2017/2018
Skład MKS Korsze [ KOR ]

MKS Korsze


Bramkarz Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Jakub Pieksza [POL] 08.05.1996 (21) --------
  Kamil Jaworski [POL] 15.01.1986 (31) ---630----
  Kacper Lipiński [POL] - (-) --------
  Robert Mielnik [POL] - (-) --------
Obrońca Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Paweł Branicki [POL] 26.03.1991 (26) ---630----
  Adam Gąsiorowski [POL] 14.08.1995 (21) ---252----
  Paweł Bociej [POL] 07.06.1996 (21) ---210--1-
Obrońca/Pomocnik Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Daniel Fedczak [POL] 12.01.1986 (31) ---237----
  Rafał Solecki [POL] 27.10.1986 (30) ---630----
  Paweł Sawicki [POL] 04.11.1990 (26) ---63021--
  Adam Krajewski [POL] 14.04.1992 (25) --------
  Jacek Miłek [POL] 12.10.1995 (21) --------
  Mariusz Gąsiorowski [POL] 14.04.1997 (20) ---609----
  Kamil Synowczyk [POL] - (-) ---180----
Pomocnik Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Krzyszfof Piwiszkis [POL] 27.03.1982 (35) ---6201---
  Kamil Padoł [POL] - (-) ---19----
  Krzysztof Łokietek [POL] 22.01.1986 (31) ---6293---
  Daniel Rukszan [POL] 21.03.1993 (24) --------
  Dawid Juraniec [POL] 20.01.1996 (21) ---16----
  Dawid Gwizdek [POL] - (-) ---43----
Pomocnik/Napastnik Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Piotr Kozłowski [POL] 15.02.1986 (31) --------
  Mateusz Cyliński [POL] 17.01.1997 (20) ---395----
  Patryk Jędrzejewski [POL] 07.10.1996 (20) ---372-1--
  Konrad Juraniec [POL] 08.09.1998 (18) ---236-1--
  Marcin Filipowicz [POL] 08.09.1999 (17) ---149----
Napastnik Rozegrał: W Za minutesbramkaasystyczerwone kartkiżółte kartki
  Piotr Trafarski [POL] 08.06.1983 (34) ---29013--
  Konrad Szerszeń [POL] 09.08.1994 (23) ---10011--


Legenda:
- Minuty spędzone na boisku
- Asysty
- Strzelone bramki
- Liczba czerwonych kartek
- Liczba żółtych kartek
- Liczba rozegranych spotkań (Pierwsza liczba oznacza występ w meczu, a druga występ w pierwszym składzie)




Reklama

Reklama

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
Rominta Gołdap Rominta Gołdap44009:212
Unia Susz Unia Susz640210:812
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec632119:811
Pisa Barczewo Pisa Barczewo53118:310
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska43106:110
Concordia Elbląg Concordia Elbląg43107:310
Motor Lubawa Motor Lubawa531110:710
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo52305:39
Błękitni Pasym Błękitni Pasym63039:129
10  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn42119:87
11  Orlęta Reszel Orlęta Reszel41216:65
12  Mamry Giżycko Mamry Giżycko31115:34
13  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn51132:54
14  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo11002:03
15  Błękitni Orneta Błękitni Orneta51044:123
16  MKS Korsze MKS Korsze40042:120
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska862017:320
Rominta Gołdap Rominta Gołdap861117:419
Unia Susz Unia Susz960315:1018
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec952227:1117
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo94508:417
Pisa Barczewo Pisa Barczewo951314:1016
Błękitni Pasym Błękitni Pasym950416:2215
Concordia Elbląg Concordia Elbląg942312:1014
Motor Lubawa Motor Lubawa934212:1113
10  Mamry Giżycko Mamry Giżycko933317:1012
11  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn93158:1410
12  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn921611:187
13  MKS Korsze MKS Korsze921612:227
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel91269:155
15  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo91267:215
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta91174:214
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska431011:210
Mamry Giżycko Mamry Giżycko622212:78
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo42203:18
Rominta Gołdap Rominta Gołdap42118:27
5  MKS Korsze MKS Korsze521210:107
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec32018:36
Unia Susz Unia Susz32015:26
Pisa Barczewo Pisa Barczewo42026:76
Błękitni Pasym Błękitni Pasym32017:106
10  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn42026:96
11  Concordia Elbląg Concordia Elbląg51135:74
12  Motor Lubawa Motor Lubawa40312:43
13  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo80265:212
14  Błękitni Orneta Błękitni Orneta40130:91
15  Orlęta Reszel Orlęta Reszel50053:90
16  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn50052:100
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

Granica KętrzynKET : KORMKS Korsze
Znicz Biała PiskaZBP : ORLOrlęta Reszel
Błękitni OrnetaORN : ZATZatoka Braniewo
Tęcza MiłomłynMIŁ : CONConcordia Elbląg
Mrągowia MrągowoMRA : BISTęcza Biskupiec
Rominta GołdapGOŁ : MAMMamry Giżycko
Pisa BarczewoPIS : BŁPBłękitni Pasym
Unia SuszUSU : LUBMotor Lubawa
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

11.
Kolejka
12.
Kolejka
13.
Kolejka
Unia Susz - Granica Kętrzyn -:-
Motor Lubawa - Pisa Barczewo -:-
Błękitni Pasym - Rominta Gołdap -:-
Mamry Giżycko - Mrągowia Mrągowo -:-
Tęcza Biskupiec - Tęcza Miłomłyn -:-
Concordia Elbląg - Błękitni Orneta -:-
Zatoka Braniewo - Znicz Biała Piska -:-
Orlęta Reszel - MKS Korsze -:-
Granica Kętrzyn - MKS Korsze -:-
Znicz Biała Piska - Orlęta Reszel -:-
Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo -:-
Tęcza Miłomłyn - Concordia Elbląg -:-
Mrągowia Mrągowo - Tęcza Biskupiec -:-
Rominta Gołdap - Mamry Giżycko -:-
Pisa Barczewo - Błękitni Pasym -:-
Unia Susz - Motor Lubawa -:-
Motor Lubawa - Granica Kętrzyn -:-
Błękitni Pasym - Unia Susz -:-
Mamry Giżycko - Pisa Barczewo -:-
Tęcza Biskupiec - Rominta Gołdap -:-
Concordia Elbląg - Mrągowia Mrągowo -:-
Zatoka Braniewo - Tęcza Miłomłyn -:-
Orlęta Reszel - Błękitni Orneta -:-
MKS Korsze - Znicz Biała Piska -:-

Ostatnie mecze

249Korsze  0-1  Tęcza
248Mamry  1-2  Korsze
250Concordia  3-2  Korsze
247Korsze  2-4  Pasym
246Motor  2-4  Korsze