MKS Korsze - Błękitni Orneta [LIVE]
sobota, 24 kwietnia 2010 16:00

 
Spotkania 21 kolejki
sobota, 24 kwietnia 2010 11:11
24.04.2010r 11:00 Płomień Ełk 2:1
Zamek Kurzętnik
24.04.2010r 16:00 Błękitni Pasym 3:0
Pisa Barczewo
24.04.2010r 16:00 Olimpia 2004 Elbląg 2:2
Polonia Pasłęk
24.04.2010r 16:00 Sokół Ostróda 0:4
Zatoka Braniewo
24.04.2010r 17:00 MKS Korsze 3:1
Błękitni Orneta
24.04.2010r 17:00 Tęcza Biskupiec 3:2
Rominta Gołdap
25.04.2010r 14:00 GKS Wikielec 1:1
MKS Szczytno
25.04.2010r 14:00 Granica Kętrzyn 1:0
Start Nidzica
 
Przed 21 kolejką!
sobota, 24 kwietnia 2010 10:45

 
Przed meczem z Błękitnymi Orneta!
czwartek, 22 kwietnia 2010 22:29

 
Pozostałe spotkania 1/4 WPP
czwartek, 22 kwietnia 2010 17:10
21.04.2010r 17:00 Concordia Elbląg 0:1 Huragan Morąg
21.04.2010r 17:00 GKS Stawiguda 0:2 Motor Lubawa
21.04.2010r 17:00 MKS Korsze 3:0 Granica Kętrzyn
21.04.2010r 17:00 Mrągovia Mrągowo 1:3 Vęgoria Węgorzewo
 
Historyczny AWANS!
czwartek, 22 kwietnia 2010 15:25

 
Grali IV ligowcy!
czwartek, 22 kwietnia 2010 14:34

W dniu wczorajszym odbył się jeden mecz zaległej 20 kolejki IV ligi.

 
MKS Korsze - Granica Kętrzyn [LIVE]
środa, 21 kwietnia 2010 16:18


 
Czas na Granicę!
wtorek, 20 kwietnia 2010 22:00

 
Co z zaległymi spotkaniami... ?
niedziela, 18 kwietnia 2010 11:19

W obliczu tragedii pod Smoleńskiem oraz żałoby narodowej wielu z nas zastanawiało się, kiedy odbędą się zaległe spotkania... ?

 
Koniec strony?!
środa, 14 kwietnia 2010 22:29

Przyszłość strony pod dużym znakiem zapytania...

 
<< pierwsza < poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 następna > ostatnia >>

Strona 117 z 124

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1082029:226
Concordia Elbląg Concordia Elbląg1174018:1025
Motor Lubawa Motor Lubawa1272328:1423
Unia Susz Unia Susz1171323:1122
Rominta Gołdap Rominta Gołdap1171314:1022
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1053227:1318
Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn1052320:2017
Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn1051411:816
Mamry Giżycko Mamry Giżycko943219:815
10  Orlęta Reszel Orlęta Reszel834114:913
11  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo841313:1213
12  Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1034311:1113
13  Pisa Barczewo Pisa Barczewo1132613:1511
14  Błękitni Pasym Błękitni Pasym1132616:2611
15  MKS Korsze MKS Korsze930614:249
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta102089:276
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska21173164:954
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec20115450:2438
Unia Susz Unia Susz20122640:2038
Concordia Elbląg Concordia Elbląg2197528:2334
Rominta Gołdap Rominta Gołdap20103732:2833
Mamry Giżycko Mamry Giżycko2086636:2130
Motor Lubawa Motor Lubawa2085732:2429
Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn21921025:3429
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo2069521:2027
10  MKS Korsze MKS Korsze20821032:4326
11  Pisa Barczewo Pisa Barczewo20731025:3624
12  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn21731128:4524
13  Orlęta Reszel Orlęta Reszel19541020:3019
14  Błękitni Pasym Błękitni Pasym19541032:4819
15  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo19541022:3919
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta21221712:558
Pełna tabela
   MWRPZ/SP
Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska1191135:728
Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec1062223:1120
3  MKS Korsze MKS Korsze1152418:1917
Unia Susz Unia Susz951317:916
Mamry Giżycko Mamry Giżycko1143417:1315
Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo1035210:914
Pisa Barczewo Pisa Barczewo941412:2113
Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn1141614:2613
Rominta Gołdap Rominta Gołdap932418:1811
10  Concordia Elbląg Concordia Elbląg1023510:139
11  Błękitni Pasym Błękitni Pasym822416:228
12  Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn112188:257
13  Motor Lubawa Motor Lubawa81344:106
14  Orlęta Reszel Orlęta Reszel112096:216
15  Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo111379:276
16  Błękitni Orneta Błękitni Orneta110293:282
Pełna tabela

Ostatnia kolejka

Zatoka BraniewoZAT 2 : 0 BISTęcza Biskupiec
Concordia ElblągCON 2 : 2 KETGranica Kętrzyn
Mamry GiżyckoMAM 4 : 0 ORLOrlęta Reszel
Błękitni PasymBŁP 0 : 0 KORMKS Korsze
Motor LubawaLUB 1 : 0 ZBPZnicz Biała Piska
Pisa BarczewoPIS 1 : 2 MIŁTęcza Miłomłyn
Unia SuszUSU 2 : 1 ORNBłękitni Orneta
Rominta GołdapGOŁ 0 : 3 MRAMrągowia Mrągowo
Widok rozszerzony

Kolejki spotkań

20.
Kolejka
21.
Kolejka
22.
Kolejka
Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo 1:1
Tęcza Miłomłyn - Rominta Gołdap 2:0
Błękitni Orneta - Pisa Barczewo 0:2
Znicz Biała Piska - Unia Susz 0:0
MKS Korsze - Motor Lubawa 3:1
Orlęta Reszel - Błękitni Pasym 2:2
Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko 0:2
Concordia Elbląg - Tęcza Biskupiec 2:2
Zatoka Braniewo - Tęcza Biskupiec 2:0
Concordia Elbląg - Granica Kętrzyn 2:2
Mamry Giżycko - Orlęta Reszel 4:0
Błękitni Pasym - MKS Korsze 0:0
Motor Lubawa - Znicz Biała Piska 1:0
Pisa Barczewo - Tęcza Miłomłyn 1:2
Unia Susz - Błękitni Orneta 2:1
Rominta Gołdap - Mrągowia Mrągowo 0:3
Granica Kętrzyn - Rominta Gołdap -:-
Mrągowia Mrągowo - Pisa Barczewo -:-
Tęcza Miłomłyn - Unia Susz -:-
Błękitni Orneta - Motor Lubawa -:-
Znicz Biała Piska - Błękitni Pasym -:-
MKS Korsze - Mamry Giżycko -:-
Orlęta Reszel - Tęcza Biskupiec -:-
Zatoka Braniewo - Concordia Elbląg -:-

Ostatnie mecze

262Pasym  0-0  Korsze
258Rominta  1-2  Korsze
260Unia  5-0  Korsze
259Korsze  2-3  Pisa
261Korsze  3-1  Motor