Mamry na kolanach!
niedziela, 18 lutego 2018 00:18

W dniu dzisiejszym MKS rozegrał swój piąty sparing przed rozpoczynającą się równo za miesiąc rundą wiosenną IV ligi. Przeciwnikiem naszego zespołu były Mamry Giżycko. Rywal jak do tej pory nie doznał goryczy porażki w tym okresie przygotowawczym, jednak w dzisiejszym spotkaniu musiał uznać wyższość naszych graczy. Wynik 10:1 mówi sam za siebie. Aż pięć bramek w tym spotkaniu zdobył Piotr Trafarski!

MKS Korsze - Mamry Giżycko 10:1 (4:0)
Piotr Trafarski x5, Piotr Sawicki, Paweł Sawicki, Konrad Szerszeń, Konrad Juraniec, bramka samobójcza - Damian Mazurowski

Skład MKS-u: Dawid Zięba - Dawid Juraniec, Paweł Branicki, Patryk Obidowski, Mariusz Gąsiorowski - Krzysztof Piwiszkis, Daniel Fedczak, Paweł Sawicki - Piotr Trafarski, Konrad Juraniec, Marcin Filipowicz 
Wystąpili również: Jakub Pieksza, Piotr Kozłowski, Piotr Sawicki, Rafał Solecki, Adam Gąsiorowski, Konrad Szerszeń, Patryk Jędrzejewski, Paweł Bociej

 

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska15132046:741
Concordia Elbląg Concordia Elbląg1595130:1532
Unia Susz Unia Susz1593339:1630
Motor Lubawa Motor Lubawa1592436:1829
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn1592436:2629
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1592420:1829
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo1583430:2627
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1575330:1726
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1575329:1626
10  Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1574432:1925
11  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn1574421:1425
12  Błękitni Pasym Błękitni Pasym1572628:2823
13  MKS Korsze MKS Korsze1570835:3321
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1555523:2420
15  Pisa Barczewo Pisa Barczewo1533918:2912
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta15401117:3712
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska30263195:1681
Unia Susz Unia Susz30157867:3852
Concordia Elbląg Concordia Elbląg30149752:3651
Mamry Giżycko Mamry Giżycko30148859:3950
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec301371060:4446
Rominta Gołdap Rominta Gołdap301361149:5545
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo301111846:3544
Motor Lubawa Motor Lubawa301181145:3641
Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn301251338:4941
10  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn301241449:5840
11  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo301171249:5940
12  MKS Korsze MKS Korsze301221658:6538
13  Błękitni Pasym Błękitni Pasym301051555:7235
14  Pisa Barczewo Pisa Barczewo30851735:6429
15  Orlęta Reszel Orlęta Reszel30751830:6326
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta30422426:8414
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska15131149:940
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1573529:2224
Unia Susz Unia Susz1564528:2222
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1563628:2521
Concordia Elbląg Concordia Elbląg1554622:2119
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1546517:1918
7  MKS Korsze MKS Korsze1552823:3217
Pisa Barczewo Pisa Barczewo1552817:3517
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1544729:3716
10  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn1551917:3516
11  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo1534819:3313
12  Motor Lubawa Motor Lubawa152679:1812
13  Błękitni Pasym Błękitni Pasym1533927:4412
14  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn15321013:3211
15  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1520137:396
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta1502139:472
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

Mamry GiżyckoMAM 2 : 0 LUBMotor Lubawa
Granica KętrzynKET 3 : 0 BŁPBłękitni Pasym
Unia SuszUSU 5 : 2 BISTęcza Biskupiec
Mrągowia MrągowoMRA 6 : 0 ORLOrlęta Reszel
Tęcza MiłomłynMIŁ 3 : 1 KORMKS Korsze
Błękitni OrnetaORN 1 : 4 ZBPZnicz Biała Piska
Pisa BarczewoPIS 2 : 5 CONConcordia Elbląg
Rominta GołdapGOŁ 1 : 5 ZATZatoka Braniewo
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

29.
Kolejka
30.
Kolejka
Tęcza Biskupiec - Pisa Barczewo 0:1
Mamry Giżycko - Unia Susz 2:2
Błękitni Pasym - Motor Lubawa 1:0
Znicz Biała Piska - Granica Kętrzyn 2:0
MKS Korsze - Błękitni Orneta 6:1
Orlęta Reszel - Tęcza Miłomłyn 2:0
Zatoka Braniewo - Mrągowia Mrągowo 2:1
Concordia Elbląg - Rominta Gołdap 1:1
Mamry Giżycko - Motor Lubawa 2:0
Granica Kętrzyn - Błękitni Pasym 3:0
Unia Susz - Tęcza Biskupiec 5:2
Mrągowia Mrągowo - Orlęta Reszel 6:0
Tęcza Miłomłyn - MKS Korsze 3:1
Błękitni Orneta - Znicz Biała Piska 1:4
Pisa Barczewo - Concordia Elbląg 2:5
Rominta Gołdap - Zatoka Braniewo 1:5

Ostatnie mecze

259Korsze  2-3  Pisa
271Miłomłyn  3-1  Korsze
270Korsze  6-1  Orneta
268Korsze  3-1  Granica
267Korsze  5-0  Orlęta