MKS Korsze

Następny mecz

Ostatni mecz

Tabela

# Zespół M Z R P Pkt
1 Błękitni Pasym 0 0 0 0 0
1 Czarni Olecko 0 0 0 0 0
1 GKS Cresovia GI 0 0 0 0 0
1 GKS Stawiguda 0 0 0 0 0
1 Gwardia Szczytno 0 0 0 0 0
1 Iskra Narzym 0 0 0 0 0
1 Kłobuk Mikołajki 0 0 0 0 0
1 MKS Korsze 0 0 0 0 0
1 Naki Olsztyn 0 0 0 0 0
1 Orlęta Reszel 0 0 0 0 0
1 Orzeł Janowiec Kościelny 0 0 0 0 0
1 Perkun Orżyny 0 0 0 0 0
1 Polonia Iłowo 0 0 0 0 0
1 Victoria Bartoszyce 0 0 0 0 0
1 Vęgoria Węgorzewo 0 0 0 0 0
1 Śniardwy Orzysz 0 0 0 0 0

Ostatnia kolejka

No items

Statystyki

Brak wybranego Wydarzenia na zapleczu

Sparingi

22.07.2023r. - 17:00 - Reszel
Orlęta Reszel - MKS Korsze 4:4 (1:0)
Piotr Kozłowski, Wiktor Przygoda, Kamil Kotkowski, zawodnik testowany

 

Terminarz: Błękitni Orneta | 2020/2021


MD Mecz Data Czas Gospodarze       Goście Wynik  
1 Kolejka 1 01.08.2020 17:00 h Błękitni Orneta - Polonia LW0 - 3 Lost
2 Kolejka 2 05.08.2020 17:00 h Granica Kętrzyn - Błękitni Orneta2 - 2 Draw
3 Kolejka 3 08.08.2020 17:00 h Błękitni Orneta - Motor Lubawa1 - 2 Lost
4 Kolejka 4 15.08.2020 17:00 h Mazur Ełk - Błękitni Orneta2 - 0 Lost
5 Kolejka 5 22.08.2020 16:00 h Błękitni Orneta - Mamry Giżycko2 - 1 Won
6 Kolejka 6 26.08.2020 17:00 h Mrągowia Mrągowo - Błękitni Orneta3 - 1 Lost
7 Kolejka 7 29.08.2020 17:00 h Błękitni Orneta - Stomil II Olsztyn0 - 1 Lost
8 Kolejka 8 05.09.2020 17:00 h Błękitni Orneta - Tęcza Biskupiec6 - 0 Won
9 Kolejka 9 12.09.2020 17:00 h Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo4 - 0 Won
10 Kolejka 10 19.09.2020 17:00 h GSZS Rybno - Błękitni Orneta0 - 3 Won
11 Kolejka 11 26.09.2020 17:00 h Błękitni Orneta - Warmia Olsztyn1 - 1 Draw
12 Kolejka 12 03.10.2020 16:00 h Błękitni Pasym - Błękitni Orneta4 - 2 Lost
13 Kolejka 13 10.10.2020 15:30 h Błękitni Orneta - Jeziorak Iława1 - 1 Draw
14 Kolejka 14 17.10.2020 15:00 h Olimpia Olsztynek - Błękitni Orneta0 - 2 Won
15 Kolejka 15 24.10.2020 15:00 h Błękitni Orneta - MKS Korsze0 - 2 Lost
16 Kolejka 16 31.10.2020 14:00 h Pisa Barczewo - Błękitni Orneta0 - 0 Draw
17 Kolejka 17 07.11.2020 13:30 h Błękitni Orneta - Olimpia II Elbląg1 - 0 Won
18 Kolejka 18 14.11.2020 13:00 h Polonia LW - Błękitni Orneta3 - 0 Lost
19 Kolejka 19 06.03.2021 17:00 h Błękitni Orneta - Granica Kętrzyn1 - 1 Draw
20 Kolejka 20 20.03.2021 15:00 h Motor Lubawa - Błękitni Orneta0 - 0 Draw
21 Kolejka 21 27.03.2021 15:00 h Błękitni Orneta - Mazur Ełk0 - 0 Draw
22 Kolejka 22 03.04.2021 16:00 h Mamry Giżycko - Błękitni Orneta1 - 1 Draw
23 Kolejka 23 10.04.2021 16:00 h Błękitni Orneta - Mrągowia Mrągowo0 - 3 Lost
24 Kolejka 24 18.04.2021 11:00 h Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta1 - 1 Draw
25 Kolejka 25 24.04.2021 17:00 h Tęcza Biskupiec - Błękitni Orneta2 - 1 Lost
26 Kolejka 26 01.05.2021 15:00 h Zatoka Braniewo - Błękitni Orneta1 - 0 Lost
27 Kolejka 27 08.05.2021 17:00 h Błękitni Orneta - GSZS Rybno2 - 5 Lost
28 Kolejka 28 15.05.2021 13:00 h Warmia Olsztyn - Błękitni Orneta2 - 4 Won
29 Kolejka 29 22.05.2021 17:00 h Błękitni Orneta - Błękitni Pasym2 - 2 Draw
30 Kolejka 30 29.05.2021 14:00 h Jeziorak Iława - Błękitni Orneta2 - 1 Lost
31 Kolejka 31 02.06.2021 17:30 h Błękitni Orneta - Olimpia Olsztynek0 - 2 Lost
32 Kolejka 32 05.06.2021 17:00 h MKS Korsze - Błękitni Orneta4 - 2 Lost
33 Kolejka 33 12.06.2021 16:00 h Błękitni Orneta - Pisa Barczewo2 - 2 Draw
34 Kolejka 34 19.06.2021 17:00 h Olimpia II Elbląg - Błękitni Orneta3 - 0 Lost

Facebook

Sponsorzy

Kontakt

Miejski Klub Sportowy w Korszach

ul. Wojska Polskiego 39

11-430 Korsze

tel. 89 754 33 50