2013/2014
Skład MKS Korsze [ KOR ]

MKS Korsze


Bramkarz Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Marcin Zalewski [POL] 10.07.1986 (27) --------
  Bartosz Milkiewicz [POL] 22.09.1995 (17) 29 (29)--2584--1-
  Adrian Bebłowski [POL] 10.01.1990 (23) --------
Obrońca Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Paweł Branicki [POL] 26.03.1991 (22) 25 (12)133112611-5
  Daniel Fedczak [POL] 12.01.1986 (27) 16 (5)11-644----
  Rafał Solecki [POL] 27.10.1986 (26) 31 (29)292494---2
  Damian Sawicki [POL] 14.01.1992 (21) --------
  Mateusz Branicki [POL] 29.01.1994 (19) 1 (-)1-10----
  Adam Gąsiorowski [POL] 14.08.1995 (17) 4 (-)4-39----
  Paweł Bociej [POL] 07.06.1996 (17) 3 (-)3-28----
  Patryk Obidowski [POL] 01.01.1997 (16) --------
  Jacek Miłek [POL] 12.10.1995 (17) 16 (12)4910211--1
Obrońca/Pomocnik Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Paweł Sawicki [POL] 04.11.1990 (22) 27 (27)--243011-7
  Piotr Sawicki [POL] 04.11.1990 (22) 19 (17)241493---2
  Paweł Miłoszewski [POL] 31.05.1990 (23) 28 (28)-124612114
Pomocnik Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Krzyszfof Piwiszkis [POL] 27.03.1982 (31) 31 (29)21523671414
  Damian Roksela [POL] 15.06.1990 (23) 31 (31)-10267695-4
  Adam Krajewski [POL] 14.04.1992 (21) 27 (21)65190212-2
  Michał Czyrski [POL] 15.12.1994 (18) 26 (5)213761-1-2
  Mateusz Cyliński [POL] 17.01.1997 (16) 8 (2)62222----
Pomocnik/Napastnik Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Michał Miller [POL] 01.04.1991 (22) 30 (29)1827162610-8
  Piotr Kozłowski [POL] 15.02.1986 (27) 31 (31)-92725168-4
  Wojciech Mikołajczyk [POL] 28.02.1989 (24) 8 (1)7-249--13
  Jacek Bukowski [POL] 05.03.1995 (18) 24 (13)11811531326
Napastnik Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Mateusz Filipowicz [POL] 30.11.1995 (17) 6 (1)5183---1
  Piotr Trafarski [POL] 08.06.1983 (30) 27 (27)-11223915716


Sztab MKS Korsze [ KOR ]

Trener/Członek sztabu Funkcja
Mirosław Miller   [POL] - (-) Trener
Andrzej Klimkiewicz   [POL] - (-) Kierownik Zespołu
Legenda:
- Minuty spędzone na boisku
- Asysty
- Strzelone bramki
- Liczba czerwonych kartek
- Liczba żółtych kartek
- Liczba rozegranych spotkań (Pierwsza liczba oznacza występ w meczu, a druga występ w pierwszym składzie)




Reklama

Reklama

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec11008:03
Motor Lubawa Motor Lubawa11003:23
Rominta Gołdap Rominta Gołdap11001:03
Błękitni Orneta Błękitni Orneta21014:43
Unia Susz Unia Susz21012:23
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn10102:21
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo10102:21
Pisa Barczewo Pisa Barczewo10101:11
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska10101:11
10  Concordia Elbląg Concordia Elbląg10100:01
11  Mamry Giżycko Mamry Giżycko00000:00
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo00000:00
13  Orlęta Reszel Orlęta Reszel10012:30
14  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn10010:20
15  MKS Korsze MKS Korsze10010:40
16  Błękitni Pasym Błękitni Pasym10010:50
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Rominta Gołdap Rominta Gołdap22005:06
Mamry Giżycko Mamry Giżycko21107:24
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska21103:14
Concordia Elbląg Concordia Elbląg21102:04
Pisa Barczewo Pisa Barczewo21104:34
Motor Lubawa Motor Lubawa21103:24
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec210110:33
Błękitni Orneta Błękitni Orneta21014:43
Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn21013:33
10  Unia Susz Unia Susz21012:23
11  Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo20203:32
12  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn20113:51
13  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo20111:31
14  MKS Korsze MKS Korsze20112:61
15  Orlęta Reszel Orlęta Reszel20022:40
16  Błękitni Pasym Błękitni Pasym20020:130
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Mamry Giżycko Mamry Giżycko21107:24
Rominta Gołdap Rominta Gołdap11004:03
Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn11003:13
Concordia Elbląg Concordia Elbląg11002:03
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska11002:03
Pisa Barczewo Pisa Barczewo11003:23
7  MKS Korsze MKS Korsze10102:21
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo10101:11
Motor Lubawa Motor Lubawa10100:01
10  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo20111:31
11  Błękitni Orneta Błękitni Orneta00000:00
Unia Susz Unia Susz00000:00
13  Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec10012:30
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel10010:10
15  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn10011:30
16  Błękitni Pasym Błękitni Pasym10010:80
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

Granica KętrzynKET 2 : 2 MAMMamry Giżycko
Tęcza BiskupiecBIS 8 : 0 BŁPBłękitni Pasym
Concordia ElblągCON 0 : 0 LUBMotor Lubawa
Orlęta ReszelORL 2 : 3 PISPisa Barczewo
MKS KorszeKOR 0 : 4 GOŁRominta Gołdap
Znicz Biała PiskaZBP 1 : 1 MRAMrągowia Mrągowo
Błękitni OrnetaORN 1 : 3 MIŁTęcza Miłomłyn
Unia SuszUSU 2 : 0 ZATZatoka Braniewo
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

1.
Kolejka
2.
Kolejka
3.
Kolejka
Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze 2:2
Motor Lubawa - Tęcza Biskupiec 3:2
Błękitni Orneta - Granica Kętrzyn 3:1
Tęcza Miłomłyn - Znicz Biała Piska 0:2
Pisa Barczewo - Zatoka Braniewo 1:1
Błękitni Pasym - Mamry Giżycko 0:5
Unia Susz - Concordia Elbląg 0:2
Rominta Gołdap - Orlęta Reszel 1:0
Granica Kętrzyn - Mamry Giżycko 2:2
Tęcza Biskupiec - Błękitni Pasym 8:0
Concordia Elbląg - Motor Lubawa 0:0
Orlęta Reszel - Pisa Barczewo 2:3
MKS Korsze - Rominta Gołdap 0:4
Znicz Biała Piska - Mrągowia Mrągowo 1:1
Błękitni Orneta - Tęcza Miłomłyn 1:3
Unia Susz - Zatoka Braniewo 2:0
Tęcza Miłomłyn - Granica Kętrzyn -:-
Mrągowia Mrągowo - Błękitni Orneta -:-
Rominta Gołdap - Znicz Biała Piska -:-
Pisa Barczewo - MKS Korsze -:-
Unia Susz - Orlęta Reszel -:-
Motor Lubawa - Zatoka Braniewo -:-
Błękitni Pasym - Concordia Elbląg -:-
Mamry Giżycko - Tęcza Biskupiec -:-

Ostatnie mecze

243Korsze  0-4  Rominta
242Mrągowia  2-2  Korsze
246Motor  -  Korsze
245Korsze  -  Unia
244Pisa  -  Korsze