Podsumowanie przygotowań!
czwartek, 22 marca 2018 22:14

Nadszedł czas na krótkie statystyczne podsumowanie przygotowań naszego zespołu do rundy wiosennej sezonu 2017/2018. W podsumowaniu znajdą się również wyniki naszych ligowych rywali z gier kontrolnych. Zapraszamy do lektury.

Trener Mariusz Niedziółka w okresie zimowym zaplanował łącznie dziewięć gier kontrolnych. Aż siedem z nich MKS rozegrał na sztucznej nawierzchni w Mrągowie i dwa w Kętrzynie. Nasi zawodnicy osiem razy schodzili z boiska jako zwycięzcy i tylko raz musieli uznać wyższość Granicy Kętrzyn. Ofensywnie zespół wygląda mocno o czym świadczą zdobyte 54 bramki! Niestety w żadnym meczu nie udało się MKS-owi zagrać na "zero" z tyłu, tracąc przy tym łącznie 19 bramek. Na listę strzelców wpisało się trzynastu zawodników. Trener Niedziółka do dyspozycji we wszystkich grach kontrolnych miał 25 graczy. W tej grupie zawodników znalazł się dołączony z juniorów Paweł Siwek oraz bramkarz Dawid Zięba, który wrócił do swojego macierzystego klubu po 1,5 roku spędzonym w Nowym Mieście Lubawskim. Z ubytków kadrowych warto zwrócić uwagę na nie wznowienie treningów przez Kamila Jaworskiego, Mateusza Cylińskiego, Jacka Miłka oraz Krzysztofa Łokietka, jednak powrót tego ostatniego to tylko kwestia czasu.

Wyniki gier kontrolnych MKS-u:

MKS Korsze - Żagiel Piecki 7:1 (3:0)
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo 3:1 (2:0)
MKS Korsze - Orlęta Reszel 4:1 (1:0)
MKS Korsze - Tęcza Biskupiec 5:3 (3:1)
MKS Korsze - Mamry Giżycko 10:1 (4:0)
MKS Korsze - Granica Kętrzyn 3:5 (2:2)
MKS Korsze - Vęgoria Węgorzewo 5:4 (4:1)
MKS Korsze - Śniardwy Orzysz 8:2 (3:0, 3:0, 2:2)
MKS Korsze - Vęgoria Węgorzewo 9:1 (6:0)

Strzelcy bramek w grach kontrolnych:

11 x Konrad Juraniec
8 x Piotr Trafarski
7 x Piotr Sawicki
5 x Mariusz Gąsiorowski
4 x Konrad Szerszeń
4 x Paweł Sawicki
4 x Piotr Kozłowski
4 x Dawid Gwizdek
2 x Marcin Filipowicz
1 x Kamil Synowczyk
1 x Adam Krajewski
1 x Dawid Juraniec
1 x Patryk Obidowski

Przyszli:

Dawid Zięba (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)
Paweł Siwek (wychowanek)

Odeszli:

Kamil Jaworski (Mrągowia Mrągowo)

Wznowili treningi:

Patryk Obidowski
Robert Mielnik
Piotr Kozłowski (powrót po kontuzji)

Nie wznowili treningów:

Mateusz Cyliński
Jacek Miłek (kontuzja)
Krzysztof Łokietek (kontuzja)
Kamil Padoł

Wyniki gier kontrolnych ligowych rywali:

1. ZNICZ BIAŁA PISKA

Znicz Biała Piska - ŁKS Łomża 3:2 (0:2)
Znicz Biała Piska - Tur Bielsk Podlaski 0:1 (0:1)
Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów 0:2 (0:2)
Znicz Biała Piska - Czarni Olecko 6:0 (3:0)
Znicz Biała Piska - Lechia Gdańsk U17 2:0 (0:0)
Znicz Biała Piska - Granica Kętrzyn 6:2
Znicz Biała Piska - KS Wasilków 1:1
Znicz Biała Piska - Wigry Suwałki II 6:0
Znicz Biała Piska - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:4 (1:1)

2. TĘCZA BISKUPIEC

Tęcza Biskupiec - Mrągowia Mrągowo 1:2 (0:0)
Tęcza Biskupiec - Warmia Olsztyn 4:0 (1:0)
Tęcza Biskupiec - MKS Korsze 3:5 (1:3)
Tęcza Biskupiec - Błękitni Pasym 6:4 (3:0)
Tęcza Biskupiec - LKS Różnowo 1:1 (1:1)
Tęcza Biskupiec - Orlęta Reszel 2:7 (0:2)
Tęcza Biskupiec - Pisa Barczewo 1:2 (1:0)

3. ROMINTA GOŁDAP

Rominta Gołdap - MKS Ełk 1:3
Rominta Gołdap - Mamry Giżycko 2:5
Rominta Gołdap - MOSP Jagiellonia 1:3
Rominta Gołdap - Śniardwy Orzysz 5:2
Rominta Gołdap - Czarni Olecko 5:6
Rominta Gołdap - Granica Kętrzyn 4:4

4. UNIA SUSZ

Unia Susz - Jeziorak Iława 0:4
Unia Susz - Delfin Rybno 8:3
Unia Susz - Olimpia Olsztynek 1:2
Unia Susz - GKS Wikielec 2:4
Unia Susz - Czarni Rudzienice 4:4
Unia Susz - Ewingi Zalewo 1:0

5. CONCORDIA ELBLĄG

Concordia Elbląg - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:2 (1:1)
Concordia Elbląg - Powiśle Dzierzgoń 0:2 (0:1)
Concordia Elbląg - Gedania Gdańsk 1:4 (1:3)
Concordia Elbląg - Dąb Kadyny 3:1 (2:1)
Concordia Elbląg - Polonia Pasłęk 7:0 (2:0)
Concordia Elbląg - Sokół Ostróda 1:2 (1:0)
Concordia Elbląg - Błękitni Stare Pole 10:0 (4:0)
Concordia Elbląg - Huragan Morąg 0:4 (0:3)
Concordia Elbląg - Grom Nowy Staw 1:0 (0:0)
Concordia Elbląg - Polonia Markusy 4:1 (4:0)
Concordia Elbląg - Olimpia Sztum 9:1 (4:1)

6. MOTOR LUBAWA

Motor Lubawa - Warmia Olsztyn 2:1
Motor Lubawa - Huragan Morąg 1:5
Motor Lubawa - Czarni Rudzienice 3:1
Motor Lubawa - Mławianka Mława 1:1
Motor Lubawa - Radomiak Radomno 7:0
Motor Lubawa - Sokół Ostróda 1:3
Motor Lubawa - Czarni Rudzienice 4:1
Motor Lubawa - Kormoran Zwierzewo 7:0
Motor Lubawa - GKS Wikielec 3:2

7. MRĄGOWIA MRĄGOWO

Mrągowia Mrągowo -Tęcza Biskupiec 2:1
Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze 1:3
Mrągowia Mrągowo - SKS Szczytno 3:1
Mrągowia Mrągowo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:1
Mrągowia Mrągowo - Orlęta Reszel 3:3
Mrągowia Mrągowo - Mamry Giżycko 2:5
Mrągowia Mrągowo - Łyna Sępopol 6:2
Mrągowia Mrągowo - Stomil Olsztyn 0:9

8. MAMRY GIŻYCKO

Mamry Giżycko - Orlęta Reszel 5:2
Mamry Giżycko - Orlęta Reszel 2:0
Mamry Giżycko - Vęgoria Węgorzewo 5:1
Mamry Giżycko - MKS Ełk 2:2
Mamry Giżycko - Rominta Gołdap 6:2
Mamry Giżycko - MKS Korsze 1:10
Mamry Giżycko - Mrągowia Mrągowo 5:2
Mamry Giżycko - Śniardwy Orzysz 2:3
Mamry Giżycko - Czarni Olecko 10:3

9. PISA BARCZEWO

BRAK DANYCH O SPARINGACH ...

10. TĘCZA MIŁOMŁYN

Tęcza Miłomłyn - Pisa Barczewo 5:3
Tęcza Miłomłyn - Płomień Turznica 4:2
Tęcza Miłomłyn - Motor Lubawa 2:0
Tęcza Miłomłyn - Orzeł Janowiec Kościelny 3:1
Tęcza Miłomłyn - Jeziorak Iława 0:4
Tęcza Miłomłyn - Huragan II Morąg 2:3

11. GRANICA KĘTRZYN

Granica Kętrzyn - Wilczek Wilkowo 3:0
Granica Kętrzyn - Łyna Sępopol 5:1
Granica Kętrzyn - Vęgoria Węgorzewo 4:2
Granica Kętrzyn - Śniardwy Orzysz 3:2
Granica Kętrzyn - Orlęta Reszel 4:3
Granica Kętrzyn - Wilczek Wilkowo 3:0
Granica Kętrzyn - Znicz Biała Piska 2:6
Granica Kętrzyn - MKS Korsze 5:3
Granica Kętrzyn - Rominta Gołdap 4:4

12. BŁĘKITNI PASYM

Błękitni Pasym - NAKI Olsztyn 5:1
Błękitni Pasym - Omulew Wielbark 8:0
Błękitni Pasym - Tęcza Biskupiec 4:6
Błękitni Pasym - SKS Szczytno 5:2
Błękitni Pasym - Warmia Olsztyn 3:0

13. ZATOKA BRANIEWO

Zatoka Braniewo - Olimpia Elbląg Juniorzy 1:0
Zatoka Braniewo - Relax Ryjewo 13:2
Zatoka Braniewo - Arka Gdynia II 0:4
Zatoka Braniewo - Cresovia Górowo Iławieckie 4:1
Zatoka Braniewo - Victoria Bartoszyce 4:2

14. ORLĘTA RESZEL

Orlęta Reszel - Mamry Giżycko 2:5
Orlęta Reszel - Victoria Bartoszyce 7:1
Orlęta Reszel - Mamry Giżycko 0:2
Orlęta Reszel - MKS Korsze 1:4
Orlęta Reszel - Wilczek Wilkowo 3:0
Orlęta Reszel - Mrągowia Mrągowo 3:3
Orlęta Reszel - Burza Słupy 9:1
Orlęta Reszel - Tęcza Biskupiec 7:2
Orlęta Reszel - NAKI Olsztyn 10:1

15. BŁĘKITNI ORNETA

Błękitni Orneta - Cresovia Górowo Iławieckie 3:0
Błękitni Orneta - Polonia Markusy 3:0
Błękitni Orneta - Victoria Bartoszyce 1:1
Błękitni Orneta - Polonia Lidzbark Warmiński 2:5
Błękitni Orneta - Olimpia Olsztynek 1:11
Błękitni Orneta - Huragan II Morąg 1:1

 

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska15132046:741
Concordia Elbląg Concordia Elbląg1595130:1532
Unia Susz Unia Susz1593339:1630
Motor Lubawa Motor Lubawa1592436:1829
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn1592436:2629
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1592420:1829
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo1583430:2627
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1575330:1726
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1575329:1626
10  Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1574432:1925
11  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn1574421:1425
12  Błękitni Pasym Błękitni Pasym1572628:2823
13  MKS Korsze MKS Korsze1570835:3321
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1555523:2420
15  Pisa Barczewo Pisa Barczewo1533918:2912
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta15401117:3712
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska30263195:1681
Unia Susz Unia Susz30157867:3852
Concordia Elbląg Concordia Elbląg30149752:3651
Mamry Giżycko Mamry Giżycko30148859:3950
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec301371060:4446
Rominta Gołdap Rominta Gołdap301361149:5545
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo301111846:3544
Motor Lubawa Motor Lubawa301181145:3641
Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn301251338:4941
10  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn301241449:5840
11  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo301171249:5940
12  MKS Korsze MKS Korsze301221658:6538
13  Błękitni Pasym Błękitni Pasym301051555:7235
14  Pisa Barczewo Pisa Barczewo30851735:6429
15  Orlęta Reszel Orlęta Reszel30751830:6326
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta30422426:8414
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska15131149:940
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1573529:2224
Unia Susz Unia Susz1564528:2222
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1563628:2521
Concordia Elbląg Concordia Elbląg1554622:2119
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1546517:1918
7  MKS Korsze MKS Korsze1552823:3217
Pisa Barczewo Pisa Barczewo1552817:3517
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1544729:3716
10  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn1551917:3516
11  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo1534819:3313
12  Motor Lubawa Motor Lubawa152679:1812
13  Błękitni Pasym Błękitni Pasym1533927:4412
14  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn15321013:3211
15  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1520137:396
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta1502139:472
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

Mamry GiżyckoMAM 2 : 0 LUBMotor Lubawa
Granica KętrzynKET 3 : 0 BŁPBłękitni Pasym
Unia SuszUSU 5 : 2 BISTęcza Biskupiec
Mrągowia MrągowoMRA 6 : 0 ORLOrlęta Reszel
Tęcza MiłomłynMIŁ 3 : 1 KORMKS Korsze
Błękitni OrnetaORN 1 : 4 ZBPZnicz Biała Piska
Pisa BarczewoPIS 2 : 5 CONConcordia Elbląg
Rominta GołdapGOŁ 1 : 5 ZATZatoka Braniewo
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

29.
Kolejka
30.
Kolejka
Tęcza Biskupiec - Pisa Barczewo 0:1
Mamry Giżycko - Unia Susz 2:2
Błękitni Pasym - Motor Lubawa 1:0
Znicz Biała Piska - Granica Kętrzyn 2:0
MKS Korsze - Błękitni Orneta 6:1
Orlęta Reszel - Tęcza Miłomłyn 2:0
Zatoka Braniewo - Mrągowia Mrągowo 2:1
Concordia Elbląg - Rominta Gołdap 1:1
Mamry Giżycko - Motor Lubawa 2:0
Granica Kętrzyn - Błękitni Pasym 3:0
Unia Susz - Tęcza Biskupiec 5:2
Mrągowia Mrągowo - Orlęta Reszel 6:0
Tęcza Miłomłyn - MKS Korsze 3:1
Błękitni Orneta - Znicz Biała Piska 1:4
Pisa Barczewo - Concordia Elbląg 2:5
Rominta Gołdap - Zatoka Braniewo 1:5

Ostatnie mecze

259Korsze  2-3  Pisa
271Miłomłyn  3-1  Korsze
270Korsze  6-1  Orneta
268Korsze  3-1  Granica
267Korsze  5-0  Orlęta