MKS Korsze

Następny mecz

Ostatni mecz

Tabela

# Zespół M Z R P Pkt
1 Błękitni Pasym 0 0 0 0 0
1 Czarni Olecko 0 0 0 0 0
1 GKS Cresovia GI 0 0 0 0 0
1 GKS Stawiguda 0 0 0 0 0
1 Gwardia Szczytno 0 0 0 0 0
1 Iskra Narzym 0 0 0 0 0
1 Kłobuk Mikołajki 0 0 0 0 0
1 MKS Korsze 0 0 0 0 0
1 Naki Olsztyn 0 0 0 0 0
1 Orlęta Reszel 0 0 0 0 0
1 Orzeł Janowiec Kościelny 0 0 0 0 0
1 Perkun Orżyny 0 0 0 0 0
1 Polonia Iłowo 0 0 0 0 0
1 Victoria Bartoszyce 0 0 0 0 0
1 Vęgoria Węgorzewo 0 0 0 0 0
1 Śniardwy Orzysz 0 0 0 0 0

Ostatnia kolejka

No items

Statystyki

Brak wybranego Wydarzenia na zapleczu

Sparingi

22.07.2023r. - 17:00 - Reszel
Orlęta Reszel - MKS Korsze 4:4 (1:0)
Piotr Kozłowski, Wiktor Przygoda, Kamil Kotkowski, zawodnik testowany

 

Terminarz: Polonia LW | 2021/2022


MD Mecz Data Czas Gospodarze       Goście Wynik  
1 Kolejka 1 07.08.2021 15:00 h Pisa Barczewo - Polonia LW2 - 1 Lost
2 Kolejka 2 14.08.2021 12:00 h Polonia LW - Polonia Iłowo2 - 2 Draw
3 Kolejka 3 21.08.2021 13:00 h Zatoka Braniewo - Polonia LW1 - 1 Draw
4 Kolejka 4 28.08.2021 15:00 h Polonia LW - Błękitni Orneta3 - 1 Won
5 Kolejka 5 05.09.2021 15:00 h Olimpia II Elbląg - Polonia LW1 - 0 Lost
6 Kolejka 6 11.09.2021 16:00 h Polonia LW - Mrągowia Mrągowo1 - 0 Won
7 Kolejka 7 18.09.2021 14:00 h MKS Korsze - Polonia LW0 - 4 Won
8 Kolejka 8 25.09.2021 15:30 h Polonia LW - Concordia Elbląg2 - 1 Won
9 Kolejka 9 02.10.2021 13:30 h Granica Kętrzyn - Polonia LW3 - 0 Lost
10 Kolejka 10 09.10.2021 13:00 h Błękitni Pasym - Polonia LW1 - 0 Lost
11 Kolejka 11 16.10.2021 14:00 h Polonia LW - Mazur Ełk6 - 2 Won
12 Kolejka 12 23.10.2021 12:00 h Huragan Morąg - Polonia LW0 - 2 Won
13 Kolejka 13 30.10.2021 15:00 h Polonia LW - Jeziorak Iława1 - 0 Won
14 Kolejka 14 06.11.2021 12:30 h DKS Dobre Miasto - Polonia LW1 - 1 Draw
15 Kolejka 15 13.11.2021 12:00 h Polonia LW - Motor Lubawa2 - 2 Draw
16 Kolejka 16 20.11.2021 12:00 h Polonia LW - Pisa Barczewo1 - 0 Won
17 Kolejka 17 19.03.2022 14:30 h Polonia Iłowo - Polonia LW0 - 4 Won
18 Kolejka 18 26.03.2022 14:00 h Polonia LW - Zatoka Braniewo6 - 2 Won
19 Kolejka 19 02.04.2022 15:30 h Błękitni Orneta - Polonia LW2 - 1 Lost
20 Kolejka 20 09.04.2022 17:00 h Polonia LW - Olimpia II Elbląg6 - 2 Won
21 Kolejka 21 16.04.2022 16:00 h Mrągowia Mrągowo - Polonia LW1 - 6 Won
22 Kolejka 22 21.04.2022 17:00 h Polonia LW - MKS Korsze5 - 0 Won
23 Kolejka 23 30.04.2022 16:00 h Concordia Elbląg - Polonia LW4 - 0 Lost
24 Kolejka 24 07.05.2022 17:00 h Polonia LW - Granica Kętrzyn3 - 2 Won
25 Kolejka 25 14.05.2022 15:00 h Zatoka Braniewo - Polonia LW2 - 1 Lost
25 Kolejka 25 14.05.2022 18:00 h Polonia LW - Błękitni Pasym2 - 1 Won
26 Kolejka 26 21.05.2022 16:00 h Mazur Ełk - Polonia LW0 - 2 Won
27 Kolejka 27 28.05.2022 14:00 h Polonia LW - Huragan Morąg3 - 1 Won
28 Kolejka 28 04.06.2022 16:00 h Jeziorak Iława - Polonia LW1 - 1 Draw
29 Kolejka 29 11.06.2022 18:00 h Polonia LW - DKS Dobre Miasto4 - 4 Draw
30 Kolejka 30 18.06.2022 14:00 h Motor Lubawa - Polonia LW1 - 3 Won

Facebook

Sponsorzy

Kontakt

Miejski Klub Sportowy w Korszach

ul. Wojska Polskiego 39

11-430 Korsze

tel. 89 754 33 50