Zaczynamy 9 stycznia
czwartek, 01 grudnia 2016 01:08

Znamy plan przygotowań seniorów do rundy rewanżowej. Treningi rozpoczynamy 9 stycznia a pierwszą grę kontrolną rozegramy 21 stycznia z Cresovią Górowo Iławeckie.

Cresovia Górowo Iławeckie

Bartoszyce

21.01.2017

11.00

Omulew Wielbark

Kętrzyn

28.01.2017

10.00

Stomil II Olsztyn

Olsztyn

05.02.2017

10.00

Orlęta Reszel

Kętrzyn

11.02.2017

10.00

Wilczek Wilkowo

Kętrzyn

18.02.2017

18.00

MKS Ełk

Ełk

25.02.2017

12.00

Tęcza Biskupiec

Kętrzyn

04.03.2017

10.00

Mamry Giżycko

Kętrzyn

11.03.2017

10.00

Granica Bezledy

Bezledy lub Bartoszyce

18.03.2017

 

11.00

Ewentualne terminy dodatkowe

 

 

08.03.2017

 

 

 

15.03.2017

 


 

Reklama

Reklama

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
Rominta Gołdap Rominta Gołdap44009:212
Unia Susz Unia Susz640210:812
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec632119:811
Pisa Barczewo Pisa Barczewo53118:310
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska43106:110
Concordia Elbląg Concordia Elbląg43107:310
Motor Lubawa Motor Lubawa531110:710
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo52305:39
Błękitni Pasym Błękitni Pasym63039:129
10  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn42119:87
11  Orlęta Reszel Orlęta Reszel41216:65
12  Mamry Giżycko Mamry Giżycko31115:34
13  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn51132:54
14  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo11002:03
15  Błękitni Orneta Błękitni Orneta51044:123
16  MKS Korsze MKS Korsze40042:120
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska862017:320
Rominta Gołdap Rominta Gołdap861117:419
Unia Susz Unia Susz960315:1018
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec952227:1117
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo94508:417
Pisa Barczewo Pisa Barczewo951314:1016
Błękitni Pasym Błękitni Pasym950416:2215
Concordia Elbląg Concordia Elbląg942312:1014
Motor Lubawa Motor Lubawa934212:1113
10  Mamry Giżycko Mamry Giżycko933317:1012
11  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn93158:1410
12  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn921611:187
13  MKS Korsze MKS Korsze921612:227
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel91269:155
15  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo91267:215
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta91174:214
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska431011:210
Mamry Giżycko Mamry Giżycko622212:78
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo42203:18
Rominta Gołdap Rominta Gołdap42118:27
5  MKS Korsze MKS Korsze521210:107
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec32018:36
Unia Susz Unia Susz32015:26
Pisa Barczewo Pisa Barczewo42026:76
Błękitni Pasym Błękitni Pasym32017:106
10  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn42026:96
11  Concordia Elbląg Concordia Elbląg51135:74
12  Motor Lubawa Motor Lubawa40312:43
13  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo80265:212
14  Błękitni Orneta Błękitni Orneta40130:91
15  Orlęta Reszel Orlęta Reszel50053:90
16  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn50052:100
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

Granica KętrzynKET : ORNBłękitni Orneta
Znicz Biała PiskaZBP : MIŁTęcza Miłomłyn
MKS KorszeKOR : MRAMrągowia Mrągowo
Orlęta ReszelORL : GOŁRominta Gołdap
Zatoka BraniewoZAT : PISPisa Barczewo
Concordia ElblągCON : USUUnia Susz
Tęcza BiskupiecBIS : LUBMotor Lubawa
Mamry GiżyckoMAM : BŁPBłękitni Pasym
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

15.
Kolejka
16.
Kolejka
Błękitni Pasym - Granica Kętrzyn -:-
Mamry Giżycko - Motor Lubawa -:-
Tęcza Biskupiec - Unia Susz -:-
Concordia Elbląg - Pisa Barczewo -:-
Zatoka Braniewo - Rominta Gołdap -:-
Orlęta Reszel - Mrągowia Mrągowo -:-
MKS Korsze - Tęcza Miłomłyn -:-
Znicz Biała Piska - Błękitni Orneta -:-
Granica Kętrzyn - Błękitni Orneta -:-
Znicz Biała Piska - Tęcza Miłomłyn -:-
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo -:-
Orlęta Reszel - Rominta Gołdap -:-
Zatoka Braniewo - Pisa Barczewo -:-
Concordia Elbląg - Unia Susz -:-
Tęcza Biskupiec - Motor Lubawa -:-
Mamry Giżycko - Błękitni Pasym -:-

Ostatnie mecze

249Korsze  0-1  Tęcza
248Mamry  1-2  Korsze
250Concordia  3-2  Korsze
247Korsze  2-4  Pasym
246Motor  2-4  Korsze