MKS Korsze

Następny mecz

Ostatni mecz

Tabela

# Zespół M Z R P Pkt
1 Błękitni Pasym 0 0 0 0 0
1 Czarni Olecko 0 0 0 0 0
1 GKS Cresovia GI 0 0 0 0 0
1 GKS Stawiguda 0 0 0 0 0
1 Gwardia Szczytno 0 0 0 0 0
1 Iskra Narzym 0 0 0 0 0
1 Kłobuk Mikołajki 0 0 0 0 0
1 MKS Korsze 0 0 0 0 0
1 Naki Olsztyn 0 0 0 0 0
1 Orlęta Reszel 0 0 0 0 0
1 Orzeł Janowiec Kościelny 0 0 0 0 0
1 Perkun Orżyny 0 0 0 0 0
1 Polonia Iłowo 0 0 0 0 0
1 Victoria Bartoszyce 0 0 0 0 0
1 Vęgoria Węgorzewo 0 0 0 0 0
1 Śniardwy Orzysz 0 0 0 0 0

Ostatnia kolejka

No items

Statystyki

Brak wybranego Wydarzenia na zapleczu

Sparingi

22.07.2023r. - 17:00 - Reszel
Orlęta Reszel - MKS Korsze 4:4 (1:0)
Piotr Kozłowski, Wiktor Przygoda, Kamil Kotkowski, zawodnik testowany

 

Terminarz: Czarni Olecko | 2018/2019


MD Mecz Data Czas Gospodarze       Goście Wynik  
1 Kolejka 1 11.08.2018 17:00 Czarni Olecko - Zatoka Braniewo1 - 1 Draw
2 Kolejka 2 15.08.2018 17:00 Granica Kętrzyn - Czarni Olecko4 - 1 Lost
3 Kolejka 3 18.08.2018 17:00 Czarni Olecko - Motor Lubawa0 - 2 Lost
4 Kolejka 4 25.08.2018 17:00 Czarni Olecko - Drwęca NML1 - 1 Draw
5 Kolejka 5 01.09.2018 17:00 Czarni Olecko - Tęcza Miłomłyn1 - 3 Lost
6 Kolejka 6 08.09.2018 17:00 Czarni Olecko - Concordia Elbląg0 - 7 Lost
7 Kolejka 7 15.09.2018 16:00 MKS Korsze - Czarni Olecko0 - 0 Draw
8 Kolejka 8 22.09.2018 16:00 Czarni Olecko - Jeziorak Iława3 - 2 Won
9 Kolejka 9 29.09.2018 16:00 Tęcza Biskupiec - Czarni Olecko7 - 0 Lost
10 Kolejka 10 06.10.2018 16:00 Czarni Olecko - Mamry Giżycko1 - 2 Lost
11 Kolejka 11 13.10.2018 15:30 Olimpia II Elbląg - Czarni Olecko4 - 2 Lost
12 Kolejka 12 20.10.2018 15:00 Czarni Olecko - Rominta Gołdap1 - 0 Won
13 Kolejka 13 27.10.2018 15:00 GKS Wikielec - Czarni Olecko6 - 0 Lost
14 Kolejka 14 03.11.2018 13:30 Czarni Olecko - Unia Susz6 - 0 Won
15 Kolejka 15 10.11.2018 13:30 Mrągowia Mrągowo - Czarni Olecko1 - 1 Draw
16 Kolejka 16 17.11.2018 13:00 Zatoka Braniewo - Czarni Olecko1 - 1 Draw
17 Kolejka 17 24.11.2018 13:00 Czarni Olecko - Granica Kętrzyn1 - 1 Draw
18 Kolejka 18 30.03.2019 16:00 Motor Lubawa - Czarni Olecko2 - 1 Lost
19 Kolejka 19 06.04.2019 16:00 Drwęca NML - Czarni Olecko3 - 4 Won
20 Kolejka 20 13.04.2019 16:00 Tęcza Miłomłyn - Czarni Olecko1 - 2 Won
21 Kolejka 21 20.04.2019 16:00 Concordia Elbląg - Czarni Olecko2 - 1 Lost
22 Kolejka 22 27.04.2019 17:00 Czarni Olecko - MKS Korsze1 - 3 Lost
23 Kolejka 23 04.05.2019 17:00 Jeziorak Iława - Czarni Olecko2 - 0 Lost
24 Kolejka 24 11.05.2019 16:00 Czarni Olecko - Tęcza Biskupiec0 - 0 Draw
25 Kolejka 25 18.05.2019 16:00 Mamry Giżycko - Czarni Olecko1 - 0 Lost
26 Kolejka 26 25.05.2019 16:00 Czarni Olecko - Olimpia II Elbląg1 - 5 Lost
27 Kolejka 27 29.05.2019 16:00 Rominta Gołdap - Czarni Olecko3 - 1 Lost
28 Kolejka 28 01.06.2019 16:00 Czarni Olecko - GKS Wikielec1 - 3 Lost
29 Kolejka 29 08.06.2019 17:00 Unia Susz - Czarni Olecko1 - 1 Draw
30 Kolejka 30 14.06.2019 19:00 Czarni Olecko - Mrągowia Mrągowo0 - 3 Lost

Facebook

Sponsorzy

Kontakt

Miejski Klub Sportowy w Korszach

ul. Wojska Polskiego 39

11-430 Korsze

tel. 89 754 33 50