Zaczynamy 9 stycznia
czwartek, 01 grudnia 2016 01:08

Znamy plan przygotowań seniorów do rundy rewanżowej. Treningi rozpoczynamy 9 stycznia a pierwszą grę kontrolną rozegramy 21 stycznia z Cresovią Górowo Iławeckie.

Cresovia Górowo Iławeckie

Bartoszyce

21.01.2017

11.00

Omulew Wielbark

Kętrzyn

28.01.2017

10.00

Stomil II Olsztyn

Olsztyn

05.02.2017

10.00

Orlęta Reszel

Kętrzyn

11.02.2017

10.00

Wilczek Wilkowo

Kętrzyn

18.02.2017

18.00

MKS Ełk

Ełk

25.02.2017

12.00

Tęcza Biskupiec

Kętrzyn

04.03.2017

10.00

Mamry Giżycko

Kętrzyn

11.03.2017

10.00

Granica Bezledy

Bezledy lub Bartoszyce

18.03.2017

 

11.00

Ewentualne terminy dodatkowe

 

 

08.03.2017

 

 

 

15.03.2017

 


 

Reklama

Reklama

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
GKS Wikielec GKS Wikielec1091037:1028
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1174034:1225
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn971121:722
Błękitni Orneta Błękitni Orneta1171322:1522
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1070332:1021
Unia Susz Unia Susz1163217:1021
7  MKS Korsze MKS Korsze1062223:1320
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo1153323:1918
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1152418:1417
10  Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn1050520:1615
11  Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1043313:1015
12  GSZS Rybno GSZS Rybno1042420:2214
13  Mamry Giżycko Mamry Giżycko1041529:2213
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1032510:1711
15  Omulew Wielbark Omulew Wielbark1123613:299
16  Warmiak Łukta Warmiak Łukta1111913:354
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
GKS Wikielec GKS Wikielec21154262:2849
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska21124551:2940
3  MKS Korsze MKS Korsze21124543:2740
Rominta Gołdap Rominta Gołdap21121855:2437
Unia Susz Unia Susz21114640:2837
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn20102839:2932
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo2095640:3332
Błękitni Orneta Błękitni Orneta2193934:3530
Mamry Giżycko Mamry Giżycko2083946:3627
10  Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec21831033:3627
11  Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn21831036:4327
12  Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo2075826:2926
13  GSZS Rybno GSZS Rybno21651033:5223
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel21641128:4422
15  Omulew Wielbark Omulew Wielbark21261319:5812
16  Warmiak Łukta Warmiak Łukta21221721:758
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
GKS Wikielec GKS Wikielec1163225:1821
2  MKS Korsze MKS Korsze1162320:1420
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1151523:1416
Unia Susz Unia Susz1051423:1816
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1050517:1715
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1042417:1414
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo942317:1414
Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn1133516:2712
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1032513:1911
10  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1132618:2711
11  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn1131718:2210
12  Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1031615:2210
13  GSZS Rybno GSZS Rybno1123613:309
14  Błękitni Orneta Błękitni Orneta1022612:208
15  Warmiak Łukta Warmiak Łukta101188:404
16  Omulew Wielbark Omulew Wielbark100376:293
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

GKS WikielecWIK : MAMMamry Giżycko
Znicz Biała PiskaZBP : GOŁRominta Gołdap
Unia SuszUSU : KORMKS Korsze
Mrągowia MrągowoMRA : KETGranica Kętrzyn
Omulew WielbarkWIE : ORLOrlęta Reszel
Warmiak ŁuktaWAR : RYBGSZS Rybno
Zatoka BraniewoZAT : STOStomil II Olsztyn
Tęcza BiskupiecBIS : ORNBłękitni Orneta
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

22.
Kolejka
23.
Kolejka
24.
Kolejka
Mamry Giżycko - Błękitni Orneta -:-
Stomil II Olsztyn - Tęcza Biskupiec -:-
GSZS Rybno - Zatoka Braniewo -:-
Orlęta Reszel - Warmiak Łukta -:-
Granica Kętrzyn - Omulew Wielbark -:-
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo -:-
Rominta Gołdap - Unia Susz -:-
GKS Wikielec - Znicz Biała Piska -:-
GKS Wikielec - Mamry Giżycko -:-
Znicz Biała Piska - Rominta Gołdap -:-
Unia Susz - MKS Korsze -:-
Mrągowia Mrągowo - Granica Kętrzyn -:-
Omulew Wielbark - Orlęta Reszel -:-
Warmiak Łukta - GSZS Rybno -:-
Zatoka Braniewo - Stomil II Olsztyn -:-
Tęcza Biskupiec - Błękitni Orneta -:-
Mamry Giżycko - Tęcza Biskupiec -:-
Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo -:-
Stomil II Olsztyn - Warmiak Łukta -:-
GSZS Rybno - Omulew Wielbark -:-
Rominta Gołdap - Mrągowia Mrągowo -:-
Granica Kętrzyn - Unia Susz -:-
MKS Korsze - Znicz Biała Piska -:-
Rominta Gołdap - GKS Wikielec -:-

Ostatnie mecze

232Omulew  2-2  Korsze
229Korsze  3-2  Tęcza
230Zatoka  1-3  Korsze
231Korsze  3-0  Warmiak
241Rybno  -  Korsze