Dotychczasowe sparingi MKS-u!
czwartek, 08 lutego 2018 23:41

Zawodnicy MKS-u Korsze mają rozegrane za sobą już trzy sparingi. Na początek przygotowań do rundy wiosennej MKS pewnie pokonał Żagiel Piecki 7:1. W drugim meczu nasz zespół ograł wynikiem 3:1 Mrągowię Mrągowo. Ostatnim zespołem, który musiał uznać wyższość MKS-u były Orlęta Reszel, które ograliśmy 4:1. Kolejny sparing MKS rozegra z Tęczą Biskupiec już w najbliższą sobotę tj. 10.02.2018r., o godzinie 12:00 w Mrągowie. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Poniżej wyniki i strzelcy w dotychczasowych grach kontrolnych.

MKS Korsze - Żagiel Piecki 7:1 (3:0)
Konrad Szerszeń x2, Piotr Sawicki, Mariusz Gąsiorowski, Kamil Synowczyk, Dawid Gwizdek, Patryk Obidowski - ???

Skład MKS-u: Dawid Zięba - Adam Krajewski, Paweł Branicki, Daniel Fedczak, Rafał Solecki - Krzysztof Piwiszkis, Paweł Sawicki, Piotr Sawicki - Mariusz Gąsiorowski, Konrad Szerszeń, Piotr Trafarski
Wystąpili również: Kacper Lipiński, Dawid Juraniec, Patryk Jędrzejewski, Patryk Obidowski, Kamil Synowczyk, Paweł Bociej, Marcin Filipowicz, Dawid Gwizdek

Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze 1:3 (0:2)
??? - Piotr Sawicki x2, Marcin Filipowicz

Skład MKS-u: Dawid Zięba - Adam Krajewski, Daniel Fedczak, Patryk Obidowski, Rafał Solecki - Krzysztof Piwiszkis, Paweł Sawicki, Piotr Sawicki - Marcin Filipowicz, Mariusz Gąsiorowski, Konrad Juraniec
Wystąpili również: Jakub Pieksza, Robert Mielnik, Dawid Juraniec, Patryk Jędrzejewski, Dawid Gwizdek, Kamil Synowczyk, Paweł Siwek, Paweł Bociej

MKS Korsze - Orlęta Reszel 4:1 (1:0)
Paweł Sawicki (k), Konrad Juraniec x3 - ???

Skład MKS-u: Dawid Zięba - Adam Krajewski, Daniel Fedczak, Patryk Obidowski, Mariusz Gąsiorowski - Krzysztof Piwiszkis, Paweł Sawicki, Piotr Sawicki - Marcin Filipowicz, Konrad Szerszeń, Piotr Trafarski
Wystąpili również: Jakub Pieksza, Dawid Juraniec, Konrad Juraniec, Patryk Jędrzejewski, Dawid Gwizdek, Paweł Siwek, Paweł Bociej

 

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1082029:226
Concordia Elbląg Concordia Elbląg1174018:1025
Motor Lubawa Motor Lubawa1272328:1423
Unia Susz Unia Susz1171323:1122
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1171314:1022
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1053227:1318
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn1052320:2017
Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn1051411:816
Mamry Giżycko Mamry Giżycko943219:815
10  Orlęta Reszel Orlęta Reszel834114:913
11  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo841313:1213
12  Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1034311:1113
13  Pisa Barczewo Pisa Barczewo1132613:1511
14  Błękitni Pasym Błękitni Pasym1132616:2611
15  MKS Korsze MKS Korsze930614:249
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta102089:276
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska21173164:954
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec20115450:2438
Unia Susz Unia Susz20122640:2038
Concordia Elbląg Concordia Elbląg2197528:2334
Rominta Gołdap Rominta Gołdap20103732:2833
Mamry Giżycko Mamry Giżycko2086636:2130
Motor Lubawa Motor Lubawa2085732:2429
Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn21921025:3429
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo2069521:2027
10  MKS Korsze MKS Korsze20821032:4326
11  Pisa Barczewo Pisa Barczewo20731025:3624
12  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn21731128:4524
13  Orlęta Reszel Orlęta Reszel19541020:3019
14  Błękitni Pasym Błękitni Pasym19541032:4819
15  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo19541022:3919
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta21221712:558
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1191135:728
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1062223:1120
3  MKS Korsze MKS Korsze1152418:1917
Unia Susz Unia Susz951317:916
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1143417:1315
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1035210:914
Pisa Barczewo Pisa Barczewo941412:2113
Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn1141614:2613
Rominta Gołdap Rominta Gołdap932418:1811
10  Concordia Elbląg Concordia Elbląg1023510:139
11  Błękitni Pasym Błękitni Pasym822416:228
12  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn112188:257
13  Motor Lubawa Motor Lubawa81344:106
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel112096:216
15  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo111379:276
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta110293:282
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

Zatoka BraniewoZAT 2 : 0 BISTęcza Biskupiec
Concordia ElblągCON 2 : 2 KETGranica Kętrzyn
Mamry GiżyckoMAM 4 : 0 ORLOrlęta Reszel
Błękitni PasymBŁP 0 : 0 KORMKS Korsze
Motor LubawaLUB 1 : 0 ZBPZnicz Biała Piska
Pisa BarczewoPIS 1 : 2 MIŁTęcza Miłomłyn
Unia SuszUSU 2 : 1 ORNBłękitni Orneta
Rominta GołdapGOŁ 0 : 3 MRAMrągowia Mrągowo
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

20.
Kolejka
21.
Kolejka
22.
Kolejka
Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo 1:1
Tęcza Miłomłyn - Rominta Gołdap 2:0
Błękitni Orneta - Pisa Barczewo 0:2
Znicz Biała Piska - Unia Susz 0:0
MKS Korsze - Motor Lubawa 3:1
Orlęta Reszel - Błękitni Pasym 2:2
Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko 0:2
Concordia Elbląg - Tęcza Biskupiec 2:2
Zatoka Braniewo - Tęcza Biskupiec 2:0
Concordia Elbląg - Granica Kętrzyn 2:2
Mamry Giżycko - Orlęta Reszel 4:0
Błękitni Pasym - MKS Korsze 0:0
Motor Lubawa - Znicz Biała Piska 1:0
Pisa Barczewo - Tęcza Miłomłyn 1:2
Unia Susz - Błękitni Orneta 2:1
Rominta Gołdap - Mrągowia Mrągowo 0:3
Granica Kętrzyn - Rominta Gołdap -:-
Mrągowia Mrągowo - Pisa Barczewo -:-
Tęcza Miłomłyn - Unia Susz -:-
Błękitni Orneta - Motor Lubawa -:-
Znicz Biała Piska - Błękitni Pasym -:-
MKS Korsze - Mamry Giżycko -:-
Orlęta Reszel - Tęcza Biskupiec -:-
Zatoka Braniewo - Concordia Elbląg -:-

Ostatnie mecze

262Pasym  0-0  Korsze
258Rominta  1-2  Korsze
260Unia  5-0  Korsze
259Korsze  2-3  Pisa
261Korsze  3-1  Motor