5 minut i wyeliminowani
czwartek, 14 września 2017 00:06

Niestety po porażce 1:3 z MKS Ełk nasza drużyna odpadła z WPP. Goście zwycięstwo zapewnili sobie w zaledwie 5 minut w których to zdobyli wszystkie bramki.

Trzeba powiedzieć, że goście na awans zasłużyli, jednak nasza drużyna zagrała dobre spotkanie. Na minus jedynie fakt, że po straconej bramce spuściliśmy głowy co bardzo szybko wykorzystali goście. Do 30 minuty wyrównany pojedynek, a drugie 45 minut to już lekka nasza przewaga udokumentowana bramką.

Żegnamy się z pucharami i przygotowujemy się już do jakże ważnego niedzielnego spotkania z Mamrami Giżycko.

MKS Korsze - MKS Ełk 1:3 (0:1)

0:1 - Berezowskyi (30), 0:2 - Jagłowski (33), 0:3 - Rogala (35), 1:3 - Sawicki (57)

MKS Korsze:

K.Lipiński - P. Jędrzejewski, P. Branicki, A. Gąsiorowski, Synowczyk, M. Cyliński (70, K. Piwiszkis), K. Łokietek, D. Fedczak, K.Juraniec (46'M. Gąsiorowski), P. Sawicki, P. Trafarski (90' D.Juraniec)

 

 

Sparingi

27.01.2018r., 12:30, Mrągowo
MKS Korsze - Żagiel Piecki 7:1 (3:0)
Konrad Szerszeń x2, Piotr Sawicki, Mariusz Gąsiorowski, Kamil Synowczyk, Dawid Gwizdek, Patryk Obidowski - ???

31.01.2018r., 18:00, Mrągowo
Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze 1:3 (0:2)
??? - Piotr Sawicki x2, Marcin Filipowicz

03.02.2018r., 12:00, Kętrzyn
Orlęta Reszel - MKS Korsze 1:4 (0:1)
??? - Paweł Sawicki (k), Konrad Juraniec x3

10.02.2018r., 12:00, Mrągowo
Tęcza Biskupiec - MKS Korsze 3:5 (1:3)
Mateusz Różowicz x3 - Paweł Sawicki, Piotr Trafarski, Piotr Sawicki, Piotr Kozłowski (k), Dawid Gwizdek

17.02.2018., 12:30, Mrągowo
Mamry Giżycko - MKS Korsze 1:10 (0:4)
Damian Mazurowski - Piotr Trafarski x5, Piotr Sawicki, Paweł Sawicki, Konrad Szerszeń, Konrad Juraniec, samobój

24.02.2018r., 14:00, Kętrzyn
Granica Kętrzyn - MKS Korsze

03.03.2018., 12:00, Kętrzyn
Vęgoria Węgorzewo - MKS Korsze

10.03.2018r., 12:00, Mrągowo
Śniardwy Orzysz -
MKS Korsze

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
Rominta Gołdap Rominta Gołdap870113:521
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska761019:219
Motor Lubawa Motor Lubawa961224:1019
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec953127:1218
Concordia Elbląg Concordia Elbląg752010:417
Unia Susz Unia Susz951316:1016
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo834110:813
Orlęta Reszel Orlęta Reszel733112:712
Pisa Barczewo Pisa Barczewo832311:911
10  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn83146:710
11  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn731313:1710
12  Błękitni Pasym Błękitni Pasym930614:249
13  Mamry Giżycko Mamry Giżycko522111:58
14  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo42118:77
15  MKS Korsze MKS Korsze72059:206
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta81076:253
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska15132050:741
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec15103244:1633
Rominta Gołdap Rominta Gołdap15102331:1632
Unia Susz Unia Susz1591530:1728
Motor Lubawa Motor Lubawa1574427:1525
Concordia Elbląg Concordia Elbląg1573518:1524
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1558216:1323
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1555526:1820
9  MKS Korsze MKS Korsze1561825:3319
10  Pisa Barczewo Pisa Barczewo1553718:2818
11  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn1552815:2317
12  Błękitni Pasym Błękitni Pasym1551926:4116
13  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo1534817:3413
14  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn15411017:3713
15  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1533915:2312
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta1511136:454
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska871031:522
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec650117:415
3  MKS Korsze MKS Korsze841316:1313
Unia Susz Unia Susz640214:712
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1033415:1312
Rominta Gołdap Rominta Gołdap732218:1111
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo72416:510
Concordia Elbląg Concordia Elbląg82158:117
Błękitni Pasym Błękitni Pasym621312:177
10  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn72149:167
11  Pisa Barczewo Pisa Barczewo72147:197
12  Motor Lubawa Motor Lubawa61323:56
13  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo111379:276
14  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn81074:203
15  Błękitni Orneta Błękitni Orneta70160:201
16  Orlęta Reszel Orlęta Reszel80083:160
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

Granica KętrzynKET : ORNBłękitni Orneta
Znicz Biała PiskaZBP : MIŁTęcza Miłomłyn
MKS KorszeKOR : MRAMrągowia Mrągowo
Orlęta ReszelORL : GOŁRominta Gołdap
Zatoka BraniewoZAT : PISPisa Barczewo
Concordia ElblągCON : USUUnia Susz
Tęcza BiskupiecBIS : LUBMotor Lubawa
Mamry GiżyckoMAM : BŁPBłękitni Pasym
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

15.
Kolejka
16.
Kolejka
Motor Lubawa - Mamry Giżycko 0:1
Concordia Elbląg - Pisa Barczewo 1:1
Błękitni Pasym - Granica Kętrzyn 0:1
Tęcza Biskupiec - Unia Susz 3:2
Zatoka Braniewo - Rominta Gołdap 4:2
MKS Korsze - Tęcza Miłomłyn 2:1
Znicz Biała Piska - Błękitni Orneta 7:0
Orlęta Reszel - Mrągowia Mrągowo 1:1
Granica Kętrzyn - Błękitni Orneta -:-
Znicz Biała Piska - Tęcza Miłomłyn -:-
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo -:-
Orlęta Reszel - Rominta Gołdap -:-
Zatoka Braniewo - Pisa Barczewo -:-
Concordia Elbląg - Unia Susz -:-
Tęcza Biskupiec - Motor Lubawa -:-
Mamry Giżycko - Błękitni Pasym -:-

Ostatnie mecze

256Korsze  2-1  Miłomłyn
255Orneta  1-5  Korsze
254Korsze  2-7  Znicz
253Granica  0-1  Korsze
252Orlęta  2-0  Korsze