# | Zespół | M | Z | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pisa Barczewo | 15 | 13 | 0 | 2 | 39 |
2 | Orlęta Reszel | 15 | 11 | 3 | 1 | 36 |
3 | MKS Korsze | 15 | 9 | 2 | 4 | 29 |
4 | Śniardwy Orzysz | 15 | 8 | 3 | 4 | 27 |
5 | GKS Cresovia GI | 15 | 6 | 6 | 3 | 24 |
6 | Naki Olsztyn | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 |
7 | Vęgoria Węgorzewo | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 |
8 | GKS Stawiguda | 15 | 6 | 3 | 6 | 21 |
9 | Wilczek Wilkowo | 15 | 6 | 2 | 7 | 20 |
10 | Błękitni Pasym | 15 | 6 | 1 | 8 | 19 |
11 | Czarni Olecko | 15 | 5 | 3 | 7 | 18 |
12 | Gwardia Szczytno | 15 | 5 | 2 | 8 | 17 |
13 | Victoria Bartoszyce | 15 | 4 | 4 | 7 | 16 |
14 | MKS Jeziorany | 15 | 5 | 0 | 10 | 15 |
15 | Warmia Olsztyn | 15 | 2 | 3 | 10 | 9 |
16 | Łyna Sępopol | 15 | 2 | 0 | 13 | 6 |
Naki Olsztyn | - | Warmia Olsztyn |
MKS Korsze | - | Victoria Bartoszyce |
Vęgoria Węgorzewo | - | GKS Stawiguda |
Łyna Sępopol | - | GKS Cresovia GI |
MKS Jeziorany | - | Gwardia Szczytno |
Pisa Barczewo | - | Orlęta Reszel |
Śniardwy Orzysz | - | Czarni Olecko |
Wilczek Wilkowo | - | Błękitni Pasym |
Żółta kartka | ||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||
Bramka | ||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||
Asysta | ||||||||||||||||||
|
22.07.2023r. - 17:00 - Reszel
Orlęta Reszel - MKS Korsze 4:4 (1:0)
Piotr Kozłowski, Wiktor Przygoda, Kamil Kotkowski, zawodnik testowany
Match preview: MKS Korsze - Olimpia II Elbląg | 2019/2020 |
MKS Korsze | vs | Olimpia II Elbląg |
Match Date: sobota, 12. październik 2019 | ||
Match Time: 15:30 h | ||
Playground: Stadion Miejski w Korszach, ul. Wojska Polskiego 39 |
MKS Korsze | Stats | Olimpia II Elbląg |
---|---|---|
46,33% | Chances | 53,67% |
14 | Current rank | 11 |
16 | Matches | 17 |
4/4/8 | W/D/L (Total) | 5/3/9 |
2/3/4 | W/D/L (Home) | 2/2/5 |
2/1/4 | W/D/L (Away) | 3/1/4 |
16 | Points | 18 |
22 : 33 | Goals | 34 : 29 |
-11 | Difference | 5 |
MKS Korsze - Olimpia II Elbląg 2:0 | Highest won home | Olimpia II Elbląg - Mamry Giżycko 5:0 |
MKS Korsze - Jeziorak Iława 0:4 | Highest loss home | Olimpia II Elbląg - Jeziorak Iława 2:4 |
Tęcza Biskupiec - MKS Korsze 1:3 | Highest won away | Warmia Olsztyn - Olimpia II Elbląg 1:7 |
Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze 3:1 | Highest loss away | GKS Wikielec - Olimpia II Elbląg 3:0 |
|
Miejski Klub Sportowy w Korszach
ul. Wojska Polskiego 39
11-430 Korsze
tel. 89 754 33 50