524
13  Orlęta Reszel Orlęta Reszel19541020:3019
14  Błękitni Pasym Błękitni Pasym19541032:4819
15  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo19541022:3919
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta21221712:558
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1191135:728
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1062223:1120
3  MKS Korsze MKS Korsze1152418:1917
Unia Susz Unia Susz951317:916
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1143417:1315
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1035210:914
Pisa Barczewo Pisa Barczewo941412:2113
Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn1141614:2613
Rominta Gołdap Rominta Gołdap932418:1811
10  Concordia Elbląg Concordia Elbląg1023510:139
11  Błękitni Pasym Błękitni Pasym822416:228
12  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn112188:257
13  Motor Lubawa Motor Lubawa81344:106
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel112096:216
15  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo111379:276
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta110293:282
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

Zatoka BraniewoZAT 2 : 0 BISTęcza Biskupiec
Concordia ElblągCON 2 : 2 KETGranica Kętrzyn
Mamry GiżyckoMAM 4 : 0 ORLOrlęta Reszel
Błękitni PasymBŁP 0 : 0 KORMKS Korsze
Motor LubawaLUB 1 : 0 ZBPZnicz Biała Piska
Pisa BarczewoPIS 1 : 2 MIŁTęcza Miłomłyn
Unia SuszUSU 2 : 1 ORNBłękitni Orneta
Rominta GołdapGOŁ 0 : 3 MRAMrągowia Mrągowo
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

20.
Kolejka
21.
Kolejka
22.
Kolejka
Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo 1:1
Tęcza Miłomłyn - Rominta Gołdap 2:0
Błękitni Orneta - Pisa Barczewo 0:2
Znicz Biała Piska - Unia Susz 0:0
MKS Korsze - Motor Lubawa 3:1
Orlęta Reszel - Błękitni Pasym 2:2
Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko 0:2
Concordia Elbląg - Tęcza Biskupiec 2:2
Zatoka Braniewo - Tęcza Biskupiec 2:0
Concordia Elbląg - Granica Kętrzyn 2:2
Mamry Giżycko - Orlęta Reszel 4:0
Błękitni Pasym - MKS Korsze 0:0
Motor Lubawa - Znicz Biała Piska 1:0
Pisa Barczewo - Tęcza Miłomłyn 1:2
Unia Susz - Błękitni Orneta 2:1
Rominta Gołdap - Mrągowia Mrągowo 0:3
Granica Kętrzyn - Rominta Gołdap -:-
Mrągowia Mrągowo - Pisa Barczewo -:-
Tęcza Miłomłyn - Unia Susz -:-
Błękitni Orneta - Motor Lubawa -:-
Znicz Biała Piska - Błękitni Pasym -:-
MKS Korsze - Mamry Giżycko -:-
Orlęta Reszel - Tęcza Biskupiec -:-
Zatoka Braniewo - Concordia Elbląg -:-

Ostatnie mecze

262Pasym  0-0  Korsze
258Rominta  1-2  Korsze
260Unia  5-0  Korsze
259Korsze  2-3  Pisa
261Korsze  3-1  Motor