Pierwsze wiosenne punkty!
niedziela, 26 marca 2017 16:03

W swoim pierwszym oficjalnym meczu w 2017 roku MKS pokonał na swoim boisku Tęczę Biskupiec 3:2.

  • MKS Korsze - Tęcza Biskupiec 3:2 (3:1)

1:0 - Kozłowski (15), 1:1 - ??? (18), 2:1 - Trafarski (28), 3:1 - Kozłowski (40), 3:2 - Chabera (76)

MKS wyszedł na prowadzenie już w 15. minucie za sprawą Piotra Kozłowskiego. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać i trzy minuty później mieliśmy znowu remis. W 28. minucie po uderzeniu Piotra Trafarskiego piłka znowu melduje się w bramce Tęczy i mamy 2:1. Tuż przed przerwą wynik spotkania podwyższył zdobywca pierwszej bramki, Piotr Kozłowski. Po zmianie stron gracze z Biskupca potrafili odpowiedzieć tylko jedną bramką zdobytą w 76. minucie przez Adriana Chaberę.

Pierwsze trzy punkty na inaugurację rundy wiosennej na pewno cieszą. Tym bardziej, że trener Marczuk nie mógł skorzystać z usług Pawła Sawickiego i Adama Krajewskiego. Za tydzień MKS wybiera się do Braniewa na mecz z tamtejszą Zatoką i o punkty będzie tak samo ciężko jak w meczu z Tęczą.

MKS Korsze: Jaworski - Solecki, A. Gąsiorowski (90' Sawicki), Branicki, M. Gąsiorowski (88' Synowczyk) - Filipowicz (46' Jędrzejewski), Bociej, Piwiszkis, Kozłowski, Cyliński - Trafarski (85' Pieksza)


Strzał Piotra Kozłowskiego, którym otworzył wynik spotkania:

Piotr Trafarski strzela głową na 2:1:

Walka pod bramką Tęczy Biskupiec:

Piotr Kozłowski zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu i mamy 3:1 dla MKS-u:

Młode wilki powoli wchodzą do kadry - Pieksza zmienia naszego najlepszego zawodnika:

A Synowczyk zmienia Mariusza Gąsiorowskiego:


 

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy

Reklama

Reklama

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
Rominta Gołdap Rominta Gołdap44009:212
Unia Susz Unia Susz640210:812
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec632119:811
Pisa Barczewo Pisa Barczewo53118:310
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska43106:110
Concordia Elbląg Concordia Elbląg43107:310
Motor Lubawa Motor Lubawa531110:710
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo52305:39
Błękitni Pasym Błękitni Pasym63039:129
10  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn42119:87
11  Orlęta Reszel Orlęta Reszel41216:65
12  Mamry Giżycko Mamry Giżycko31115:34
13  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn51132:54
14  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo11002:03
15  Błękitni Orneta Błękitni Orneta51044:123
16  MKS Korsze MKS Korsze40042:120
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska862017:320
Rominta Gołdap Rominta Gołdap861117:419
Unia Susz Unia Susz960315:1018
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec952227:1117
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo94508:417
Pisa Barczewo Pisa Barczewo951314:1016
Błękitni Pasym Błękitni Pasym950416:2215
Concordia Elbląg Concordia Elbląg942312:1014
Motor Lubawa Motor Lubawa934212:1113
10  Mamry Giżycko Mamry Giżycko933317:1012
11  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn93158:1410
12  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn921611:187
13  MKS Korsze MKS Korsze921612:227
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel91269:155
15  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo91267:215
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta91174:214
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska431011:210
Mamry Giżycko Mamry Giżycko622212:78
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo42203:18
Rominta Gołdap Rominta Gołdap42118:27
5  MKS Korsze MKS Korsze521210:107
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec32018:36
Unia Susz Unia Susz32015:26
Pisa Barczewo Pisa Barczewo42026:76
Błękitni Pasym Błękitni Pasym32017:106
10  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn42026:96
11  Concordia Elbląg Concordia Elbląg51135:74
12  Motor Lubawa Motor Lubawa40312:43
13  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo80265:212
14  Błękitni Orneta Błękitni Orneta40130:91
15  Orlęta Reszel Orlęta Reszel50053:90
16  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn50052:100
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

Granica KętrzynKET : KORMKS Korsze
Znicz Biała PiskaZBP : ORLOrlęta Reszel
Błękitni OrnetaORN : ZATZatoka Braniewo
Tęcza MiłomłynMIŁ : CONConcordia Elbląg
Mrągowia MrągowoMRA : BISTęcza Biskupiec
Rominta GołdapGOŁ : MAMMamry Giżycko
Pisa BarczewoPIS : BŁPBłękitni Pasym
Unia SuszUSU : LUBMotor Lubawa
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

11.
Kolejka
12.
Kolejka
13.
Kolejka
Unia Susz - Granica Kętrzyn -:-
Motor Lubawa - Pisa Barczewo -:-
Błękitni Pasym - Rominta Gołdap -:-
Mamry Giżycko - Mrągowia Mrągowo -:-
Tęcza Biskupiec - Tęcza Miłomłyn -:-
Concordia Elbląg - Błękitni Orneta -:-
Zatoka Braniewo - Znicz Biała Piska -:-
Orlęta Reszel - MKS Korsze -:-
Granica Kętrzyn - MKS Korsze -:-
Znicz Biała Piska - Orlęta Reszel -:-
Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo -:-
Tęcza Miłomłyn - Concordia Elbląg -:-
Mrągowia Mrągowo - Tęcza Biskupiec -:-
Rominta Gołdap - Mamry Giżycko -:-
Pisa Barczewo - Błękitni Pasym -:-
Unia Susz - Motor Lubawa -:-
Motor Lubawa - Granica Kętrzyn -:-
Błękitni Pasym - Unia Susz -:-
Mamry Giżycko - Pisa Barczewo -:-
Tęcza Biskupiec - Rominta Gołdap -:-
Concordia Elbląg - Mrągowia Mrągowo -:-
Zatoka Braniewo - Tęcza Miłomłyn -:-
Orlęta Reszel - Błękitni Orneta -:-
MKS Korsze - Znicz Biała Piska -:-

Ostatnie mecze

249Korsze  0-1  Tęcza
248Mamry  1-2  Korsze
250Concordia  3-2  Korsze
247Korsze  2-4  Pasym
246Motor  2-4  Korsze