2013/2014
Skład MKS Korsze [ KOR ]

MKS Korsze


Bramkarz Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Marcin Zalewski [POL] 10.07.1986 (27) --------
  Bartosz Milkiewicz [POL] 22.09.1995 (17) 29 (29)--2584--1-
  Adrian Bebłowski [POL] 10.01.1990 (23) --------
Obrońca Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Paweł Branicki [POL] 26.03.1991 (22) 25 (12)133112611-5
  Daniel Fedczak [POL] 12.01.1986 (27) 16 (5)11-644----
  Rafał Solecki [POL] 27.10.1986 (26) 31 (29)292494---2
  Damian Sawicki [POL] 14.01.1992 (21) --------
  Mateusz Branicki [POL] 29.01.1994 (19) 1 (-)1-10----
  Adam Gąsiorowski [POL] 14.08.1995 (17) 4 (-)4-39----
  Paweł Bociej [POL] 07.06.1996 (17) 3 (-)3-28----
  Patryk Obidowski [POL] 01.01.1997 (16) --------
  Jacek Miłek [POL] 12.10.1995 (17) 16 (12)4910211--1
Obrońca/Pomocnik Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Paweł Sawicki [POL] 04.11.1990 (22) 27 (27)--243011-7
  Piotr Sawicki [POL] 04.11.1990 (22) 19 (17)241493---2
  Paweł Miłoszewski [POL] 31.05.1990 (23) 28 (28)-124612114
Pomocnik Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Krzyszfof Piwiszkis [POL] 27.03.1982 (31) 31 (29)21523671414
  Damian Roksela [POL] 15.06.1990 (23) 31 (31)-10267695-4
  Adam Krajewski [POL] 14.04.1992 (21) 27 (21)65190212-2
  Michał Czyrski [POL] 15.12.1994 (18) 26 (5)213761-1-2
  Mateusz Cyliński [POL] 17.01.1997 (16) 8 (2)62222----
Pomocnik/Napastnik Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Michał Miller [POL] 01.04.1991 (22) 30 (29)1827162610-8
  Piotr Kozłowski [POL] 15.02.1986 (27) 31 (31)-92725168-4
  Wojciech Mikołajczyk [POL] 28.02.1989 (24) 8 (1)7-249--13
  Jacek Bukowski [POL] 05.03.1995 (18) 24 (13)11811531326
Napastnik Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Mateusz Filipowicz [POL] 30.11.1995 (17) 6 (1)5183---1
  Piotr Trafarski [POL] 08.06.1983 (30) 27 (27)-11223915716


Sztab MKS Korsze [ KOR ]

Trener/Członek sztabu Funkcja
Mirosław Miller   [POL] - (-) Trener
Andrzej Klimkiewicz   [POL] - (-) Kierownik Zespołu
Legenda:
- Minuty spędzone na boisku
- Asysty
- Strzelone bramki
- Liczba czerwonych kartek
- Liczba żółtych kartek
- Liczba rozegranych spotkań (Pierwsza liczba oznacza występ w meczu, a druga występ w pierwszym składzie)




Reklama

Reklama

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
GKS Wikielec GKS Wikielec1091037:1028
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1174034:1225
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn971121:722
Błękitni Orneta Błękitni Orneta1171322:1522
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1070332:1021
Unia Susz Unia Susz1163217:1021
7  MKS Korsze MKS Korsze1062223:1320
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo1153323:1918
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1152418:1417
10  Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn1050520:1615
11  Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1043313:1015
12  GSZS Rybno GSZS Rybno1042420:2214
13  Mamry Giżycko Mamry Giżycko1041529:2213
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1032510:1711
15  Omulew Wielbark Omulew Wielbark1123613:299
16  Warmiak Łukta Warmiak Łukta1111913:354
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
GKS Wikielec GKS Wikielec21154262:2849
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska21124551:2940
3  MKS Korsze MKS Korsze21124543:2740
Rominta Gołdap Rominta Gołdap21121855:2437
Unia Susz Unia Susz21114640:2837
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn20102839:2932
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo2095640:3332
Błękitni Orneta Błękitni Orneta2193934:3530
Mamry Giżycko Mamry Giżycko2083946:3627
10  Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec21831033:3627
11  Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn21831036:4327
12  Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo2075826:2926
13  GSZS Rybno GSZS Rybno21651033:5223
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel21641128:4422
15  Omulew Wielbark Omulew Wielbark21261319:5812
16  Warmiak Łukta Warmiak Łukta21221721:758
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
GKS Wikielec GKS Wikielec1163225:1821
2  MKS Korsze MKS Korsze1162320:1420
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1151523:1416
Unia Susz Unia Susz1051423:1816
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1050517:1715
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1042417:1414
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo942317:1414
Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn1133516:2712
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1032513:1911
10  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1132618:2711
11  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn1131718:2210
12  Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1031615:2210
13  GSZS Rybno GSZS Rybno1123613:309
14  Błękitni Orneta Błękitni Orneta1022612:208
15  Warmiak Łukta Warmiak Łukta101188:404
16  Omulew Wielbark Omulew Wielbark100376:293
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

GKS WikielecWIK : MAMMamry Giżycko
Znicz Biała PiskaZBP : GOŁRominta Gołdap
Unia SuszUSU : KORMKS Korsze
Mrągowia MrągowoMRA : KETGranica Kętrzyn
Omulew WielbarkWIE : ORLOrlęta Reszel
Warmiak ŁuktaWAR : RYBGSZS Rybno
Zatoka BraniewoZAT : STOStomil II Olsztyn
Tęcza BiskupiecBIS : ORNBłękitni Orneta
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

22.
Kolejka
23.
Kolejka
24.
Kolejka
Mamry Giżycko - Błękitni Orneta -:-
Stomil II Olsztyn - Tęcza Biskupiec -:-
GSZS Rybno - Zatoka Braniewo -:-
Orlęta Reszel - Warmiak Łukta -:-
Granica Kętrzyn - Omulew Wielbark -:-
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo -:-
Rominta Gołdap - Unia Susz -:-
GKS Wikielec - Znicz Biała Piska -:-
GKS Wikielec - Mamry Giżycko -:-
Znicz Biała Piska - Rominta Gołdap -:-
Unia Susz - MKS Korsze -:-
Mrągowia Mrągowo - Granica Kętrzyn -:-
Omulew Wielbark - Orlęta Reszel -:-
Warmiak Łukta - GSZS Rybno -:-
Zatoka Braniewo - Stomil II Olsztyn -:-
Tęcza Biskupiec - Błękitni Orneta -:-
Mamry Giżycko - Tęcza Biskupiec -:-
Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo -:-
Stomil II Olsztyn - Warmiak Łukta -:-
GSZS Rybno - Omulew Wielbark -:-
Rominta Gołdap - Mrągowia Mrągowo -:-
Granica Kętrzyn - Unia Susz -:-
MKS Korsze - Znicz Biała Piska -:-
Rominta Gołdap - GKS Wikielec -:-

Ostatnie mecze

232Omulew  2-2  Korsze
229Korsze  3-2  Tęcza
230Zatoka  1-3  Korsze
231Korsze  3-0  Warmiak
241Rybno  -  Korsze