Wypowiedzi zawodników po spotkaniu z Romintą!
sobota, 03 kwietnia 2010 23:47

 
Wyniki 18 kolejki!
sobota, 03 kwietnia 2010 15:00
03.04.2010r
14:00 Zamek Kurzętnik
3:2 Błękitni Orneta
03.04.2010r
17:00 Pisa Barczewo 0:1
Zatoka Braniewo
03.04.2010r
13:00 Start Nidzica
0:0
Sokół Ostróda
02.04.2010r
14:00 Rominta Gołdap
1:3 MKS Korsze
03.04.2010r
16:00 MKS Szczytno
2:3
Błękitni Pasym
02.04.2010r
14:00 Polonia Pasłęk
4:2
Granica Kętrzyn
03.04.2010r
16:00 Płomień Ełk
6:0
Tęcza Biskupiec
02.04.2010r
15:00 Olimpia 2004 Elbląg 2:0
GKS Wikielec
 
Fotorelacja z meczu! [gołdap.info]
sobota, 03 kwietnia 2010 12:33

 
Jestem zbudowany postawą zespołu... tworzyliśmy zespół!
piątek, 02 kwietnia 2010 23:58

 
Z nimi trzeba się liczyć!
piątek, 02 kwietnia 2010 19:45

 
Rominta Gołdap - MKS Korsze [LIVE]
piątek, 02 kwietnia 2010 13:00

Relacja Live!


P.S. Z przyczyn technicznych (niemożliwy dostęp do internetu) nie udało się nam przeprowadzić relacji w sposób należyty za co najmocniej przepraszamy i dołożymy wszelkich starań by się to znów nie powtórzyło! Wielkie dzięki dla Adriana Bebłowskiego, który poprzez kontakt komórkowy informował o wyniku meczu na stronie MKS'u!

 
Ligę czas zacząć!
piątek, 02 kwietnia 2010 00:50

 
Przed 18 kolejką!
czwartek, 01 kwietnia 2010 23:51

 
Najlepszego Michałowi
czwartek, 01 kwietnia 2010 16:11

 
MKS niczym Rominta - kolejny mecz odwołany!
czwartek, 01 kwietnia 2010 10:19

 
Ach te dziewczyny!
środa, 31 marca 2010 11:56


 
<< pierwsza < poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 następna > ostatnia >>

Strona 117 z 122

Reklama

Reklama

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
Rominta Gołdap Rominta Gołdap44009:212
Unia Susz Unia Susz640210:812
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec632119:811
Pisa Barczewo Pisa Barczewo53118:310
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska43106:110
Concordia Elbląg Concordia Elbląg43107:310
Motor Lubawa Motor Lubawa531110:710
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo52305:39
Błękitni Pasym Błękitni Pasym63039:129
10  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn42119:87
11  Orlęta Reszel Orlęta Reszel41216:65
12  Mamry Giżycko Mamry Giżycko31115:34
13  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn51132:54
14  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo11002:03
15  Błękitni Orneta Błękitni Orneta51044:123
16  MKS Korsze MKS Korsze40042:120
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska862017:320
Rominta Gołdap Rominta Gołdap861117:419
Unia Susz Unia Susz960315:1018
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec952227:1117
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo94508:417
Pisa Barczewo Pisa Barczewo951314:1016
Błękitni Pasym Błękitni Pasym950416:2215
Concordia Elbląg Concordia Elbląg942312:1014
Motor Lubawa Motor Lubawa934212:1113
10  Mamry Giżycko Mamry Giżycko933317:1012
11  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn93158:1410
12  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn921611:187
13  MKS Korsze MKS Korsze921612:227
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel91269:155
15  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo91267:215
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta91174:214
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska431011:210
Mamry Giżycko Mamry Giżycko622212:78
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo42203:18
Rominta Gołdap Rominta Gołdap42118:27
5  MKS Korsze MKS Korsze521210:107
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec32018:36
Unia Susz Unia Susz32015:26
Pisa Barczewo Pisa Barczewo42026:76
Błękitni Pasym Błękitni Pasym32017:106
10  Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn42026:96
11  Concordia Elbląg Concordia Elbląg51135:74
12  Motor Lubawa Motor Lubawa40312:43
13  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo80265:212
14  Błękitni Orneta Błękitni Orneta40130:91
15  Orlęta Reszel Orlęta Reszel50053:90
16  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn50052:100
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

Granica KętrzynKET : ORNBłękitni Orneta
Znicz Biała PiskaZBP : MIŁTęcza Miłomłyn
MKS KorszeKOR : MRAMrągowia Mrągowo
Orlęta ReszelORL : GOŁRominta Gołdap
Zatoka BraniewoZAT : PISPisa Barczewo
Concordia ElblągCON : USUUnia Susz
Tęcza BiskupiecBIS : LUBMotor Lubawa
Mamry GiżyckoMAM : BŁPBłękitni Pasym
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

15.
Kolejka
16.
Kolejka
Błękitni Pasym - Granica Kętrzyn -:-
Mamry Giżycko - Motor Lubawa -:-
Tęcza Biskupiec - Unia Susz -:-
Concordia Elbląg - Pisa Barczewo -:-
Zatoka Braniewo - Rominta Gołdap -:-
Orlęta Reszel - Mrągowia Mrągowo -:-
MKS Korsze - Tęcza Miłomłyn -:-
Znicz Biała Piska - Błękitni Orneta -:-
Granica Kętrzyn - Błękitni Orneta -:-
Znicz Biała Piska - Tęcza Miłomłyn -:-
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo -:-
Orlęta Reszel - Rominta Gołdap -:-
Zatoka Braniewo - Pisa Barczewo -:-
Concordia Elbląg - Unia Susz -:-
Tęcza Biskupiec - Motor Lubawa -:-
Mamry Giżycko - Błękitni Pasym -:-

Ostatnie mecze

249Korsze  0-1  Tęcza
248Mamry  1-2  Korsze
250Concordia  3-2  Korsze
247Korsze  2-4  Pasym
246Motor  2-4  Korsze