Awans w świetle jupitrów
czwartek, 15 września 2016 00:06

MKS Korsze po bramkach Piotra Kozłowskiego oraz Jacka Bukowskiego pokonał na wyjezdzie Polonie Lidzbark Warmiński 2:1. W kolejnej rundzie 28 września zagramy z III ligowym Huraganem Morąg

Polonia Lidzbark Warmiński - MKS Korsze 1:2 (0:1)

0:1 - Kozłowski, 0:2 - Bukowski, 1:2 - ?

MKS: Jaworski - Krajewski (Solecki), Branicki, Sawicki, Gąsiorowski M., Bociej (Trafarski), Kozłowski, Cyliński (Jędrzejewski), Miłek (Juraniec),Filipowicz, Bukowski

 
Bez bramek w Mrągowie
poniedziałek, 12 września 2016 23:45

Po niezłym spotkaniu w wykonaniu naszej drużyny przywozimy punkcik z Mrągowa tym samym nie przegraliśmy trzeciego meczu z rzędu.

Do spotkania przystąpiliśmy osłabieni brakiem Trafarskiego, Gabrusewicza, Branickiego, a na rozgrzewce przedmeczowej do tej trójki dołączył Juraniec. Wobec tylu ubytków w składnie doszło do kilku korekt m.in szansę od początku dostał Miłek, a Bukowski i Jędrzejewski na boisko w obecnym sezonie wybiegi po raz pierwszy. Zarówno pierwsza połowa jak i druga toczył się pod nasze dyktando, gospodarze ograniczyli się do gry z kontry. W pierwszej części dobrych okazji nie wykorzystał dwa razy Szerszeń i raz Kozłowski, ze strony Mrągowii jedyna sytuacja miała miejsce w 37 minucie gdzie po błędzie sędziego Oleszko nie trafia w bramkę w sytuacji sam na sam (sędzia nie odgwizdał "kartkowego"faulu na Bocieju). Druga połowa podobna z tą różnicą że gospodarze trafiają w poprzeczkę z rzutu wolnego, my natomiast znowu nie możemy wpakować piłki do siatki choć kilka okazji było. Najlepszą miał w samej końcówce Filipowicz jednak zmierzającą piłkę do bramki z linii bramkowej wybił jeden z obrońców.

Podsumowując dobre, spotkanie MKS-u, który był w tym dniu DRUŻYNĄ! a tego w ostatnim czasie brakowało.

  • Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze 0:0

MKS Korsze: Jaworski - Krajewski, Piwiszkis, Sawicki, Branicki - Bociej, Solecki, Miłek (65' Bukowski), Gąsiorowski M. (80'Jędrzejewski), Cyliński, Kozłowski - Szerszeń (74' Filipowicz)

 
Fatum własnego boiska
środa, 07 września 2016 23:00

MKS Korsze po raz kolejny zawiódł swo­ich kibi­ców i kolejny raz nie potra­fił wygrać na własnym stadionie. Tym razem pod­opiecz­nych Zbigniewa Marczuka zatrzy­mał ostatni w tabeli Omulew Wielbark. MKS mimo kilku świet­nych oka­zji zaledwie raz zna­lazł spo­sobu na zdo­by­cie gola i musi zado­wo­lić się tylko remisem.


Od pierwszych minut tempo spotkania dyktowała nasza drużyna  głównie za sprawą Piotra Trafarskiego, który był wszędzie. MKS stwarzał sytuacje, jednak albo pudłowali nasi gracze albo też świetnie interweniował bramkarz przyjezdnych (na bramkę uderzali Trafarski, Kozłowski, Sawicki, Szerszeń, Cyliński). W 40 minucie z urazem boisko opuszcza Trafarski a pięć minut pózniej Gabrusewicz.Obra gry drugiej połowy w porów­na­niu do pierw­szej połowy nie­wiele się zmie­nił. Jednak w 55 minucie goście oddają pierwszy a zarazem ostatni celny strzał, który wpada do naszej bramki (chwilę wcześniej Szerszeń nie wykorzystał 200% sytuacji). Do końca meczu walczymy o bramkę, którą w 88 minucie pomagają nam zdobyć przyjezdni (po strzale Kozłowskiego jeden z obrońców zmienił lot piłki czym zmylił bramkarza). W doliczonym czasie gry kotłuje się w polu karnym Omulwi ale spotkanie kończy się tylko i aż remisem.

Oprócz straty dwóch punktów straciliśmy na następne spotkanie trzech zawodników Trafarski, Gabrusewicz i Branicki.

  • MKS Korsze - Omulew Wielbark 1:1 (0:0)

0:1 - Kwiecień (55), 1:1 - samobójcza (88),

MKS Korsze: Jaworski - Krajewski, Gabrusewicz (46' Piwiszkis), Sawicki, Branicki - Bociej, Solecki, Trafrarski (40' Miłek), Cyliński, Kozłowski - Szerszeń (74' Filipowicz)

 


 
Wygrać w domu
środa, 07 września 2016 09:18

Liga lekko nabiera rozpędu, po wygranej w Łukcie w dniu dzisiejszym zmierzymy się z drużyną z Wielbarka.

Goście dosyć niespodziewanie pozostali w gronie IV ligowców (po wycofaniu się Startu Działdowo) i po pięciu kolejkach widać, że nie do końca byli przygotowani na ten fakt. W drużynie doszło do kilku zmian, przede wszystkim dołączyło kilku juniorów oraz chłopaków z niższych lig, ale również kilku doświadczonych graczy pozostało takich jak chociażby Kwiecień. Goście którzy na dziś zamykają ligową tabelę (grali dotychczas wyłącznie ze spadkowiczami) do Korsz przyjadą nie mając nic do stracenia.

A co u nas? A to że chyba nikt nie wyobraża sobie tego żeby trzy punkty po raz pierwszy w tym sezonie nie zostały w Korszach i chociaż trzeba szanować każdego przeciwnika to z takim jak dziś grając u siebie po prostu trzeba WYGRYWAĆ! Bo jak nie dziś to kiedy?! Wiadomo również, że w porównaniu do poprzedniego spotkania dojdzie do kilku zmian które pozwolą na grę bardziej ofensywną.

Początek spotkania o 17.00

 
Cenne trzy punkty!
sobota, 03 września 2016 23:43

Bardzo cenne punkty przywiezli nasi zawodnicy z Łukty. Wygrana jak najbardziej zasłużona, ale osiągnięta w małych bólach.

Oj mecz te z III ligi, a te które rozgrywamy obecnie w IV lidze to najprościej mówiąc dwa różne światy. Kiedy jechało się do Ostródy, Ełku, Łomży to wychodząc na boisko można było chociaż na chwilę poczuć się piłkarzem. Teraz kiedy gramy takie spotkanie jak w Łukcie gdzie na samym meczu jest dosłownie 15 kibiców, boisko kiepskie a 50 metrów dalej odbywają się dożynki to..... No i właśnie troszkę dożynkowy był to mecz. Gospodarze wyszli na nas aż pięcioma obrońcami broniąc się niemalże przez cały mecz. My graliśmy bardzo wolno chcąc jak najmniejszym nakładem sił zdobyć trzy punkty. Pierwsza połowa to posiadanie piłki 70% do 30% jednak to Warmiak był bliższy bramki. Drugie 45 minut już dużo lepsze w naszym wykonaniu czego efektem była bramka z rzutu wolnego Piotrka Kozłowskiego. Dalej dążyliśmy do podwyższenia wyniku i zamknięcia spotkania jednak Piotr Trafarski(piłka wybita z linii bramkowej) ani Mateusz Cyliński nie potrafili w dogodnych sytuacjach trafić do bramki. W 75 minucie dał o sobie znać były nasz zawodnik Łukasz Wozniak który ładnym strzałem z wolnego doprowadził do wyrównania. Na odpowiedz naszą czekaliśmy 6 minut i za sprawą Konrada Szerszenia zdobywamy jak się okazuje zwycięską bramkę. Warto odnotować dobry debiut Kamila Jaworskiego.

Kolejne spotkanie w najbliższą środę o godzinie 17 z Omulew Wielbark

  • Warmiak Łukta - MKS Korsze 1:2 (0:0)

0:1 - Kozłowski (49), 1:1 - Wozniak (75), 1:2 - Szerszeń (81)


 
Odbić się od dna
sobota, 03 września 2016 00:44

Przed nami piąta seria spotkań, a w niej nasza drużyna uda się do Łukty na mecz z miejscowym Warmiakiem.

Gospodarze do drużyna złożona głównie z olsztyniaków którzy stanowią 90% całości , a wśród nich dobrze nam znany Łukasz Wozniak, który jeszcze w poprzednim sezonie reprezentował nasze barwy.Treningi Warmiaka odbywają się nie gdzie indziej jak w ...Olsztynie.

Jest do drużyna mająca dwie twarze, pierwsza to ta która gra na własnych "śmieciach" gdzie potrafi urwać punkty Suszowi (red.3:3) i minimalnie przegrać z Wikielcem (red.2:3), druga to ta z wyjazdów gdzie mocno zostali rozstrzelani przez Białą Piskę oraz Gołdap odpowiednio 6:0 i 7:0. Powodem tak różnych wyników jest kadra jaką trener Warmiaka ma do dyspozycji w domu a jaką na wyjezdzie. Ostatnio w Gołdapi grali gołą jedenastką. 

Miejsce Łukty w tabeli nie odzwierciedla potencjału drużyny w której występują tacy zawodnicy jak Wozniak, Wronka, Kierstan, Kubiński, Narojczyk, Kowalski.

W porównaniu do poprzedniego spotkania w naszej drużynie zobaczymy Gabrusewicza i Trafarskiego co jest dużym wzmocnieniem. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że w bramce ujrzymy nowego zawodnika jakiego pozyskaliśmy z Victorii Bartoszyce Kamila Jaworskiego.

Początek spotkania o godzinie 16

 
Wstydliwa porażka
niedziela, 28 sierpnia 2016 09:27

Tak słabego początku sezonu nikt się nie spodziewał. Nasza drużyna w czterech spotkaniach wygrała zaledwie jedno. Tym razem dostaliśmy łomot od Zatoki Braniewo aż 1:4!

Do spotkania przystąpiliśmy osłabieni brakiem dwóch najbardziej doświadczonych zawodników Jacka Gabrusewicza oraz Piotra Trafarskiego i brak tych graczy był bardzo bardzo widoczny. Ten mecz pokazał jak bardzo uzależnieni jesteśmy od tej dwójki. Pierwszy "trzyma" obronę drugi "nakręca" nasze akcje.  O samym spotkaniu można jedynie napisać tyle, że popełniając takie błędy w tyłach nie da się nawet zremisować. Dziś Zatoka podobnie jak przed tygodniem Błękitni ograniczają się do "kopania" piłki na jednego napastnika (Komorowski, tydzień wcześniej Różewicz) i to na naszą drużynę wystarcza.

Drużynie potrzebny jest duży wstrząs bo najprościej mówiąc nie wypada nam tak grać!

  • MKS Korsze - Zatoka Braniewo 1:4 (1:2)

0:1 - Komorowski (21), 1:1 - Szerszeń (27), 1:2 - Komorowski (31), 1:3 - Wolak (70), 1:4 - Salkowski (85)

MKS Korsze: Żywicki - Krajewski, Bociej, Sawicki, Branicki - Piwiszkis, Solecki, Juraniec (60'Miłek), Cyliński (72'Gąsiorowski M.), Kozłowski - Szerszeń (74' Filipowicz)


 
W oczekiwaniu na Tęczę!
środa, 24 sierpnia 2016 14:04

Za nami dwa spotkania i na naszym koncie wciąż widnieje 0! Tego chyba nikt się nie spodziewał i czas żeby to zmienić, a szansa nadarzy się już dziś w spotkaniu z Tęczą Biskupiec. Jedno jest pewne, że po każdej burzy wychodzi słońce, a nam niech ono zaświeci dziś po "tęczy".

Nasza drużyna jest podrażniona ostatnimi niepowodzeniami i wszyscy czekają na "odpalenie". Jednak aby tak się stało naszej ekipie potrzeba więcej zaangażowania, walki, szczęścia bo ono ostatnio nas opuściło. Do składu powraca Piotr Trafarski co bez wątpienia będzie dużym wzmocnieniem.

Początek spotkania o godzinie 17 a nasz portal w komentarzach przeprowadzi relację Live! Zapraszamy

  
Nie tak to miało wyglądać!
sobota, 20 sierpnia 2016 22:55

Drugiej porażki w drugim meczu doznali zawodnicy MKS Korsze. Tym razem ulegliśmy Błękitnym Orneta 2:1, jedyną bramkę debiutancką w seniorach zdobył Konrad Juraniec.

Po porażce ze Stomilem jak i pod nieobecność naszego lidera Piotra Trafarskiego drużyna została nieco inaczej zestawiona. Szansę gry o pierwszej minuty dostali dwaj młodzieżowcy Paweł Bociej i Konrad Juraniec.

Pierwsze minuty to spokojna gra z obu stron gdzie drużyna gości tak jak mogliśmy się spodziewać ustawiła się na swojej połowie czekając na kontry w wykonaniu głównie Różowicza. I to właśnie jak się pózniej okazało ten zawodnik miał ogromny udział w zwycięstwie gości, ponieważ już w 10 minucie w naszym polu karnym wyłuskał piłkę jednemu z naszych obrońców, po czym wywalczył rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Kulpaka i przyjezdni wyszli na prowadzenie. Po stracie bramki długo się budzimy i dopiero od 25 minuty zaczynamy grać swoje stwarzając z każdą minutą coraz większe zagrożenie. I w 42 minucie osiągamy swój cel w postaci zdobytej bramki przez Konrad Jurańcam, który zebrał zbitą piłkę i mocny strzałem z 14 metrów nie dał szans Łastówce.

Po przerwie staramy się siąść na przyjezdnych czego konsekwencją są stałe fragmenty gry. W 60 minucie na indywidualną akcje decyduje się Cyliński, który po minięciu dwóch zawodników zamiast podać decyduje się na strzał(sytuacja bramkowa). W 69 minucie znowu dał o sobie znać Różowicz, który po raz drugi wywalczył rzut karny, który na bramkę zamienił Kulpaka. Po tym golu chyba przestaliśmy wierzyć w zmianę wyniku, zaczęliśmy grać nerwowo i niedokładnie, a na domiar złego w 85 minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Branicki. Jeszcze w 93 minucie doskonałą sytuację miał Miłek jednak uderzył zbyt lekko.

Tak więc po dwóch spotkaniach nasz bilans to: zero oczek, jedna bramka strzelona, pięć straconych(w tym trzy z karnych a jedna z rzutu wolnego), 9(tak DZIEWIĘĆ!) żółtych kartek wynikających bardziej z dyskusji, aniżeli walki. Wygląda to bardzo zle, jednak po "każdej burzy wychodzi słońce" i ja w to wierzę, że tak właśnie w przypadku naszej drużyny będzie.

  • MKS Korsze - Błękitni Orneta 1:2 (1:1)

0:1 - Kulpaka (10 k), 1:1 - Juraniec (42), 1:2 - Kulpaka (65 k)

MKS Korsze: Żywicki - Krajewski, Gabrusewicz, Sawicki, Branicki - Piwiszkis (55' Filipowicz), Bociej, Juraniec (65' Solecki), Cyliński (80' Miłek), Kozłowski - Szerszeń

żółte kartki : Branicki x2 (czerwona) Szerszeń, Gabrusewicz,

 
Zmazać plamę
sobota, 20 sierpnia 2016 00:07

Po zeszłotygodniowej wpadce jaką niewątpliwie była sroga porażka z rezerwami Stomilu, nasi zawodnicy będą chcieli zrehabilitować się i zdobyć pierwsze punkty w tym sezonie. A łatwo nie będzie, ponieważ naszym rywalem będzie nieleżąca nam w ostatnim czasie drużyna z Ornety.

Błękitni Orneta to doświadczona drużyna prowadzona przez olsztyńskiego szkoleniowca Dariusza Maleszewskiego mająca w swoim składzie takich zawodników jak Łastówka, Przygocki, Kogut czy olszyńskie trio Kulpaka, Żórański, Różowicz. I to właśnie ze strony tych trzech ostatnich grozi nam największe niebezpieczeństwo. Jest to drużyna, która w ostatnim czasie zajmuje czołowe miejsca w IV lidze. W pierwszym swoim spotkaniu ulegli w końcówce spotkania Romincie Gołdap.

W naszej drużynie małe problemy, ale do tych już się przyzwyczailiśmy. Ze względu na prywatny wyjazd nie zobaczymy jednego z czołowych naszych graczy, natomiast występ dwóch innych stoi pod znakiem zapytania. W porównaniu do spotkania w Jezioranach trener Marczuk zapewne dokona kilku korekt zarówno w ustawieniu jak i w składzie. Pomimo tego że jest to dopiero początek rozgrywek to jutrzejszy mecz może dużo nam powiedzieć o naszej drużynie.

Początek spotkania o godzinie 13.30. ZAPRASZAMY!

 
Zimny prysznic
niedziela, 14 sierpnia 2016 23:50

Nie tak wyobrażaliśmy sobie inaugurację rozgrywek IV ligi. Ostrzeżeniem dla naszej drużyny były już wyniki sobotnie gdzie wysoko przegrała m.in. Granica Kętrzyn i dlatego można było się spodziewać, że o punkty może być ciężko, jednak wynik 3-0 zaskoczył chyba wszystkich.

Pierwsza połowa bardzo słaba w wykonaniu naszej drużyny. Nie mogliśmy sobie poradzić na małym boisku z pressingiem, który nakładali Stomilowcy. Obie bramki w tej części spotkania straciliśmy po stałych fragmentach gry. Pierwszą z rzutu wolnego z odległości 22 metrów(piłka po drodze odbiła się dwukrotnie od poprzeczki), a drugą po rzucie karnym. Dopiero w ostatnich 5 minutach poważniej zagroziliśmy gospodarzą, gdzie dobrych sytuacji nie wykorzystał Trafarski oraz Cyliński, a Szerszeń z 5 metrów trafił w bramkarza.

Na drugą część meczu wyszliśmy bardziej ofensywnie czego efektem były stwarzane sytuacje, a tych tak zwanych setek było pięć i nic nie chciało wpaść(Trafarski, Kozłowski, Szerszeń), a jak się nie strzela to najczęściej się traci. Olsztyniacy wyszli z kontrą i przy naszej dużej pomocy ustalili wynik. Warto wspomnieć o debiucie w piłce seniorskiej Mikołaja Wasilewskiego, który jest wypożyczony z naszej drużyny do Stomilu Olsztyn.

Trudno szukać jakichkolwiek usprawiedliwień dla naszej drużyny, jednak trzeba sobie jak najszybciej uświadomić że to jest IV liga, liga zupełnie inna niżeli ta w której spędziliśmy sześć sezonów. Tu braki techniczne nadrabia się cechami wolicjonalnymi bo to jest podstawa aby myśleć o dobrym wyniku. W tej lidze są również słabsi sędziowie o czym dziś się przekonaliśmy. To dopiero początek więc nie ma co panikować, jednak wnioski należy wyciągnąć.

STOMIL II Olsztyn - MKS Korsze 3:0 (2:0)

1:0 - Mosakowski (24' rzut wolny), 2:0 - Bartkowski (35' rzut karny), 3:0 - Bojarowski (86')

Stomil II: (skład wyjściowy) Damian Kościński - Bartosz Bartkowski, Adam Paliwoda, Piotr Sobótka, Sebastian Całka, Jakub Mosakowski, Bartosz Kurto, Paweł Grzybowski, Adam Bognacki, Wojciech Żęgota, Rafał Śledź.

MKS Korsze: Żywicki - Krajewski, Gabrusewicz, Sawicki, Branicki - Piwiszkis, Trafarski (70' Bociej), Gąsiorowski M. (72' Miłek ), Cyliński (60' Filipowicz (75' Juraniec, Kozłowski - Szerszeń

żółte kartki: Branicki, Szerszeń, Kozłowski, Piwiszkis


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 118

Reklama

Reklama

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
GKS Wikielec GKS Wikielec1091037:1028
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1174034:1225
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn971121:722
Błękitni Orneta Błękitni Orneta1171322:1522
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1070332:1021
Unia Susz Unia Susz1163217:1021
7  MKS Korsze MKS Korsze1062223:1320
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo1153323:1918
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1152418:1417
10  Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn1050520:1615
11  Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1043313:1015
12  GSZS Rybno GSZS Rybno1042420:2214
13  Mamry Giżycko Mamry Giżycko1041529:2213
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1032510:1711
15  Omulew Wielbark Omulew Wielbark1123613:299
16  Warmiak Łukta Warmiak Łukta1111913:354
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
GKS Wikielec GKS Wikielec21154262:2849
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska21124551:2940
3  MKS Korsze MKS Korsze21124543:2740
Rominta Gołdap Rominta Gołdap21121855:2437
Unia Susz Unia Susz21114640:2837
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn20102839:2932
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo2095640:3332
Błękitni Orneta Błękitni Orneta2193934:3530
Mamry Giżycko Mamry Giżycko2083946:3627
10  Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec21831033:3627
11  Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn21831036:4327
12  Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo2075826:2926
13  GSZS Rybno GSZS Rybno21651033:5223
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel21641128:4422
15  Omulew Wielbark Omulew Wielbark21261319:5812
16  Warmiak Łukta Warmiak Łukta21221721:758
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
GKS Wikielec GKS Wikielec1163225:1821
2  MKS Korsze MKS Korsze1162320:1420
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1151523:1416
Unia Susz Unia Susz1051423:1816
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1050517:1715
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1042417:1414
Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo942317:1414
Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn1133516:2712
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1032513:1911
10  Orlęta Reszel Orlęta Reszel1132618:2711
11  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn1131718:2210
12  Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1031615:2210
13  GSZS Rybno GSZS Rybno1123613:309
14  Błękitni Orneta Błękitni Orneta1022612:208
15  Warmiak Łukta Warmiak Łukta101188:404
16  Omulew Wielbark Omulew Wielbark100376:293
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

Mamry GiżyckoMAM : WIEOmulew Wielbark
Warmiak ŁuktaWAR : MRAMrągowia Mrągowo
Zatoka BraniewoZAT : USUUnia Susz
Tęcza BiskupiecBIS : ZBPZnicz Biała Piska
Błękitni OrnetaORN : WIKGKS Wikielec
Stomil II OlsztynSTO : GOŁRominta Gołdap
GSZS RybnoRYB : KORMKS Korsze
Orlęta ReszelORL : KETGranica Kętrzyn
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

29.
Kolejka
30.
Kolejka
Granica Kętrzyn - Mamry Giżycko -:-
MKS Korsze - Orlęta Reszel -:-
Rominta Gołdap - GSZS Rybno -:-
GKS Wikielec - Stomil II Olsztyn -:-
Znicz Biała Piska - Błękitni Orneta -:-
Unia Susz - Tęcza Biskupiec -:-
Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo -:-
Omulew Wielbark - Warmiak Łukta -:-
Mamry Giżycko - Omulew Wielbark -:-
Warmiak Łukta - Mrągowia Mrągowo -:-
Zatoka Braniewo - Unia Susz -:-
Tęcza Biskupiec - Znicz Biała Piska -:-
Błękitni Orneta - GKS Wikielec -:-
Stomil II Olsztyn - Rominta Gołdap -:-
GSZS Rybno - MKS Korsze -:-
Orlęta Reszel - Granica Kętrzyn -:-

Ostatnie mecze

232Omulew  2-2  Korsze
229Korsze  3-2  Tęcza
230Zatoka  1-3  Korsze
231Korsze  3-0  Warmiak
241Rybno  -  Korsze