MKS znowu najlepszy!
niedziela, 18 grudnia 2016 23:43

Czwarty turniej trzecia wygrana tak wygląda bilans występów naszych chłopaków w gwiazdkowym turnieju o puchar Kalwy!

W turnieju wystąpiło sześć drużyn i grano systemem każdy z każdym i po rozegraniu wszystkich spotkań do finału awansowały dwie pierwsze ekipy. Nasz drużyna jako jedyna nie poniosła porażki notując trzy zwycięstwa i dwa remisy, by w finale po raz drugi pokonać obrońcę tytułu Bandę Świrów(byli zawodnicy Olimpii Olsztynek).

Jednak zabawa zabawą, a cel był inny, mianowicie chodziło o zbiórkę sportowych i świątecznych upominków dla dzieci i młodzieży z Domu dla Dzieci w Pasymiu, jednej z największych tego typu placówek w całym regionie. Dlatego tym bardziej się cieszymy, że możemy w taki sposób pomóc dzieciakom.

Brawo MKS Korsze!

  • Błękitni Pasym - Stomil Olsztyn 3:1
  • Tęcza Biskupiec - Banda Świrów 1:1
  • MKS Korsze - Granica Kętrzyn 1:1 (Gąsiorowski)
  • Błękitni Pasym - Tęcza Biskupiec 5:2
  • Stomil Olsztyn - Granica Kętrzyn 1:0
  • Banda Świrów - MKS Korsze 0:3 (Piwiszkis x2 Kotkowski)
  • Tęcza Biskupiec - Stomil Olsztyn 3:2
  • Granica Kętrzyn - Banda Świrów 0:1
  • Błękitni Pasym - MKS Korsze 0:3 (Sawicki, Bociej, Krajewski)
  • Stomil Olsztyn - Banda Świrów 1:1
  • Błękitni Pasym - Granica Kętrzyn 0:0
  • Tęcza Biskupiec - MKS Korsze 1:2 (Cyliński, sam)
  • Błękitni Pasym - Banda Świrów 1:2
  • MKS Korsze - Stomil Olsztyn 0:0
  • Granica Kętrzyn - Tęcza Biskupiec 1:0

Finał:

  • MKS Korsze - Banda Świrów 5:3 (Cyliński, Krajewski, Sawicki , Solecki)

* w finale za zwycięstwo w grupie mecz rozpoczęliśmy od wyniku 1:0



 

Reklama

Reklama

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
GKS Wikielec GKS Wikielec1091037:1028
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1174034:1225
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn971121:722
Błękitni Orneta Błękitni Orneta1171322:1522
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1070332:1021
Unia Susz Unia Susz1163217:1021
7  MKS Korsze MKS Korsze1062223:1320
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo1153323:1918
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1152418:1417
10  Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn1050520:1615
11  Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1043313:1015
12  GSZS Rybno GSZS Rybno1042420:2214
13  Mamry Giżycko Mamry Giżycko1041529:2213
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1032510:1711
15  Omulew Wielbark Omulew Wielbark1123613:299
16  Warmiak Łukta Warmiak Łukta1111913:354
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
GKS Wikielec GKS Wikielec21154262:2849
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska21124551:2940
3  MKS Korsze MKS Korsze21124543:2740
Rominta Gołdap Rominta Gołdap21121855:2437
Unia Susz Unia Susz21114640:2837
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn20102839:2932
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo2095640:3332
Błękitni Orneta Błękitni Orneta2193934:3530
Mamry Giżycko Mamry Giżycko2083946:3627
10  Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec21831033:3627
11  Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn21831036:4327
12  Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo2075826:2926
13  GSZS Rybno GSZS Rybno21651033:5223
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel21641128:4422
15  Omulew Wielbark Omulew Wielbark21261319:5812
16  Warmiak Łukta Warmiak Łukta21221721:758
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
GKS Wikielec GKS Wikielec1163225:1821
2  MKS Korsze MKS Korsze1162320:1420
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1151523:1416
Unia Susz Unia Susz1051423:1816
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1050517:1715
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1042417:1414
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo942317:1414
Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn1133516:2712
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1032513:1911
10  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1132618:2711
11  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn1131718:2210
12  Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1031615:2210
13  GSZS Rybno GSZS Rybno1123613:309
14  Błękitni Orneta Błękitni Orneta1022612:208
15  Warmiak Łukta Warmiak Łukta101188:404
16  Omulew Wielbark Omulew Wielbark100376:293
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

Mamry GiżyckoMAM : WIEOmulew Wielbark
Warmiak ŁuktaWAR : MRAMrągowia Mrągowo
Zatoka BraniewoZAT : USUUnia Susz
Tęcza BiskupiecBIS : ZBPZnicz Biała Piska
Błękitni OrnetaORN : WIKGKS Wikielec
Stomil II OlsztynSTO : GOŁRominta Gołdap
GSZS RybnoRYB : KORMKS Korsze
Orlęta ReszelORL : KETGranica Kętrzyn
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

29.
Kolejka
30.
Kolejka
Granica Kętrzyn - Mamry Giżycko -:-
MKS Korsze - Orlęta Reszel -:-
Rominta Gołdap - GSZS Rybno -:-
GKS Wikielec - Stomil II Olsztyn -:-
Znicz Biała Piska - Błękitni Orneta -:-
Unia Susz - Tęcza Biskupiec -:-
Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo -:-
Omulew Wielbark - Warmiak Łukta -:-
Mamry Giżycko - Omulew Wielbark -:-
Warmiak Łukta - Mrągowia Mrągowo -:-
Zatoka Braniewo - Unia Susz -:-
Tęcza Biskupiec - Znicz Biała Piska -:-
Błękitni Orneta - GKS Wikielec -:-
Stomil II Olsztyn - Rominta Gołdap -:-
GSZS Rybno - MKS Korsze -:-
Orlęta Reszel - Granica Kętrzyn -:-

Ostatnie mecze

232Omulew  2-2  Korsze
229Korsze  3-2  Tęcza
230Zatoka  1-3  Korsze
231Korsze  3-0  Warmiak
241Rybno  -  Korsze