Młodzież MKS-u zakończyła rozgrywki!
wtorek, 12 czerwca 2018 14:03

W miniony weekend swoje ostatnie mecze ligowe rozegrały grupy młodzieżowe MKS-u Korsze. Poniżej przedstawiamy końcowe wyniki i tabele Juniorów, Juniorów Młodszych oraz Trampkarzy.

JUNIOR

Drużyna prowadzona przez Bogusława Żukowskiego występowała w pierwszej grupie II Ligi Wojewódzkiej. Nasi juniorzy w siedmiu meczach zdobyli zaledwie trzy punkty, wygrywając na inaugurację rozgrywek 5:2 z Granicą Bezledy. W pozostałych sześciu spotkaniach musieli uznać wyższość rywali.

MKS Korsze - Granica Bezledy 5:2
MKS Korsze - Orzeł Czerwonka 2:5
Victoria Bartoszyce - MKS Korsze 4:2
Wilczek Wilkowo - MKS Korsze 0:6
MKS Korsze - Granica Kętrzyn 0:14
MKS Korsze - Mamry Giżycko 5:7
Orlęta Reszel - MKS Korsze 8:1


M P Z R P B
1. Granica Kętrzyn 7 18 6 0 1 57 - 9
2. Victoria Bartoszyce 7 16 5 0 1 24 - 12
3. Orlęta Reszel 6 10 3 0 2 28 - 17
4. Wilczek Wilkowo 7 10 3 1 3 23 - 27
5. Granica Bezledy 7 9 3 0 4 17 - 34
6. Mamry Giżycko 7 9 3 0 4 24 - 31
7. Orzeł Czerwonka 6 4 1 1 4 12 - 24
8. MKS Korsze 7 3 1 0 6 15 - 46

JUNIOR MŁODSZY

Juniorzy młodsi prowadzeni przez Piotr Sawickiego po rozegranych 10 kolejkach skończyli sezon na pierwszym miejscu w trzeciej grupie II Ligi Wojewódzkiej. Na mistrzostwo złożyło się 7 zwycięstw, jeden remis oraz dwie porażki.

MKS Korsze - MKS Jeziorany 4:2
Łyna Sępopol - MKS Korsze 2:7
MKS Korsze - Hetman Baranowo 1:2
Orlęta Reszel - MKS Korsze 2:3
MKS Korsze - Fala Warpuny 8:3
MKS Jeziorany - MKS Korsze 2:5
MKS Korsze - Łyna Sępopol 4:4
Hetman Baranowo - MKS Korsze 4:3
MKS Korsze - Orlęta Reszel 10:6
Fala Warpuny - MKS Korsze 0:5

M P Z R P B
1. MKS Korsze 10 22 7 1 2 50 - 27
2. Łyna Sępopol 10 19 6 1 3 41 - 30
3. Hetman Baranowo 10 18 6 0 4 26 - 22
4. Orlęta Reszel 10 15 5 0 5 34 - 29
5. MKS Jeziorany 10 13 4 1 5 21 - 31
6. Fala Warpuny 10 1 0 1 9 18 - 51

TRAMPKARZE

Drużyna trampkarzy prowadzona przez Piotra Kozłowskiego sezon skończyła na drugim miejscu w siódmej grupie II Ligi Wojewódzkiej. Wicemistrzostwo dało odniesionych 5 zwycięstw i 5 porażek.

MKS Korsze - Wilczek Wilkowo 1:4
Salęt Boże - MKS Korsze 1:3
MKS Korsze - Pogoń Ryn 7:2
Rominta Gołdap - MKS Korsze 7:1
MKS Korsze - Vęgoria Węgorzewo 4:1
Wilczek Wilkowo - MKS Korsze 1:3
MKS Korsze - Salęt Boże 1:8
Pogoń Ryn - MKS Korsze 0:3 (walkower)
MKS Korsze - Rominta Gołdap 2:0
Vęgoria Węgorzewo - MKS Korsze 4:3

M P Z R P B
1. Salęt Boże 10 30 10 0 0 56 - 12
2. MKS Korsze 10 15 5 0 5 26 - 30
3. Rominta Gołdap 10 14 4 2 4 27 - 24
4. Wilczek Wilkowo 10 12 3 3 4 17 - 21
5. Vęgoria Węgorzewo 10 11 3 2 5 27 - 33
6. Pogoń Ryn 10 3 0 3 7 10 - 43
 

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska15132046:741
Concordia Elbląg Concordia Elbląg1595130:1532
Unia Susz Unia Susz1593339:1630
Motor Lubawa Motor Lubawa1592436:1829
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn1592436:2629
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1592420:1829
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo1583430:2627
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1575330:1726
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1575329:1626
10  Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1574432:1925
11  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn1574421:1425
12  Błękitni Pasym Błękitni Pasym1572628:2823
13  MKS Korsze MKS Korsze1570835:3321
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1555523:2420
15  Pisa Barczewo Pisa Barczewo1533918:2912
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta15401117:3712
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska30263195:1681
Unia Susz Unia Susz30157867:3852
Concordia Elbląg Concordia Elbląg30149752:3651
Mamry Giżycko Mamry Giżycko30148859:3950
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec301371060:4446
Rominta Gołdap Rominta Gołdap301361149:5545
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo301111846:3544
Motor Lubawa Motor Lubawa301181145:3641
Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn301251338:4941
10  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn301241449:5840
11  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo301171249:5940
12  MKS Korsze MKS Korsze301221658:6538
13  Błękitni Pasym Błękitni Pasym301051555:7235
14  Pisa Barczewo Pisa Barczewo30851735:6429
15  Orlęta Reszel Orlęta Reszel30751830:6326
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta30422426:8414
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska15131149:940
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1573529:2224
Unia Susz Unia Susz1564528:2222
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1563628:2521
Concordia Elbląg Concordia Elbląg1554622:2119
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1546517:1918
7  MKS Korsze MKS Korsze1552823:3217
Pisa Barczewo Pisa Barczewo1552817:3517
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1544729:3716
10  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn1551917:3516
11  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo1534819:3313
12  Motor Lubawa Motor Lubawa152679:1812
13  Błękitni Pasym Błękitni Pasym1533927:4412
14  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn15321013:3211
15  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1520137:396
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta1502139:472
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

Mamry GiżyckoMAM 2 : 0 LUBMotor Lubawa
Granica KętrzynKET 3 : 0 BŁPBłękitni Pasym
Unia SuszUSU 5 : 2 BISTęcza Biskupiec
Mrągowia MrągowoMRA 6 : 0 ORLOrlęta Reszel
Tęcza MiłomłynMIŁ 3 : 1 KORMKS Korsze
Błękitni OrnetaORN 1 : 4 ZBPZnicz Biała Piska
Pisa BarczewoPIS 2 : 5 CONConcordia Elbląg
Rominta GołdapGOŁ 1 : 5 ZATZatoka Braniewo
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

29.
Kolejka
30.
Kolejka
Tęcza Biskupiec - Pisa Barczewo 0:1
Mamry Giżycko - Unia Susz 2:2
Błękitni Pasym - Motor Lubawa 1:0
Znicz Biała Piska - Granica Kętrzyn 2:0
MKS Korsze - Błękitni Orneta 6:1
Orlęta Reszel - Tęcza Miłomłyn 2:0
Zatoka Braniewo - Mrągowia Mrągowo 2:1
Concordia Elbląg - Rominta Gołdap 1:1
Mamry Giżycko - Motor Lubawa 2:0
Granica Kętrzyn - Błękitni Pasym 3:0
Unia Susz - Tęcza Biskupiec 5:2
Mrągowia Mrągowo - Orlęta Reszel 6:0
Tęcza Miłomłyn - MKS Korsze 3:1
Błękitni Orneta - Znicz Biała Piska 1:4
Pisa Barczewo - Concordia Elbląg 2:5
Rominta Gołdap - Zatoka Braniewo 1:5

Ostatnie mecze

259Korsze  2-3  Pisa
271Miłomłyn  3-1  Korsze
270Korsze  6-1  Orneta
268Korsze  3-1  Granica
267Korsze  5-0  Orlęta